Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 13 lutego 2017
Wyniki z 55 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
80
417
Kazimierz Latawiec
Magdalena Lankosz
11.0
9.0
MP
MP/40
58.89
1203
94
426
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/40
57.80
1161
134
433
Kazimierz Chłobowski
Włodzimierz Wala
11.0
19.0
MP
MP/40
56.20
1041
146
432
Jacek Kalinowski
Mirosław Sady
7.0
12.0
MP
MP/40
55.87
1005
206
434
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
54.19
825
294
419
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
51.96
561
301
435
Grzegorz Superson
Maksymilian Chodacki
11.0
5.0
MP
MP/40
51.84
541
306
415
Józef Barczyk
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MP
MP/40
51.76
531
307
421
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
51.75
529
318
429
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
51.45
507
335
441
Tomasz Stryszawski
Adam Matyasik
7.0
5.0
MP
MP/40
51.09
473
341
437
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MP
MP/40
50.98
461
348
431
Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MP
MP/40
50.84
447
367
442
Janusz Wrześniak
Mieczysław Szwarc
3.0
4.0
MP
MP/40
50.49
409
369
436
Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MP
MP/40
50.45
405
384
424
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MP
MP/40
50.03
378
386
430
Andrzej Trygar
Tadeusz Garbacik
12.0
12.0
MP
MP/40
49.97
376
398
438
Leszek Faber
Ryszard Cieślik
2.5
2.0
MP
MP/40
49.77
364
409
418
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/40
49.56
353
410
443
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
4.0
2.5
MP
MP/40
49.54
352
460
422
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MP
MP/40
48.30
302
468
439
Halina Święch
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
48.12
294
511
427
Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MP
MP/40
47.00
251
519
425
Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
46.83
243
536
440
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
46.48
226
565
428
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/40
45.57
197
572
416
Jan Skuciński
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
45.41
190
606
444
Sławomir Skocz
Waldemar Maciejewski
1.5
3.0
MP
MP/40
44.54
156
640
423
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
4.0
MP
MP/40
43.16
122
702
420
Andrzej Żugaj
Krystyna Grzegorzewska
0.5
1.0
MP
MP/40
40.18
60
Statystyka ośrodków...