Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 14 sierpnia 2017
Wyniki z 44 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
1
424
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
12.0
7.0
PM
PM/129
71.28
100
1500
2
527
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
4.0
WP
WP/120
68.75
98
1491
3
277
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
17.0
18.0
MA
MA/126
67.56
96
1482
4
603
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
5.0
ZP
ZP/121
67.19
94
1475
5
384
Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MP
MP/40
66.99
92
1470
6
91
Zbigniew Armata
Ryhor Abramovich
2.0
2.0
DS
SW
KOIM/313
66.56
90
1465
7
112
Piotr Radzikowski
Witold Stachnik
9.0
7.0
MP
KOIM/313
66.33
88
1460
8
150
Kazimierz Ligęza
Andrzej Buczkowski
5.0
4.0
KP
KP/50
65.70
86
1455
9
108
Michał Wróbel
Maciej Kędzierski
5.0
2.5
OP
MP
KOIM/313
65.08
84
1450
10
222
Józef Wojtal
Jerzy Gauza
2.5
0.0
LD
LD/92
0.91
64.28
82
1445
11
160
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
11.0
9.0
LB
LB/263
63.82
80
1440
12
46
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
63.70
78
1435
13
100
Agnieszka Pietrzyk
Mariana Hernandez
5.0
1.5
OP
MA
KOIM/313
63.19
76
1430
14
231
Gabriel Szarafin
Mieczysław Buczek
5.0
4.0
LU
LU/145
63.14
74
1425
15
87
Szymon Superson
Oskar Tokarczuk
1.5
1.5
MP
DS
KOIM/313
62.96
72
1420
16
323
Andrzej Rzechuła
Andrzej Szlachta
2.0
1.5
MA
MA/262
62.86
70
1415
17
535
Tomasz Dorobek
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DS
WP/142
62.86
68
1410
18
233
Dariusz Serafin
Janusz Borek
3.0
1.5
LU
LU/145
62.81
66
1405
19
264
Andrzej Kondeja
Jacek Metter
13.0
2.0
MA
MA/126
62.70
64
1400
20
157
Ryszard Sakowicz
Krzysztof Rogoziński
17.0
12.0
LB
LB/127
62.55
62
1395
21
167
Czesław Plachimowicz
Marian Grzesiak
5.0
4.0
LB
LB/263
62.48
60
1390
22
97
Dariusz Sterniczuk
Aleks Bukat
5.0
0.0
PD
DS
KOIM/313
62.38
58
1385
23
480
Edmund Reczuga
Janusz Wróblewski
7.0
9.0
WM
WM/122
62.32
56
1380
24
316
Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
0.5
7.0
MA
MA/262
62.09
54
1375
25
169
Grażyna Gruszczyńska
Robert Komar
4.0
2.5
LB
WP
LB/263
61.96
52
1370
26
427
Marek Pietrzak
Marek Banasiński
4.0
12.0
PM
PM/129
61.94
50
1365
27
440
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PM
PM/166
61.89
48
1360
28
614
Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
4.0
ZP
ZP/215
61.83
46
1355
29
342
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
3.0
4.0
MA
MA/46
61.47
44
1350
30
591
Stanisław Kietrys
Lech Sulżycki
7.0
7.0
ZP
ZP/116
61.40
42
1345
31
457
Zbigniew Borkowski
Grzegorz Zakrzewski
12.0
9.0
SW
SW/287
61.19
40
1340
32
98
Wojciech Okuniewski
Michał Kaleta
2.0
3.0
PM
SL
KOIM/313
61.01
38
1335
33
293
Jerzy Wasiljew
Michał Mańkowski
0.0
1.0
MA
MA/262
60.95
36
1330
34
583
Robert Pogorzelski
Cezary Kmiecik
5.0
5.0
WP
WP/293
60.88
34
1325
35
522
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
13.0
7.0
WM
WM/241
60.86
32
1320
36
244
Zdzisław Herbut
Piotr Frankowski
5.0
3.0
LU
LU/150
60.83
30
1315
37
497
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Zomkowski
12.0
11.0
WM
WM/122
60.83
28
1310
38
67
Kazimierz Konefał
Andrzej Fronczak
4.0
18.0
WM
EL1/907
1.00
60.75
26
1305
39
609
Jarosław Kuźba
Roman Marczewski
3.0
5.0
ZP
ZP/121
60.73
24
1300
40
227
Jarosław Łaszczuk
Grzegorz Dziębowski
5.0
7.0
LD
LD/92
60.65
22
1295
41
295
Mariusz Mączewski
Andrzej Jarząbek
0.5
0.0
MA
MA/262
60.64
20
1290
42
99
Natalia Staroń
Kacper Wieczorkowski
1.0
1.5
MP
KOIM/313
60.59
18
1285
43
524
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WP
WP/120
60.44
16
1280
44
551
Włodzimierz Kwiatkowski
Kajetan Wroński
12.0
2.0
WP
WP/247
60.40
14
1275
45
215
Karol Kałuziński
Jacek Szkup
5.0
5.0
LD
LD/48
60.33
12
1270
46
64
Jerzy Sukow
Jerzy Ratkowski
12.0
5.0
WM
EL1/907
1.00
60.31
10
1265
47
272
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
13.0
18.0
MA
MA/126
60.14
8
1260
48
344
Wojciech Adamkiewicz
Zbigniew Garlej
3.0
4.0
MA
MA/88
60.13
6
1255
49
356
Ryszard Woliński
Józef Tokarz
12.0
7.0
MP
MP/138
60.10
4
1250
50
209
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
60.08
2
1245
51
413
Tomasz Bajorek
Dariusz Kulpiński
9.0
9.0
PK
PK/118
59.94
1240
52
543
Rafał Mikołajczak
Zbigniew Marciniak
2.0
4.0
WP
WP/147
59.63
1236
53
490
Paweł Abramski
Filip Bieńkowski
5.0
5.0
WM
WM/122
59.30
1232
54
116
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
1.0
1.0
MP
KOIM/313
59.19
1228
55
392
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OP
OP/273
59.07
1224
56
125
Igor Smyk
Jakub Mitke
3.0
3.0
KP
KP/289
59.01
1220
57
417
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PK
PK/118
58.88
1216
58
429
Bogusław Dyk
Antoni Adamiec
12.0
4.0
PM
PM/129
58.76
1212
59
192
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
5.0
9.0
LB
LB/285
58.59
1208
60
590
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/116
58.47
1204
61
414
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
17.0
PK
LB
PK/118
58.44
1200
62
299
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
MA/262
58.39
1196
63
164
Władysław Biernat
Andrzej Parmonik
4.0
5.0
LB
LB/263
58.39
1192
64
2
Edward Wójcik
Andrzej Łada
2.0
2.0
DS
DS/144
58.39
1188
65
38
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/68
0.37
58.38
1184
66
615
Eugeniusz Frasoński
Marian Siwy
7.0
11.0
ZP
ZP/215
58.26
1180
67
595
Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
12.0
3.0
ZP
ZP/116
58.22
1176
68
15
Marek Czolij
Edward Szafraniec
9.0
11.0
DS
DS/307
58.18
1172
69
1
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
9.0
9.0
DS
DS/144
58.17
1168
70
275
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
WP
MA
MA/126
58.14
1164
71
252
Krzysztof Kos
Piotr Popławski
3.0
1.5
MA
MA/123
58.12
1160
72
39
Mateusz Mroczkowski
Łukasz Gaweł
7.0
7.0
DS
DS/68
58.12
1156
73
180
Halina Szajowska
Jerzy Ryndak
3.0
5.0
LB
LB/265
58.05
1152
74
555
Edward Niewierowski
Ewa Knapik
11.0
5.0
WP
WP/247
58.03
1148
75
33
Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
5.0
18.0
DS
WP
DS/68
57.95
1144
76
5
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
2.5
2.0
DS
DS/144
57.94
1140
77
183
Zbigniew Józefiak
Franciszek Bułyszko
4.0
0.0
LB
LB/265
57.88
1136
78
221
Jerzy Janio
Grzegorz Lenda
3.0
1.5
LD
LD/92
57.87
1132
79
156
Damian Mazurak
Marian Nieznański
5.0
7.0
LB
LB/127
57.86
1128
80
467
Cezary Jarmuł
Dariusz Piątek
7.0
4.0
ZP
SZ2/910
57.82
1124
81
86
Szymon Armata
Ryszard Rosikiewicz
1.0
1.0
DS
KOIM/313
57.72
1120
82
532
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
3.0
5.0
OP
WP/142
57.72
1116
83
49
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
57.64
1112
84
561
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
57.64
1108
85
321
Włodzimierz Milewski
Jacek Jakubowicz
0.0
0.0
MA/262
57.59
1104
86
512
Jan Janiak
Ryszard Łasowski
7.0
7.0
WM
WM/132
57.59
1100
87
501
Jan Jegliński
Tadeusz Kądzielewski
5.0
9.0
WM
WM/128
57.59
1096
88
226
Lechosław Janczar
Jerzy Szubiga
4.0
5.0
LD
LD/92
57.55
1092
89
380
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
3.0
4.0
MP
MP/40
57.53
1088
90
580
Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Stypiński
2.5
3.0
WP
WP/293
57.48
1084
91
274
Bogdan Szulejewski
Marta Makarewicz
21.0
2.5
MA
MA/126
57.45
1080
92
443
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
5.0
5.0
LD
PM
PM/166
57.39
1076
93
547
Jan Jarmuż
Piotr Stefański
4.0
4.0
KP
WP
WP/147
57.24
1072
94
176
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/265
57.18
1068
95
75
Jerzy Kurianowicz
Józef Wiese
5.0
5.0
DS
JG4/917
57.13
1064
96
338
Anna Leśniewska
Zbigniew Leśniewski
3.0
0.5
KP
MA/46
57.10
1060
97
571
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Bogdan Świątek
5.0
12.0
WP
WP/247
57.00
1056
98
598
Marek Banach
Marek Ostrowski
5.0
7.0
ZP
ZP/121
56.98
1052
99
161
Cezary Żuchowski
Janusz Śniadecki
3.0
2.5
LB
LB/263
56.95
1048
100
54
Waldemar Siuda
Grzegorz Bajek
12.0
11.0
DS
DS/72
56.90
1044
101
315
Michał Tuczyński
Adam Nieżurawski
1.5
1.5
MA
MA/262
56.83
1040
102
82
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
3.0
DS
JG4/917
56.78
1036
103
214
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
56.75
1032
104
581
Jerzy Schedler
Andrzej Małdziński
4.0
4.0
WP
WP/293
56.72
1028
105
556
Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
5.0
5.0
WP
WP/247
56.69
1024
106
287
Jerzy Danielewicz
Lech Sadoś
4.0
12.0
MA
MA/126
56.64
1020
107
290
Jan Zabrocki
Krzysztof Gołaś
7.0
5.0
MA
MA/126
56.62
1016
108
62
Mirosław Makurat
Piotr Mroziński
2.0
2.0
PM
EL1/907
1.00
56.61
1012
109
14
Adam Król
Mścisław Ociesa
3.0
5.0
DS
DS/307
56.52
1008
110
515
Kazimierz Kulas
Dariusz Łuczak
7.0
4.0
WM
WM/132
56.49
1004
111
145
Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
3.0
3.0
KP
KP/50
56.47
1000
112
255
Tomasz Nowacki
Stefan Jakubowski
4.0
3.0
MA
MA/123
56.33
996
113
22
Wojciech Skonieczny
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DS
DS/67
56.29
992
114
408
Jerzy Rybarski
Wincenty Chmiel
2.5
5.0
PK
PK/118
56.27
988
115
195
Ireneusz Lachowicz
Andrzej Grygorczuk
5.0
5.0
LB
LB/285
56.23
984
116
568
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WP
WP/247
56.22
980
117
276
Wiktor Cała
Adam Żelazny
4.0
5.0
MA
MA/126
56.20
976
118
309
Krzysztof Bekalarek
Włodzimierz Urbanowicz
1.0
4.0
MA
MA/262
56.10
972
119
537
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WP
WP/142
56.03
968
120
122
Krzysztof Chechłowski
Jan Siwczyński
1.0
1.5
KP
KP/289
56.01
964
121
575
Robert Włodkowski
Piotr Solecki
5.0
7.0
WP
WP/293
56.01
960
122
474
Ryszard Gaca
Stanisław Kulesza
4.0
11.0
ZP
SZ2/910
55.97
956
123
194
Zdzisław Rzucidło
Marek Matwijewicz
5.0
3.0
LB
LB/285
55.94
952
124
401
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PD
PD/81
55.93
948
125
307
Kazimierz Salak
Roman Wajs
2.0
2.5
MA
MA/262
55.93
944
126
364
Józef Barczyk
Marcin Wilczyński
7.0
5.0
MP
MP/40
55.92
940
127
153
Stanisław Kotas
Czesław Rekret
5.0
4.0
LB
LB/127
55.89
936
128
296
Filip Parol
Krystian Bączek
2.0
3.0
MA
MA/262
55.87
932
129
166
Bolesław Onyszczuk
Arkadiusz Jaranowski
3.0
2.0
LB
LB/263
55.84
928
130
475
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
11.0
18.0
WM
WM/122
55.82
924
131
206
Marek Tekieli
Jarosław Gąsiorowski
7.0
13.0
LU
MA
LD/48
55.81
920
132
514
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
5.0
9.0
WM
WM/132
55.80
916
133
219
Krzysztof Han
Krzysztof Olejnik
2.5
1.5
LD
LD/92
55.76
912
134
594
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/116
55.73
908
135
16
Wiktor Mieszczanowicz
Janusz Zajączkowski
3.0
3.0
DS
DS/307
55.67
904
136
110
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
4.0
4.0
PD
KOIM/313
55.61
900
137
78
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
2.0
3.0
DS
JG4/917
55.52
896
138
337
Jarosław Szczygieł
Leszek Łuniewski
4.0
12.0
MA
LD
MA/46
55.47
892
139
234
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
5.0
5.0
LU
LU/145
55.45
888
140
229
Marek Wróbel
Andrzej Potrzyszcz
4.0
5.0
LU
LU/145
55.41
884
141
482
Piotr Mazur
Ryszard Kłusowski
5.0
5.0
WM
WM/122
55.38
880
142
485
Lidia Wrzosek
Sławomir Wrzosek
5.0
11.0
WM
WM/122
55.37
876
143
185
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
4.0
5.0
LB
LB/265
55.34
872
144
310
Mateusz Stępiński
Jacek Karczmarczyk
7.0
0.0
MA
MA/262
55.33
868
145
553
Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
11.0
11.0
WP
WP/247
55.30
864
146
459
Robert Kowalski
Tadeusz Sobota
12.0
5.0
SW
SW/287
55.21
860
147
530
Marek Bukowski
Kazimierz Lis
5.0
5.0
WP
WP/120
55.19
856
148
506
Mirosław Grodzki
Henryk Łakomski
5.0
12.0
WM
WM/128
55.19
852
149
102
Sebastian Zimorski
Marek Gogołowicz
0.0
2.0
DS
SL
KOIM/313
55.17
848
150
251
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
2.5
12.0
MA
MA/123
55.16
844
151
513
Wiesław Bielski
Stanisław Hartwig
3.0
2.5
WM
WM/132
54.94
840
152
335
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/46
54.92
836
153
42
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/68
54.92
832
154
253
Sławomir Sierocki
Jerzy Pęczkowski
4.0
5.0
MA
MA/123
54.91
828
155
367
Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MP
MP/40
54.89
824
156
288
Zofia Zaręba
Jerzy Olszewski
3.0
1.5
MA
MA/126
54.85
820
157
259
Dariusz Zembrzuski
Ireneusz Grynczewski
13.0
3.0
MA
MA/126
54.81
816
158
361
Kazimierz Kalamaszek
Jerzy Krok
3.0
3.0
MP
MP/138
54.73
812
159
278
Przemysław Ohrysko
Ewa Banaszkiewicz
2.5
15.0
MA
MA/126
54.72
808
160
141
Andrzej Karczewski
Andrzej Sielużycki
3.0
2.5
KP
KP/50
54.63
804
161
285
Krzysztof Najda
Krzysztof Kowalczyk
5.0
3.0
MA
MA/126
54.63
800
162
436
Maria Tomczewska
Wojciech Majchrowski
7.0
4.0
PM
PM/129
54.60
796
163
265
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
11.0
9.0
MA
MA/126
54.60
792
164
450
Krzysztof Gałda
Grzegorz Niestój
12.0
4.0
SW
SW/287
54.58
788
165
366
Marek Jaworski
Robert Podsiadły
12.0
4.0
MP
MP/40
54.56
784
166
478
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
7.0
7.0
WM
WM/122
54.53
780
167
319
Maria Zarzycka
Piotr Dybicz
0.0
11.0
MA
MA/262
54.43
776
168
138
Tadeusz Rakoczy
Małgorzata Bajerska-Wasilius
2.5
0.0
KP
KP/50
54.35
772
169
34
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/68
54.31
768
170
129
Jarosław Łakomy
Andrzej Grela
7.0
9.0
KP
KP/289
54.30
764
171
69
Marek Serdyński
Zbigniew Samborski
1.5
1.5
WM
EL1/907
1.00
54.28
760
172
56
Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
4.0
WP
DS
DS/72
54.25
756
173
59
Tadeusz Mielko
Roman Błoński
1.0
2.5
WM
EL1/907
1.00
54.25
752
174
471
Stanisław Grzyb
Wojciech Witkowski
5.0
4.0
ZP
SZ2/910
54.24
748
175
368
Hubert Jaworowski
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MP
MP/40
54.22
744
176
410
Janusz Jarząbek
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PK
PK/118
54.21
740
177
448
Roman Kmieciak
Mirosław Małypan
5.0
4.0
PM
PM/166
54.13
736
178
618
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
5.0
5.0
ZP
ZP/215
54.11
732
179
246
Piotr Błoch
Michał Wójcik
0.0
0.0
NZ
MA/123
54.10
728
180
136
Stanisław Łański
Jarosław Żurawski
9.0
4.0
KP
KP/50
54.09
724
181
540
Janusz Reisner
Robert Górny
3.0
4.0
KP
WP/147
54.07
720
182
4
Eugeniusz Gąska
Marek Czerniawski
3.0
4.0
DS
DS/144
54.04
716
183
548
Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
9.0
12.0
WP
WP/147
54.02
712
184
563
Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WP
WP/247
53.99
708
185
574
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WP
WP/247
53.99
704
186
113
Marta Armuła
Julia Grodzka
1.0
1.5
MP
LU
KOIM/313
53.97
700
187
28
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
53.90
696
188
61
Marek Czapliński
Zbigniew Listewnik
0.0
0.0
NZ
WM
EL1/907
1.00
53.90
692
189
456
Hanna Kowalska
Andrzej Majcher
5.0
9.0
SW
SW/287
53.90
688
190
484
Zdzisław Kurkowski
Czesław Kornacki
1.0
4.0
WM
WM/122
53.87
684
191
197
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
5.0
4.0
LB
LB/285
53.86
680
192
402
Roman Kruk
Adam Szempliński
7.0
5.0
PD
PD/81
53.82
676
193
517
Jerzy Anderszewski
Stefan Piskorski
0.0
0.0
WM/241
53.81
672
194
135
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
53.80
668
195
88
Paweł Świątkowski
Tymoteusz Zaborowski
0.0
0.5
DS
KOIM/313
53.80
664
196
124
Piotr Litwin
Sławomir Cieślewicz
5.0
2.5
KP
KP/289
53.75
660
197
445
Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
5.0
18.0
PM
PM/166
53.74
656
198
198
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
4.0
4.0
LB
LB/285
53.58
652
199
36
Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DS
DS/68
53.54
648
200
358
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MP
MP/138
53.54
644
201
298
Joanna Serwatowska
Jerzy Noworol
1.0
0.5
MA
MA/262
53.43
640
202
509
Jan Smolarek
Józef Wiśnik
3.0
2.0
WM
NZ
WM/132
53.41
636
203
35
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/68
0.37
53.39
632
204
357
Jerzy Dusza
Roman Narewski
3.0
5.0
MP
MP/138
53.39
628
205
300
Joanna Szymaszczyk
Kazimierz Grzeszkowiak
1.5
3.0
MA
MA/262
53.34
624
206
120
Eugeniusz Ogonek
Piotr Szczuka
4.0
9.0
KP
KP/289
53.33
620
207
345
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.0
4.0
MA
MA/88
53.32
616
208
347
Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
1.0
3.0
MA
MA/88
-0.50
53.29
612
209
115
Adrian Bakalarz
Tomasz Pawełczyk
7.0
2.5
SL
KOIM/313
53.29
608
210
405
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
0.5
2.5
PD
PD/81
53.26
604
211
48
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
53.25
600
212
266
Tadeusz Bożek
Andrzej Fryszkowski
5.0
4.0
MA
MA/126
53.23
596
213
544
Mirosław Jankowski
Leszek Nowakowski
0.5
1.5
WP
WP/147
53.21
592
214
55
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DS
DS/72
53.21
588
215
27
Leszek Haber
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
OP
DS/67
53.20
584
216
377
Marzena Kwiecińska-Wilk
Hanna Leskiewicz-Łazarska
4.0
3.0
MP
MP/40
53.17
580
217
597
Franciszek Pośnik
Marian Rosenbajger
0.0
3.0
NZ
ZP
ZP/121
53.03
576
218
460
Włodzimierz Niedolaz
Paweł Kita
7.0
5.0
SW
SW/287
53.01
572
219
559
Jerzy Mścisz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
13.0
11.0
WP
WP/247
52.94
568
220
297
Darla Szywalska
Tomasz Gellert
0.0
0.5
MA
MA/262
52.92
564
221
93
Patryk Klim
Halina Perkowska
0.0
0.5
PD
KOIM/313
52.92
560
222
249
Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
2.0
4.0
MA
MA/123
52.91
556
223
96
Dominik Caus
Aleksander Pietrow
1.5
1.0
SL
MP
KOIM/313
52.89
552
224
449
Teresa Piasecka
Lech Piasecki
0.0
0.0
SW
SW/287
52.86
548
225
103
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
0.5
1.5
DS
MP
KOIM/313
52.85
544
226
452
Marek Kozdrach
Hubert Urban
4.0
7.0
OP
SW
SW/287
-0.17
52.83
540
227
188
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LB
LB/285
52.77
536
228
352
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
7.0
7.0
MA
MA/88
52.76
532
229
142
Michał Dolny
Bogumił Drews
2.0
0.0
KP
KP/50
52.65
528
230
569
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
52.64
524
231
390
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OP
OP/273
52.55
520
232
273
Włodzimierz Barszczewski
Zdzisław Laszczak
9.0
13.0
MA
MA/126
52.54
516
233
423
Grzegorz Rybak
Wojciech Lewandowski
3.0
4.0
PM
PM/129
-0.17
52.48
512
234
604
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
7.0
5.0
ZP
ZP/121
52.48
508
235
70
Daniel Wesołowski
Ryszard Pichla
4.0
7.0
PM
WM
EL1/907
52.44
504
236
283
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
5.0
4.0
PK
MA/126
52.42
500
237
605
Roman Chmielecki
Stanisław Fiedkiewicz
0.0
0.0
NZ
ZP/121
52.40
496
238
18
Andrzej Leszczyński
Tadeusz Łabik
2.5
4.0
DS
DS/307
52.37
492
239
437
Lechosław Suszka
Zbigniew Skibicki
5.0
5.0
PM
MA
PM/166
52.35
488
240
611
Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
4.0
5.0
ZP
ZP/215
52.34
484
241
434
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
3.0
5.0
PM
PM/129
52.30
481
242
523
Maciej Heinze
Aleksander Heinze
3.0
5.0
WP
WP/120
52.26
478
243
396
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
OP/273
52.25
475
244
539
Jan Adamczewski
Rajmund Wiśniewski
11.0
4.0
WP
KP
WP/147
52.22
472
245
479
Ewa Tutaj
Andrzej Tutaj
4.0
5.0
WM
WM/122
52.20
469
246
339
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/46
52.18
466
247
418
Marian Górecki
Robert Przybyło
5.0
7.0
PK
PK/118
52.15
463
248
426
Wiesław Mączkowski
Ryszard Leśniewski
12.0
9.0
PM
PM/129
-0.17
52.07
460
249
90
Grzegorz Walczewski
Wiktor Pantak
1.5
1.5
SL
KOIM/313
52.06
457
250
572
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/247
52.05
454
251
240
Witold Grochulski
Tadeusz Denisiuk
5.0
4.0
LU
LU/150
52.02
451
252
177
Tadeusz Birecki
Janusz Starke
5.0
0.5
LB
LB/265
52.00
448
253
181
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.0
5.0
LB
LB/265
51.99
445
254
280
Piotr Nauman
Krzysztof Sokół
4.0
3.0
MA
MA/126
51.93
442
255
332
Sławomir Malanowski
Marek Krowicki
2.0
2.0
MA
MA/46
51.90
439
256
453
Nikander Kuszewski
Norbert Krzystanek
11.0
3.0
SW
SW/287
51.86
436
257
508
Krzysztof Pękała
Wiesław Pietrzak
0.5
5.0
WM
WM/128
51.79
433
258
406
Grzegorz Zalewski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
51.78
430
259
505
Marian Lemecha
Robert Królak
1.0
1.0
WM
WM/128
51.75
427
260
376
Marek Adamczyk
Andrzej Lubojemski
7.0
13.0
MP
MP/40
51.74
424
261
68
Jan Chodkiewicz
Waldemar Ślesicki
4.0
2.5
WM
EL1/907
51.65
421
262
149
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
51.63
418
263
172
Barbara Soroko
Marek Marciniak
2.0
3.0
LB
LB/263
51.52
415
264
154
Maria Skowron
Andrzej Dudkiewicz
2.5
2.0
LB
LB/127
51.49
412
265
52
Zofia Diakowska
Dorota Kwintkiewicz
2.5
2.5
DS
DS/72
51.46
409
266
84
Tadeusz Szczęch
Sylwia Zabłocka-Śledzka
2.0
1.0
DS
JG4/917
51.43
406
267
588
Jerzy Sadowski
Krzysztof Orzechowski
12.0
5.0
ZP
ZP/116
51.35
403
268
489
Zygmunt Duk
Jerzy Malinowski
4.0
4.0
WM
WM/122
51.35
400
269
411
Tadeusz Szemraj
Jan Kadula
5.0
12.0
PK
PK/118
51.34
397
270
393
Jan Glenz
Eryk Hamerski
3.0
2.5
OP
OP/273
51.32
394
271
94
Michał Mirecki
Hieronim Dzieślewski
1.5
1.5
MP
KOIM/313
51.27
391
272
566
Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.5
WP
WP/247
51.24
388
273
205
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
51.23
385
274
118
Michalina Krysiak
Jeremi Mazur
0.5
1.5
PM
MP
KOIM/313
51.22
382
275
210
Jerzy Gaworczyk
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
51.22
379
276
585
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
2.5
5.0
ZP
ZP/116
51.13
376
277
159
Wojciech Waszkowiak
Andrzej Rękosiak
12.0
7.0
LB
LB/263
51.05
373
278
494
Mirosław Olszewski
Leszek Sokołowski
0.0
0.0
NZ
WM/122
51.04
370
279
619
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
5.0
12.0
ZP
ZP/215
51.01
367
280
498
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
2.0
1.5
WM
WM/122
50.97
364
281
8
Bolesław Szkodziński
Zygmunt Połeć
0.0
0.0
DS
DS/144
50.93
361
282
570
Hieronim Nowacki
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WP
WP/247
50.93
358
283
243
Krzysztof Grabarz
Marek Michalczyk
2.0
3.0
LU
LU/150
50.84
355
284
374
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
50.83
352
285
378
Tadeusz Biernat
Andrzej Borek
12.0
5.0
MP
MP/40
50.83
349
286
503
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
0.5
3.0
WM
WM/128
50.78
346
287
481
Lucyna Krutelewicz
Józefa Krzemieńska
4.0
5.0
WM
WM/122
50.77
343
288
387
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
50.73
340
289
473
Krzysztof Małolepszy
Danuta Skowronek
3.0
2.0
ZP
SZ2/910
50.73
337
290
203
Marian Purczyński
Andrzej Marzyński
2.5
4.0
LB
LB/285
50.65
334
291
74
Jacek Górski
Ireneusz Iwanow
0.0
1.5
WM
EL1/907
50.64
331
292
400
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
7.0
2.5
PD
PD/81
50.59
328
293
495
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
3.0
5.0
WM
WM/122
50.56
325
294
340
Andrzej Jaroński
Ireneusz Głowacki
4.0
4.0
MA
MA/46
50.51
322
295
462
Andrzej Bator
Krzysztof Fijałkowski
3.0
0.0
MA
SW/287
50.50
319
296
213
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.5
0.5
LD
LD/48
50.47
316
297
121
Tadeusz Domka
Leszek Zdrojewski
4.0
3.0
KP
KP/289
50.38
313
298
621
Eugeniusz Mańkowski
Jerzy Świderski
1.5
7.0
ZP
ZP/215
50.37
310
299
45
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
50.36
307
300
601
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.0
4.0
ZP
ZP/121
50.34
304
301
613
Mirosław Bąk
Waldemar Bogusławski
2.0
3.0
ZP
ZP/215
50.33
301
302
329
Kazimierz Buchalski
Piotr Iwanus
1.5
5.0
KP
MA/46
50.32
300
303
369
Tytus Bisping
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
50.29
299
304
202
Józef Mońko
Maciej Fularz
3.0
0.5
LB
LB/285
50.28
298
305
383
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
4.0
4.0
MP
MP/40
50.23
297
306
534
Zbigniew Klimczak
Kazimierz Macioszczyk
3.0
1.5
WP
WP/142
50.23
296
307
179
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/265
50.18
295
308
24
Marcin Motykiewicz
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/67
50.15
294
309
123
Zbigniew Ehlert
Roman Kowalkowski
5.0
5.0
KP
KP/289
50.11
293
310
140
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
4.0
5.0
KP
KP/50
50.10
292
311
83
Sławomir Bogdanowicz
Anna Szatkowska
2.5
0.5
DS
JG4/917
50.09
291
312
596
Kazimierz Wiliński
Jerzy Schulz
7.0
9.0
ZP
ZP/116
50.07
290
313
325
Janina Orłowska
Marek Janota
0.5
2.0
MA
MA/262
49.98
289
314
330
Mirosław Skarbek
Zbigniew Rychlik
3.0
4.0
KP
MA/46
49.98
288
315
468
Zbigniew Wiśniewski
Sławomir Wojtyłko
3.0
3.0
ZP
SZ2/910
49.93
287
316
12
Stanisław Machowski
Gerard Kempiński
5.0
4.0
DS
DS/307
49.87
286
317
133
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
0.0
0.0
KP
KP/50
49.86
285
318
238
Jan Czarniecki
Janusz Hamerski
4.0
1.5
LU
LU/145
49.82
284
319
189
Stanisław Pryputniewicz
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LB
LB/285
49.79
283
320
139
Robert Rychlicki
Marek Bałabuch
5.0
1.5
KP
KP/50
49.76
282
321
334
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.0
MA
MA/46
49.72
281
322
241
Grzegorz Krawczyk
Karol Brzozowski
2.0
2.0
LU
LU/150
49.67
280
323
486
Tomasz Lisica
Mirosław Roesler
7.0
11.0
WM
WM/122
49.66
279
324
397
Barbara Larysz
Mirosław Urbanek
2.5
3.0
OP
OP/273
49.62
278
325
174
Kazimierz Czyżyk
Tadeusz Kijak
1.5
1.5
LB
LB/263
49.61
277
326
282
Marian Łukasiak
Sławomir Rokicki
5.0
2.0
MA
MA/126
49.55
276
327
431
Małgorzata Pawelec
Andrzej Pawelec
3.0
3.0
PM
PM/129
49.55
275
328
420
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
12.0
12.0
PK
PK/118
49.55
274
329
477
Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
1.5
2.0
WM
WM/122
49.52
273
330
578
Jolanta Ziętara
Rafał Junik
5.0
7.0
WP
WP/293
49.50
272
331
464
Ryszard Wójcik
Włodzimierz Pieniążek
4.0
2.0
MA
SW/287
49.49
271
332
284
Wiesław Miłkowski
Janusz Zaręba
5.0
3.0
MA
MA/126
49.46
270
333
294
Halina Wajszczak
Jan Woźniak
0.0
0.0
MA/262
49.41
269
334
314
Mikołaj Komorowski
Dariusz Krakowiak
2.0
1.5
MA
MA/262
49.41
268
335
391
Grażyna Majchrowska
Tomasz Tapper
2.0
2.0
OP
OP/273
49.39
267
336
30
Stanisław Nadkierniczny
Aleksander Skorupa
3.0
5.0
DS
DS/68
49.38
266
337
370
Katarzyna Michałek
Barbara Lesiecka
7.0
7.0
SL
MP
MP/40
49.37
265
338
137
Roman Wachowiak
Grzegorz Rojewski
18.0
12.0
KP
KP/50
49.33
264
339
389
Andrzej Cięciała
Jerzy Brachmański
1.5
1.0
OP
OP/273
49.32
263
340
343
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.5
2.5
MA
MA/88
49.25
262
341
439
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/166
49.23
261
342
381
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
49.21
260
343
399
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.5
2.5
PD
PD/81
49.08
259
344
351
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.0
1.0
MA
MA/88
-0.50
49.07
258
345
488
Janina Biała
Zdzisław Cimaszkiewicz
2.0
3.0
WM
WM/122
49.03
257
346
549
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/247
49.00
256
347
26
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
48.95
255
348
353
Dawid Kołodziejski
Piotr Marudziński
1.0
5.0
MA
MA/88
-0.50
48.92
254
349
81
Joanna Gołdyn
Zdzisław Klimczak
1.5
4.0
DS
JG4/917
48.92
253
350
382
Tadeusz Garbacik
Edward Warząchowski
12.0
12.0
MP
MP/40
48.88
252
351
152
Józef Żarski
Franciszek Radwan
2.5
2.5
LB
LB/127
48.87
251
352
193
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
4.0
9.0
LB
LB/285
48.86
250
353
322
Grzegorz Szulc
Jarek Markowski
3.0
1.5
MA
MA/262
48.67
249
354
444
Anna Krasińska
Piotr Zamiar
1.0
4.0
PM
PM/166
48.63
248
355
302
Stanisław Kozieł
Andrzej Łodziński
0.0
0.0
MA/262
48.61
247
356
545
Maria Kaźmierska
Wojciech Kordys
0.0
0.0
WP
WP/147
48.54
246
357
375
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
48.53
245
358
66
Jerzy Rebell
Jerzy Kwoczek
0.0
0.0
WM
NZ
EL1/907
1.00
48.51
244
359
519
Andrzej Łątka
Leszek Mielczarek
0.0
12.0
WM
WM/241
48.48
243
360
567
Krzysztof Krause
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
WP
WP/247
48.46
242
361
144
Ewa Krakówka
Eugeniusz Seichter
1.5
11.0
KP
KP/50
48.44
241
362
305
Grażyna Jaskulska
Mirosława Swoboda
0.0
0.0
MA
MA/262
48.41
240
363
127
Józef Kurnik
Wit Monarski
3.0
1.5
KP
KP/289
48.31
239
364
557
Włodzimierz Bąk
Janusz Idziak
5.0
0.0
WP
NZ
WP/247
48.30
238
365
224
Wiesław Olczyk
Tadeusz Bartolik
2.5
1.0
LD
LD/92
0.91
48.25
237
366
470
Ireneusz Feldman
Adam Michalczyk
0.0
1.5
NZ
ZP
SZ2/910
48.17
236
367
25
Zbigniew Sobczyk
Maciej Rochowicz
12.0
5.0
DS
DS/67
48.08
235
368
20
Bogdan Sokół
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
48.07
234
369
21
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
48.02
233
370
271
Jan Kandybowicz
Tomasz Ryffa
13.0
5.0
MA
MA/126
48.00
232
371
200
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LB
LB/285
47.98
231
372
220
Marian Jakubowski
Kazimierz Wojajczyk
4.0
2.5
LD
LD/92
47.96
230
373
245
Wacław Kryński
Janusz Królikowski
0.5
1.0
MA
PD
MA/123
47.91
229
374
412
Eugeniusz Strzyż
Jerzy Paja
5.0
7.0
PK
PK/118
47.86
228
375
242
Stanisław Tranda
Ireneusz Grabowski
4.0
0.0
LU
LU/150
47.85
227
376
600
Zygmunt Adamczyk
Leszek Kawa
0.0
0.0
NZ
ZP/121
47.85
226
377
60
Michał Gutowski
Zdzisław Koza
3.0
2.5
PM
EL1/907
1.00
47.83
225
378
291
Sławomir Kostecki
Tomasz Kozłowski
2.0
2.5
MA
MA/262
47.83
224
379
441
Marek Kryniewski
Witold Kaliński
5.0
12.0
PM
PM/166
47.82
223
380
363
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.5
3.0
MP
MP/40
47.81
222
381
51
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
47.79
221
382
119
Teodor Bykowski
Edward Kozicki
1.0
1.0
KP
KP/289
47.78
220
383
31
Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DS
DS/68
47.77
219
384
247
Barbara Lenard
Ryszard Bodziachowski
0.0
0.0
NZ
MA/123
47.70
218
385
187
Eugeniusz Wilniewiec
Kazimierz Jaskuła
5.0
7.0
LB
LB/285
47.70
217
386
550
Rafał Milinkiewicz
Krzysztof Janecki
0.0
1.5
WP
WP/247
47.67
216
387
394
Dionizy Kogut
Julian Mroziak
0.0
4.0
OP
OP/273
47.61
215
388
617
Henryk Cieśla
Ryszard Ćwierz
3.0
1.0
ZP
ZP/215
47.56
214
389
267
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
LU
MA/126
47.56
213
390
409
Andrzej Proczkowski
Bolesław Smorąg
2.5
5.0
PK
PK/118
47.54
212
391
143
Józef Palewicz
Czesław Bury
4.0
4.0
KP
KP/50
47.53
211
392
521
Stefan Jankowski
Janusz Romański
0.0
2.5
WM
WM/241
47.53
210
393
463
Jerzy Kazubski
Sławomir Kamiński
7.0
5.0
MA
SW/287
47.51
209
394
331
Marcin Piotrowski
Józef Adamski
5.0
4.0
KP
MA/46
47.50
208
395
573
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/247
47.35
207
396
587
Zbigniew Kułaczkowski
Mirosław Sankiewicz
11.0
5.0
ZP
ZP/116
47.30
206
397
454
Ewa Herda
Edward Witan
0.0
4.0
DL
MA
SW/287
47.29
205
398
554
Zbigniew Przybylczak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WP
WP/247
47.26
204
399
40
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/68
47.26
203
400
422
Kazimierz Zelga
Krzysztof Materek
11.0
2.5
PM
PM/129
47.25
202
401
80
Eugeniusz Hładyszewski
Józef Krasowski
2.0
2.5
DS
JG4/917
47.20
201
402
499
Lech Grabski
Bernard Pszczoła
7.0
11.0
WM
WM/122
47.19
200
403
538
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WP
WP/142
47.14
199
404
257
Andrzej Miszewski
Jerzy Krupka
18.0
3.0
MA
MA/126
47.13
198
405
379
Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MP
MP/40
47.08
197
406
348
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
47.07
196
407
146
Grzegorz Drażba
Michał Redman
0.0
0.0
KP
KP/50
47.05
195
408
196
Marek Nowak
Zdzisław Korona
4.0
3.0
LB
LB/285
47.04
194
409
131
Mieczysław Romanowski
Włodzimierz Maćkowski
2.5
2.0
KP
KP/50
47.02
193
410
184
Wojciech Stachowski
Mieczysław Skowroński
0.0
0.0
LB
LB/265
46.92
192
411
304
Roman Kowalewicz
Andrzej Sobula
2.0
2.0
MA
MA/262
46.88
191
412
263
Bogusław Chomentowski
Mirosław Zawiślak
5.0
1.5
MA
MA/126
46.88
190
413
442
Adam Walczyński
Jacek Sikora
5.0
5.0
PM
ZP
PM/166
46.86
189
414
32
Jerzy Gładysz
Marian Szymonowicz
12.0
11.0
DS
DS/68
46.83
188
415
616
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
4.0
7.0
ZP
ZP/215
46.82
187
416
19
Janusz Kowalski
Marian Krzypkowski
1.5
1.5
DS
DS/67
46.78
186
417
218
Tadeusz Miedziak
Zdzisław Radomski
2.0
2.0
LD
LD/92
46.78
185
418
346
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.5
MA
MA/88
46.74
184
419
476
Tadeusz Grochowski
Tadeusz Krajewski
3.0
3.0
WM
WM/122
46.73
183
420
44
Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/68
46.67
182
421
211
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
46.62
181
422
175
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
46.59
180
423
23
Dariusz Budnik
Sławomir Zagórski
2.5
2.5
DS
DS/67
46.55
179
424
360
Eugeniusz Liana
Andrzej Kokoszyński
1.0
0.0
MP
MP/138
46.53
178
425
182
Stanisław Miłaszewicz
Józef Sikora
5.0
5.0
LB
LB/265
46.48
177
426
114
Mateusz Krzemyk
Aron Shindler
1.5
1.0
MP
KOIM/313
46.48
176
427
270
Marek Szyszkiewicz
Stefan Andrejas
0.0
0.5
NZ
MA
MA/126
46.45
175
428
365
Stanisław Urbanowski
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MP
MP/40
46.42
174
429
29
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DS
DS/68
46.41
173
430
546
Zbigniew Hęćka
Jerzy Pawełczak
3.0
2.0
WP
WP/147
46.37
172
431
438
Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PM
PM/166
46.34
171
432
147
Halina Pientka
Bogdan Zieliński
2.5
5.0
KP
KP/50
46.31
170
433
487
Jakub Kowalczyk
Zbigniew Zemanowicz
5.0
9.0
WM
WM/122
46.24
169
434
328
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
MA
MA/46
46.13
168
435
254
Stanisław Kraszewski
Bogumił Kącicki
0.0
4.0
NZ
MA
MA/123
46.10
167
436
324
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.5
0.5
MA
MA/262
46.05
166
437
191
Bolesław Urbaniak
Bolesław Piotrowicz
3.0
5.0
LB
LB/285
46.05
165
438
79
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DS
JG4/917
45.98
164
439
577
Stefan Samól
Roman Mączkowski
3.0
4.0
WP
WP/293
45.94
163
440
134
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
3.0
2.5
KP
KP/50
45.94
162
441
268
Jerzy Brzózy
Magdalena Głombińska
0.5
2.5
MA
MA/126
45.91
161
442
235
Adam Bachta
Maciej Stopczyński
0.0
0.0
LU
LU/145
45.87
160
443
73
Regina Wołek
Janusz Ciszak
2.5
0.0
WM
NZ
EL1/907
45.84
159
444
57
Andrzej Wyrzykowski
Bogdan Piętocha
2.0
0.0
DS
DS/72
45.78
158
445
216
Piotr Wnuk
Stanisław Borowiecki
4.0
4.0
LD
LD/48
45.73
157
446
606
Marek Leś
Andrzej Kryń
0.0
0.0
ZP
ZP/121
45.67
156
447
560
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WP
WP/247
45.65
155
448
430
Lucyna Koszutowska
Adam Koszutowski
0.0
0.0
PM
PM/129
-0.17
45.62
154
449
520
Jarosław Kłosiński
Wojciech Walkiewicz
2.5
2.5
WM
WM/241
45.54
153
450
77
Stanisław Gołdyn
Aleksander Gos
1.5
0.5
DS
JG4/917
45.45
152
451
201
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LB
LB/285
45.45
151
452
407
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
9.0
4.0
PK
PK/118
45.32
150
453
579
Waldemar Pawłowski
Józef Malinowski
0.0
1.0
WP
WP/293
45.31
149
454
458
Artur Więckowski
Sławomir Klimczak
4.0
9.0
SW
SW/287
44.95
148
455
228
Jan Ambroziak
Zbigniew Ruszkowski
0.0
0.0
LD
LD/92
0.91
44.92
147
456
126
Mieczysław Rejniak
Waldemar Buśko
3.0
1.5
KP
KP/289
44.90
146
457
109
Michał Kuczkowski
Mikołaj Bogucki
2.5
0.5
MP
KOIM/313
44.90
145
458
608
Mirosław Bieńkowski
Tomasz Pietrzykowski
0.0
2.0
NZ
ZP
ZP/121
44.88
144
459
286
Agnieszka Jonczyk
Gerard Czernohorski
3.0
5.0
MA
MA/126
44.78
143
460
465
Roman Urbańczyk
Jacek Kowalski
7.0
5.0
MA
SW/287
44.76
142
461
3
Władysław Baranowski
Czesława Skowrońska
0.0
0.0
DS
DS/144
44.71
141
462
593
Tadeusz Mediuch
Józef Kowalczyk
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/116
44.71
140
463
199
Andrzej Nowicki
Zygmunt Macina
3.0
3.0
LB
LB/285
44.70
139
464
9
Jan Grocholski
Stanisław Hapel
3.0
2.5
DS
DS/144
44.69
138
465
262
Jarosław Skibiński
Jarosław Kostrzewa
2.0
9.0
PD
MA/126
44.58
137
466
168
Grażyna Martyńska
Hanna Kaluba
0.0
0.0
WP
LB/263
44.56
136
467
355
Wiesław Stój
Jan Grygowicz
3.0
2.5
MP
MP/138
44.36
135
468
92
Julia Redzimska
Martin Kaleta
0.0
1.0
PM
SL
KOIM/313
44.34
134
469
207
Marcin Mazerant
Mieczysław Niciak
0.0
0.0
LD
LD/48
44.30
133
470
63
Tomasz Jaworowicz
Robert Grad
1.5
3.0
WM
EL1/907
1.00
44.13
132
471
178
Jerzy Ignyś
Grzegorz Toboła
7.0
2.5
LB
LB/265
44.10
131
472
350
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
-0.50
44.09
130
473
208
Tadeusz Witek
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
44.05
129
474
349
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5
MA
MA/88
44.03
128
475
602
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
ZP/121
43.99
127
476
542
Remigiusz Szymczak
Stanisław Kowalczewski
0.5
0.5
WP
WP/147
43.80
126
477
518
Donat Czuba
Jaroslaw Jurczenko
0.0
0.0
WM/241
43.79
125
478
151
Andrzej Włodarczak
Czesław Niewiarowski
2.5
2.5
LB
LB/127
43.75
124
479
385
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
43.74
123
480
433
Łukasz Gackowski
Stanisław Bubka
1.5
3.0
PM
PM/129
-0.15
43.66
122
481
311
Wiesław Olszewski
Witold Jochym
1.0
0.5
MA
MA/262
43.65
121
482
528
Jan Kalicki
Adam Misiak
3.0
2.0
WP
WP/120
43.57
120
483
531
Franciszek Bryłka
Włodzimierz Zabłocki
0.0
1.5
LD
WP
WP/142
43.55
119
484
223
Anna Wewersowicz
Janusz Piotrowski
0.0
0.0
LD
LD/92
0.91
43.51
118
485
533
Paweł Galuba
Kazimierz Wyszomirski
1.0
1.0
DS
WP
WP/142
43.48
117
486
592
Bolesław Tomaszewski
Eugeniusz Kozak
0.0
1.0
NZ
ZP
ZP/116
43.45
116
487
421
Izabela Soroka
Lech Korzeniewski
0.0
0.0
PM
PM/129
43.44
115
488
372
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/40
43.37
114
489
306
Zbigniew Gżałczyński
Andrzej Reda
0.0
0.0
MA/262
43.29
113
490
104
Kacper Kwiatkowski
Jakub Ryczan
0.0
0.5
PM
SL
KOIM/313
43.23
112
491
607
Stanisław Buczkowski
Stanisław Jankowski
0.0
0.0
NZ
ZP
ZP/121
43.22
111
492
148
Danuta Żmudzka
Marek Skonieczny
0.0
0.5
KP
KP/50
43.19
110
493
504
Bogdan Jurecki
Wiktor Ilwicki
0.0
0.0
NZ
WM/128
43.14
109
494
13
D Hołyś
M Młodziński
0.0
0.0
DS
NZ
DS/307
43.10
108
495
404
Wiesław Lerman
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
42.92
107
496
258
Olga Wrzos
Leszek Jędrzejczak
4.0
1.5
MA
MA/126
42.91
106
497
17
B Wszołek
P Zborowski
0.0
0.0
DS
DS/307
42.91
105
498
419
Andrzej Byzdra
Jan Sączawa
5.0
4.0
PK
PK/118
42.87
104
499
576
Witold Wintonowicz
Tadeusz Kasperek
0.0
0.0
WP/293
42.87
103
500
6
Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.0
1.5
DS
DS/144
42.84
102
501
269
Stanisław Rumiński
Andrzej Zawada
11.0
7.0
MA
MA/126
42.78
101
502
403
Sławomir Juchnicki
Stanisław Pochodowicz
5.0
5.0
PD
PD/81
42.62
100
503
237
Edward Molas
Jerzy Jasiński
3.0
3.0
LU
SW
LU/145
42.60
99
504
526
Zbigniew Cholewiński
Tadeusz Grewling
2.0
2.0
WP
WP/120
42.60
98
505
292
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
MA/262
42.58
97
506
158
Grzegorz Cieślicki
Tomasz Karanikas
3.0
3.0
LB
LB/127
42.50
96
507
308
Jacek Jeleński
Tomasz Bęcek
0.0
0.0
MA/262
42.47
95
508
371
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
42.46
94
509
130
Robert Mrukowski
Grzegorz Prusak
5.0
5.0
KP
KP/289
42.40
93
510
312
Karolina Bilewicz
Konrad Paluszek
1.5
2.0
MA
MA/262
42.36
92
511
472
Franciszek Albekier
Roman Pawłowski
0.5
2.0
ZP
SZ2/910
42.33
91
512
313
Stanisław Turlej
Józef Nowik
1.0
0.0
MA
MA/262
42.30
90
513
461
Zdzisław Madej
Janusz Zegadło
3.0
3.0
SW
SW/287
42.27
89
514
279
Kazimierz Marcinkowski
Jacek Musiał
3.0
3.0
MA
MA/126
42.23
88
515
326
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
0.5
1.0
MA
MA/262
42.21
87
516
173
Wiesław Kiełbik
Edward Śniadecki
0.0
2.0
LB
LB/263
-0.30
42.09
86
517
105
Mirosława Stachura
Aleksander Skiepko
0.5
0.0
DS
KOIM/313
42.03
85
518
162
Jerzy Podgruszewski
Roman Gralak
1.5
0.5
WP
LB/263
-0.30
42.00
84
519
446
Grzegorz Kujawiński
Dariusz Podfigurny
0.0
4.0
PM
PM/166
41.96
83
520
190
Ryszard Chmiel
Janusz Sidelnik
9.0
3.0
LB
LB/285
41.95
82
521
327
Tadeusz Wiśniewski
Zdzisław Marcinkowski
3.0
1.5
MA
MA/46
41.94
81
522
425
Barbara Falkowska
Sabina Szczechowicz
4.0
0.0
PM
PM/129
41.91
80
523
564
Stefan Żuberek
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
WP/247
41.87
79
524
163
Halina Grześkowiak
Tadeusz Kiljańczyk
1.5
0.0
LB
WP
LB/263
41.72
78
525
318
Zdzisław Pietruszewski
Marek Zarzycki
0.0
0.0
MA/262
41.63
77
526
225
Piotr Gałczyński
Romuald Pohl
0.0
0.5
LD
LD/92
41.61
76
527
41
Robert Księżopolski
Andrzej Pliszczyński
4.0
5.0
DS
DS/68
41.51
75
528
76
Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.0
0.0
DS
JG4/917
41.49
74
529
47
Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
4.0
4.0
DS
DS/72
41.47
73
530
11
Andrzej Ołpiński
Bolesław Andrzejewski
4.0
3.0
DS
DS/307
41.40
72
531
492
Andrzej Daszczuk
Wiesław Krzemieński
4.0
12.0
WM
WM/122
41.39
71
532
552
Marek Sosiński
Jerzy Roszak
7.0
9.0
WP
WP/247
41.31
70
533
165
Jurek Krzyżański
Tadeusz Gralak
0.0
0.0
WP
LB/263
41.18
69
534
301
Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.0
MA
MA/262
41.15
68
535
589
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
NZ
ZP/116
40.89
67
536
469
Michał Górski
Andrzej Zugaj
0.5
0.0
MA
NZ
SZ2/910
40.82
66
537
373
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
40.80
65
538
496
Jakub Milkamanowicz
Władysław Skowroński
2.0
7.0
WM
WM/122
40.79
64
539
620
Lechosław Błaziński
Franciszek Świderski
12.0
9.0
ZP
ZP/215
40.54
63
540
435
Helena Korneluk
Józef Maruszak
0.0
7.0
PM
PM/129
40.50
62
541
320
Elżbieta Fiejka
Elżbieta Poniatowska
0.0
0.0
MA/262
40.47
61
542
491
Anna Jaskowiak
Leonard Jaskowiak
1.5
12.0
WM
WM/122
40.42
60
543
386
Andrzej Wójcik
Leszek Ochał
3.0
2.5
MP
MP/40
40.35
59
544
65
Józef Kazik
Henryk Łęcki
0.0
1.5
wm
WM
EL1/907
1.00
40.12
58
545
455
Grzegorz Gajaszek
Adam Rydz
3.0
2.5
SW
SW/287
40.05
57
546
336
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0
MA
MA/46
40.02
56
547
502
Paweł Czacharowski
Marian Grzyb
1.0
2.0
WM
WM/128
39.96
55
548
565
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/247
39.94
54
549
72
Marian Grabowski
Jan Kondrakiewicz
0.0
1.0
WM
EL1/907
39.86
53
550
230
Józef Woźnica
Bernard Żenkin
0.0
1.5
LU
SW
LU/145
39.83
52
551
128
Zbigniew Walenciak
Edward Guziołek
3.0
1.0
KP
KP/289
39.72
51
552
447
Michał Samet
Kazimierz Dominiak
1.5
9.0
PM
PM/166
39.65
50
553
529
Zbigniew Geisler
Wiesław Świderski
3.0
2.0
WP
WP/120
39.58
49
554
395
Wiesław Grabowski
Zdzisław Szyksznian
1.5
3.0
OP
OP/273
39.28
48
555
50
Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DS
DS/72
39.03
47
556
536
Krzysztof Bronś
Marcin Ceglarek
1.0
0.5
WP
WP/142
38.99
46
557
170
Krzysztof Bak
Adam Łagowski
1.5
2.0
LB
LB/263
38.83
45
558
239
Tymoteusz Bubak
Wojciech Krzysiak
0.0
0.0
LU/150
38.80
44
559
333
Dariusz Jagodziński
Szczepan Okonkowski
2.0
0.0
MA
MA/46
38.71
43
560
7
Roman Wisłocki
Józef Brzuchalski
0.5
0.0
DS
DS/144
38.65
42
561
493
Grażyna Blech
Ryszard Piotrowicz
0.0
0.5
NZ
WM
WM/122
38.64
41
562
256
Kazimierz Przymusiński
Artur Duczmalewski
1.5
4.0
MA
MA/123
38.54
40
563
289
Maria Düm
Zbigniew Sieszycki
2.0
1.0
MA
MA/126
38.49
39
564
117
Dominik Rajtar
Konrad Nosal
1.5
0.5
MP
KOIM/313
38.31
38
565
586
Jan Antoniewicz
Franciszek Daniel
0.0
0.0
NZ
ZP/116
38.20
37
566
415
Stanisław Cisek
Jan Porada
5.0
4.0
PK
PK/118
38.06
36
567
303
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
1.5
2.0
MA
MA/262
37.90
35
568
525
Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WP
WP/120
37.61
34
569
558
Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WP
WP/247
37.45
33
570
416
Andrzej Pępek
Małgorzata Janik
2.0
0.0
PK
PK/118
37.32
32
571
359
Stanisław Przybylski
Maciej Bajorek
2.0
0.0
MP
MP/138
37.32
31
572
483
Leonard Januszko
Marek Torebko
4.0
1.5
WM
WM/122
37.30
30
573
248
Genowefa Sierocka
Barbara Kasiak
0.5
0.0
MA
NZ
MA/123
37.29
29
574
155
Ryszard Szkwarek
Władysław Olszewski
2.0
0.0
LB
NZ
LB/127
37.11
28
575
612
Andrzej Wójtowicz
Roman Wawrzyniak
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/215
36.83
27
576
171
Juliusz Buśko
Jerzy Glezer
0.5
1.0
LB
LB/263
36.80
26
577
562
Małgorzata Węglewska
Bogna Latowska
0.5
2.0
WP
WP/247
36.69
25
578
261
Mirosław Łopaciuk
Tomasz Sułkowski
4.0
5.0
MA
MA/126
36.65
24
579
101
Kamil Lemke
Bartosz Marszałek
0.0
0.0
PM
KOIM/313
36.64
23
580
106
Oliwia Żygowska
Piotr Hiller
0.0
0.0
PM
KOIM/313
36.46
22
581
510
Karol Bojarczuk
Waldemar Kozłowski
0.0
0.0
NZ
WM/132
36.39
21
582
53
Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.0
DS
DS/72
36.14
20
583
111
Michał Padlewski
Cezary Batóg
0.0
0.0
ZP
KOIM/313
35.54
19
584
260
Helena Stasiewicz
Tadeusz Ołdakowski
9.0
0.0
MA
NZ
MA/126
35.29
18
585
95
Piotr Gołąbek
Bartek Drabiński
0.0
0.5
PM
KOIM/313
35.05
17
586
232
Halina Szarafin
Andrzej Szajna
0.0
0.0
LU
LU/145
35.03
16
587
511
Józef Kuczak
Bogdan Pietkiewicz
0.0
3.0
NZ
WM/132
34.94
15
588
428
Krystyna Wandzel
Zbigniew Rychły
0.0
1.5
PM
PM/129
34.69
14
589
582
Tadeusz Osowski
Leszek Kłopocki
0.5
0.0
WP
WP/293
34.59
13
590
217
Zdzisław Łuczak
Mirosław Grobelny
0.0
0.0
LD
LD/92
34.50
12
591
37
Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
DS
DS/68
34.48
11
592
451
Włodzimierz Stobiecki
Jacek Janowski
19.0
18.0
SW
MP
SW/287
34.13
10
593
212
Krzysztof Cieślak
Tadeusz Kołat
0.0
2.0
LD
LD/48
33.38
9
594
132
Henryk Adamski
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
32.48
8
595
281
Urszula Górecka-Wideryńska
Sławomir Bąk
2.5
3.0
MA
MA/126
32.19
7
596
541
Alojzy Lewandowski
Leszek Grzelak
4.0
0.0
WP
WP/147
30.90
6
597
599
Robert Kirejza
Bogdan Lipiński
0.0
0.0
ZP
ZP/121
30.69
5
598
107
Miłosz Sawośko
Wiktor Skiepko
0.0
0.0
KOIM/313
30.08
4
599
85
Bartosz Małyszko
Natalia Szoka
0.0
0.0
KOIM/313
29.01
3
600
89
Dawid Friedrich
Michał Husarek
0.0
0.0
PM
KOIM/313
27.87
2
601
186
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
0.5
0.0
LB
LB/265
25.30
1
Statystyka ośrodków...