Turniej na maksy
Wtorek, 23 maja 2017
Wyniki z 8 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
67
Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
3.0
2.5
PM
PM/299
64.01
15
2
53
Krzysztof Góra
Artur Głowacki
7.0
1.5
OP
SL
OP/105
63.87
15
3
4
Piotr Marcinowski
Michał Wittenbeck
7.0
7.0
DS
DS/298
-0.18
62.78
14
4
100
Piotr Surdyk
Robert Ciesielski
2.5
2.0
WP
WP/254
61.95
14
5
55
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
4.0
OP
OP/105
61.16
13
6
47
Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
9.0
12.0
OP
OP/105
-0.21
60.51
13
7
59
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PD
PD/141
59.74
12
8
91
Jan Pudlik
Andrzej Czech
9.0
13.0
SL
SL/53
59.72
11
9
1
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/298
-0.18
59.20
11
10
57
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
5.0
7.0
PD
PD/141
58.91
10
11
88
Zdzisław Krzemiński
Tadeusz Szpak
12.0
2.5
SL
SL/53
58.45
10
12
114
Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WP
WP/254
58.44
9
13
31
Wiesław Sturgulewski
Andrzej Sturgulewski
0.0
0.0
KP
KP/295
58.37
9
14
22
Marek Nicewicz
Jan Siwczyński
0.0
1.5
KP
KP/295
58.01
8
15
81
Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
3.0
4.0
PM
PM/299
57.72
8
16
77
Aleksander Gruca
Jan Maciejewski
5.0
9.0
PM
PM/299
57.60
7
17
112
Tomasz Powęzka
Maciej Masłowski
1.5
1.5
WP
WP/254
57.34
7
18
37
Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MP
MP/45
57.26
6
19
66
Jan Kamiński
Zygmunt Mikołajczyk
5.0
3.0
PM
PM/299
57.23
6
20
93
Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SL
SL/53
57.18
5
21
6
Janusz Drozdowski
Bohdan Mazur
12.0
13.0
DS
DS/298
57.14
5
22
3
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DS
DS/298
57.02
4
23
97
Zofia Rożniatowska
Helena Gołębiowska
4.0
1.5
SL
SL/53
56.73
3
24
74
Adam Derwiński
Andrzej Żaboklicki
3.0
4.0
PM
PM/299
56.68
3
25
106
Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WP
WP/254
56.57
3
26
103
Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WP
WP/254
56.29
3
27
46
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
5.0
5.0
OP
OP/105
56.19
3
28
20
Marek Bałdysz
Jacek Piotrowski
13.0
12.0
DS
PM
DS/298
55.90
3
29
32
Wacław Humienny
Zygmunt Bartoszewski
0.0
0.0
KP/295
55.39
3
30
44
Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MP
MP/45
55.32
3
31
25
Janusz Strześniewski
Andrzej Kita
0.0
0.0
KP
KP/295
55.14
3
32
75
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
3.0
5.0
PM
PM/299
55.09
3
33
23
Andrzej Płusa
Jacek Kostrzewski
0.0
0.0
KP
KP/295
54.86
3
34
65
Stanisław Grajewski
Janusz Michalak
0.5
0.0
PM
PM/299
54.68
2
35
40
Monika Czub-Gołaszewska
Jerzy Kozłowski
3.0
3.0
MP
MP/45
54.60
2
36
101
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/254
54.30
2
37
83
Ryszard Nowicki
Mariusz Dziech
4.0
1.5
WP
DS
SL/53
54.26
2
38
27
Przemysław Kita
Ewa Kita
2.0
2.0
KP
KP/295
54.00
2
39
36
Wiesław Fecko
Marek Urbański
11.0
12.0
MP
LB
MP/45
53.53
2
40
113
Krzysztof Galubiński
Adam Peszke
1.5
4.0
WP
WP/254
53.42
2
41
108
Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
1.5
5.0
WP
WP/254
53.36
2
42
18
Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DS
DS/298
53.34
2
43
26
Kazimierz Wrzesiński
Krzysztof Dzierżak
0.0
0.0
KP/295
52.95
2
44
10
Włodzimierz Szczepanik
Mariusz Kowalczyk
11.0
5.0
DS
DS/298
52.89
2
45
35
Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MP
MP/45
52.63
1
46
15
Sławomir Zagórski
Janusz Piernikowski
2.5
7.0
DS
DS/298
52.32
1
47
71
Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
5.0
2.5
PM
PM/299
51.79
1
48
109
Janusz Kopras
Jerzy Rodziewicz
3.0
5.0
WP
WP/254
51.68
1
49
85
Grażyna Bremer
Bogusław Przybysz
0.0
1.0
SL
SL/53
51.68
1
50
95
Robert Krupiński
Wojciech Wnętrzak
4.0
2.0
SL
SL/53
51.35
1
51
111
Stefan Sytlak
Aleksander Buchholz
0.0
1.5
WP
WP/254
50.98
1
52
68
Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
5.0
4.0
PM
PM/299
50.86
1
53
92
Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SL
SL/53
50.64
1
54
84
Anna Wszelaczyńska
Janusz Łobos
0.0
0.0
SL/53
50.25
1
55
60
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.5
PD
PD/141
50.02
1
56
30
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.0
0.0
KP
KP/295
49.99
57
12
Janusz Pawlicki
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/298
49.30
58
17
Sławek Robel
Aleksander Czajka
5.0
7.0
KP
DS
DS/298
49.28
59
5
Kamila Kukuła
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DS
DS/298
49.07
60
49
Jerzy Pierchała
Wojciech Bylica
0.0
0.0
OP/105
48.63
61
110
Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.0
1.5
WP
WP/254
48.59
62
50
Jerzy Paszylk
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL
OP/105
48.52
63
41
Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
1.0
2.0
MP
MP/45
48.46
64
61
Stanisław Lisowski
Bogusław Kozakiewicz
4.0
0.0
PD
PD/141
48.43
65
105
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
0.5
1.5
WP
WP/254
48.38
66
13
Lech Warężak
Franciszek Zarzecki
9.0
13.0
DS
DS/298
48.35
67
54
Szymon Krzyżaniak
Tadeusz Kois
0.0
1.5
SL
OP/105
48.06
68
78
Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PM
PM/299
47.60
69
21
Janusz Chojnowski
Marek Farbiszewski
0.0
0.0
KP
KP/295
47.59
70
86
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SL
SL/53
47.08
71
73
Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.5
2.5
PM
PM/299
47.06
72
8
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/298
47.03
73
11
Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DS
DS/298
46.88
74
38
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MP
MP/45
46.77
75
52
Roman Głodek
Kazimierz Donder
0.0
0.0
SL
OP/105
46.67
76
51
Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
5.0
7.0
SL
OP/105
46.62
77
63
Alicja Małyszko
Adam Szempliński
2.5
5.0
PD
PD/141
46.27
78
90
Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SL
SL/53
46.18
79
72
Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PM
PM/299
45.81
80
94
Grzegorz Parjaszewski
Janusz Krawczyk
5.0
4.0
SL
SL/53
45.81
81
16
Andrzej Pliszczyński
Wojciech Lubas
5.0
5.0
DS
DS/298
45.18
82
76
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
3.0
4.0
PM
PM/299
45.16
83
14
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/298
-0.18
44.87
84
58
Barbara Mikłaszewicz
Małgorzata Olesiuk
0.0
0.0
PD/141
44.46
85
24
Paweł Piasecki
Gerard Bełkowski
0.0
0.0
KP/295
44.36
86
42
Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
2.0
MP
MP/45
44.22
87
89
Jacek Kamiński
Andrzej Zabiegała
1.0
0.0
SL
SL/53
44.11
88
33
Wiesław Kosiorek
Jerzy Jankowski
0.0
0.0
KP
KP/295
44.11
89
82
Ewa Stukan
Zbigniew Porębski
2.0
1.0
PM
PM/299
43.54
90
28
Marta Nowacka
Andrzej Janiszewski
0.0
0.0
KP/295
43.44
91
62
Wacław Nazaruk
Robert Barankiewicz
5.0
1.5
PD
LD
PD/141
43.00
92
9
Stanisław Korona
Stanisław Greszta
3.0
1.5
DS
OP
DS/298
42.89
93
34
Ryszard Musielak
Piotr Szubarga
0.0
1.5
KP
KP/295
42.89
94
98
Paweł Korombel
Janusz Jabłoński
5.0
2.0
SL
SL/53
42.66
95
2
Robert Mroczek
Marian Ganicz
4.0
3.0
DS
DS/298
42.54
96
19
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/298
42.41
97
87
Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
3.0
3.0
SL
SL/53
42.36
98
104
Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WP
WP/254
41.59
99
96
Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/53
41.56
100
70
Krzysztof Bąk
Wiesław Pęksyk
0.0
0.0
PM
PM/299
41.46
101
7
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.0
DS
DS/298
41.09
102
69
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.0
PM
PM/299
40.33
103
29
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/295
39.65
104
39
Jacek Zając
Leszek Margasiński
11.0
1.5
MP
MP/45
37.19
105
102
Ryszard Baranowski
Wojciech Felsztyński
0.0
0.0
WP
LB
WP/254
37.02
106
107
Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WP
WP/254
36.01
107
45
Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SL
OP/105
35.09
108
80
Józef Gnaciński
Jan Lech
4.0
5.0
PM
PM/299
34.47
109
48
Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
OP
OP/105
34.15
110
99
Wiesław Rakowski
Aleksander Minta
0.5
0.0
WP
WP/254
34.09
Statystyka ośrodków...