Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 grudnia 2013

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
12Andrzej Olszewski
Włodzimierz Wittenbeck
2.5
2.5
DSDS/6774.4415
229Piotr Śmieliński
Michał Zimniewicz
2.0
2.5
WPWP/3049.9814
313Janusz Piernikowski
Wojciech Skonieczny
7.0
4.0
DSDS/6749.0413
444Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
2.0
2.0
WPWP/302.4044.3512
543Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
2.5
2.0
WPWP/302.4043.1910
622Andrzej Hycnar
Jędrzej Hycnar
12.0
2.0
PK
MP
MP/4140.099
732Bartosz Stępień
Aleksandra Jarosz
4.0
4.0
WPWP/3039.648
824Katarzyna Rodzaj
Maciej Rodzaj
1.0
4.0
MPMP/4130.777
926Stanisław Prokuszki
Maciej Prokuszki
2.5
2.0
MPMP/4126.966
1037Kamil Duczmal
Mikołaj Duczmal
1.5
1.5
WPWP/3025.904
1136Anna Lehnhardt
Piotr Stachowiak
0.5
0.0
WPWP/3025.883
1228Mariusz Kita
Maciej Kita
12.0
4.0
PK
MP
MP/4125.723
1327Kazimierz Szkołut
Zbigniew Szkołut
4.0
4.0
MPMP/4121.203
1430Jan Jankowski
Marcin Matella
0.0
0.0
WPWP/3021.123
1533Michał Górny
Przemysław Polowczyk
1.5
2.0
WPWP/3021.063
164Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
2.5
DSDS/6717.582
1715Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6716.792
188Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
2.5
DSDS/6716.032
1911Bohdan Mazur
Paweł Litwiński
13.0
7.0
OP
DS
DS/6712.952
209Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
4.0
2.5
DSDS/6712.322
2147Jakub Domeracki
Bartosz Pędziński
1.5
2.0
WPWP/302.4011.951
2234Tomasz Wiśniewski
Olaf Łożyński
0.5
0.5
WPWP/3010.331
2346Andrzej Witkowski
Michał Kałczyński
18.0
1.5
WPWP/302.408.611
245Marian Szymonowicz
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
DSDS/677.891
251Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
2.0
4.0
DSDS/671.241
2617Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/670.92
2712Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/67-0.19
2814Bogdan Sokół
Jerzy Neter
2.5
4.0
DSDS/67-1.14
2931Michał Liszka
Adam Stachowski
1.0
1.0
WPWP/30-2.85
3040Robert Szczygieł
Paweł Szczygieł
1.5
2.0
WPWP/302.40-3.54
317Leszek Haber
Piotr Klubiński
4.0
7.0
DSDS/67-5.39
3250Kacper Pędziński
Marcin Pędziński
1.5
13.0
WPWP/302.40-6.67
3316Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DSDS/67-7.00
3448Jerzy Niemczyk
Paweł Łuczak
1.5
1.5
WPWP/302.40-8.14
3521Adam Krysa
Michał Krysa
7.0
2.5
MPMP/41-14.10
3625Bogusław Lesiecki
Barbara Choma
12.0
0.0
PK
MP/41-15.32
3719Piotr Wzorek
Bogdan Wzorek
2.0
0.0
MP
MP/41-19.47
3820Lidia Stachnik
Witold Stachnik
0.0
7.0

MP
MP/41-27.76
3918Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
2.5
2.5
DSDS/67-27.79
4035Iga Naskręt
Agnieszka Lenart
0.0
0.0
WPWP/30-30.92
4145Jonasz Wesołek
Wadim Wesołek
0.0
0.5
NZ
WP
WP/302.40-33.05
4249Mateusz Nowak
Łukasz Wasielewski
1.0
1.0
WPWP/302.40-33.24
4341Wiktoria Nieć
Marta Ciesielska
0.0
0.0
WPWP/302.40-33.31
446Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DSDS/67-50.42
4510Małgorzata Robak
Andrzej Robak
2.5
4.0
DSDS/67-57.25
463Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.0
2.5
DSDS/67-60.03
4742Aleksander Bogdański
Mateusz Gajewski
0.0
0.0
WPWP/302.40-60.93
4838Marcin Tomaszyk
Michalina Zimny
1.0
0.0
WPWP/30-62.96
4923Anna Kobis
Jerzy Kobis
0.0
0.5

MP
MP/41-64.48

Statystyka ośrodków...