Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017
Wyniki z 52 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
21
691
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
62.92
60
1410
36
683
Olech Bestrzyński
Jerzy Mścisz
13.0
13.0
WP
WP/244
61.84
30
1350
80
695
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/244
58.78
1203
96
698
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/244
58.06
1155
140
687
Marcin Woźniak
Cezary Serek
7.0
15.0
WP
WP/244
56.35
1023
149
692
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WP
WP/244
56.07
996
162
677
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/244
55.62
957
167
690
Leszek Zembrowski
Ewa Knapik
4.0
5.0
WP
WP/244
55.25
942
234
662
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
18.0
SL
WP/244
53.50
741
242
669
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
4.0
WP
WP/244
53.40
717
255
671
Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WP
WP/244
53.13
678
259
670
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LD
WP/244
52.95
666
264
668
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
2.0
4.0
WP
WP/244
52.76
651
268
676
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/244
52.57
639
280
666
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
52.22
603
289
672
Bernard Kurasz
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WP
WP/244
52.03
576
300
659
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
51.72
543
319
674
Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
4.0
4.0
WP
WP/244
51.34
486
325
688
Janusz Suszczyński
Jerzy Roszak
4.0
9.0
WP
WP/244
51.17
468
342
693
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
50.93
429
351
660
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/244
50.78
411
356
678
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0
WP
WP/244
50.72
401
363
696
Tadeusz Dziadykiewicz
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WP
WP/244
50.46
387
377
689
Witold Szczepaniak
Karol Mońko
5.0
4.0
WP
WP/244
50.21
365
394
680
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WP
WP/244
49.80
348
409
675
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/244
49.41
333
423
682
Tomasz Wasilewski
Marek Sosiński
7.0
7.0
WP
WP/244
49.05
319
437
702
Paweł Siwak
Jan Sztuba
1.5
1.5
WP
WP/244
48.66
305
464
665
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/244
48.04
278
492
663
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
5.0
LB
WP
WP/244
47.23
250
493
701
Andrzej Plewiński
Janusz Kopras
0.0
3.0
WP
WP/244
47.17
249
498
700
Janusz Borowski
Włodzimierz Górny
3.0
3.0
WP
WP/244
47.03
244
501
661
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/244
46.95
241
506
667
Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/244
46.84
236
523
679
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
2.5
2.5
WP
WP/244
46.54
219
532
684
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
46.27
210
546
686
Jarosław Nowak
Jerzy Stefanowski
1.5
4.0
WP
WP/244
45.89
196
558
704
John Catlow
Małgorzata Augustyn
1.5
2.0
WP
WP/244
45.57
184
616
681
Małgorzata Węglewska
Wojciech Felsztyński
0.0
0.0
WP
LB
WP/244
42.94
126
617
673
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.0
2.0
WP
WP/244
42.79
125
620
694
Bartosz Burek
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/244
42.70
122
641
703
Paweł Biś
Piotr Długi
1.5
2.0
WP
WP/244
42.27
101
654
664
Hieronim Nowacki
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/244
41.68
88
675
697
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
5.0
2.5
WP
WP/244
40.55
67
704
685
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/244
37.67
38
Statystyka ośrodków...