Turniej na maksy

Poniedziałek, 16 grudnia 2013

Wyniki z 12 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1186Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
18.0
WPWP/3066.7731
267Rafał Maszenda
Bartosz Ćwiek
1.5
1.5
MAMA/6265.3431
350Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KPKP/5064.6730
493Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/40-0.1963.6229
5139Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
7.0
4.0
PDPD/7062.9028
692Piotr Pęsiek
Paweł Pęsiek
1.5
1.5
MAMA/8662.2228
797Wacław Gąssowski
Aleksander Jezioro
12.0
19.0
MPMP/4061.5827
862Rafał Imiela
Piotr Wnuk
2.5
2.5
LDLD/4861.2126
9113Janusz Szyszkowski
Marek Jaworski
12.0
7.0
MPMP/4060.5626
1043Tadeusz Wasilewski
Wiesław Niewiadomy
4.0
2.5
KPKP/5060.1825
11114Bartłomiej Igła
Adam Harasimowicz
7.0
2.0
MPMP/4059.4524
1228Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
7.0
DSDS/7259.3324
1380Krzysztof Fleming
Piotr Nowicki
7.0
4.0
MAMA/6559.2423
14163Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
4.0
7.0
WPWP/3059.2222
1581Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
12.0
12.0
MAMA/6558.9422
1624Tomasz Łowicki
Zbigniew Naskręt
2.0
1.5
DSDS/7258.5121
17166Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
WPWP/3058.1820
18123Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
7.0
12.0
MPMP/4157.9920
19121Bogusław Lesiecki
Mariusz Kita
12.0
12.0
PKMP/4157.9619
2059Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
4.0
4.0
LDLD/4857.8218
21109Reginald Sukiennik
Jarosław Duda
7.0
2.0
MPMP/400.4257.2218
22165Dominik Malkowski
Jacek Wędrychowicz
1.5
12.0
WPWP/3057.1617
2396Tytus Bisping
Tomasz Daniel
4.0
2.0
MPMP/4056.9516
2410Kamila Kukuła
Zbigniew Sobczyk
2.0
12.0
DSDS/6756.9016
25152Mirosław Hryszko
Roman Kruk
2.5
7.0
PDPD/8156.8615
263Bogusław Chmielewski
Dariusz Budnik
4.0
1.5
DSDS/6756.8514
2736Leszek Hejne
Mikołaj Woyna
4.0
4.0
KPKP/5056.7714
285Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6756.7613
29170Jerzy Mścisz
Marek Sosiński
13.0
4.0
WPWP/3056.6912
30115Grzegorz Superson
Mirosław Kołton
7.0
7.0
MPMP/400.4256.5912
3122Artur Winkler
Jarosław Molenda
7.0
7.0
DSDS/7256.3911
3225Andrzej Chomiczewski
Bronisław Tabisz
2.5
2.0
DSDS/7256.2211
33184Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPWP/3055.5810
34125Krzysztof Ziewacz
Wacław Sypień
4.0
4.0
MPMP/4155.289
35131Andrzej Pietrucha
Krzysztof Kapusta
7.0
4.0
MPMP/4155.199
3634Zofia Diakowska
Jan Pawlikaniec
1.0
4.0
DSDS/7255.138
3770Piotr Majcherczyk
Mateusz Stępiński
0.5
4.0
MAMA/6254.977
3853Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
2.5
0.0
LDLD/4854.927
3956Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
4.0
4.0
LDLD/4854.917
40141Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
4.0
0.0
PD
PD/7054.886
41182Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
12.0
WPWP/3054.746
42180Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPWP/3054.726
43181Danuta Kazmucha
Michał Dembiński
13.0
7.0
WPWP/3054.656
4441Rafał Konieczny
Adam Drążek
7.0
1.5
KPKP/5054.396
45133Witold Stachnik
Józef Danek
7.0
4.0
MPMP/4154.116
4615Ryszard Korotko
Dariusz Hutt
2.0
2.0
DSDS/6754.016
4775Mariusz Nowak
Jarosław Szczygieł
7.0
2.5
MAMA/6553.816
4878Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
4.0
1.5
MAMA/6553.706
4988Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
0.0
1.0
MAMA/8653.545
506Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
2.5
DSDS/6753.335
5185Krzysztof Pietruszka
Maciej Osmolak
1.0
1.0
MAMA/8653.315
52155Adam Szempliński
Władysław Szałkiewicz
4.0
2.5
PDPD/8153.275
53171Maciej Wybranowski
Andrzej Richter
4.0
2.5
WPWP/3053.245
5452Wojciech Składowski
Jerzy Wawrzynowski
0.0
0.0
LDLD/4853.105
5573Marek Janota
Waldemar Putz
0.5
4.0
MA
LD
MA/6253.085
5649Mirosław Graczkowski
Stanisław Łański
4.0
7.0
KPKP/5053.065
5765Bronisław Kamiński
Tadeusz Karolak
1.5
2.5
MAMA/6253.005
58168Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
1.5
WPWP/3052.964
59138Renata Wajdowicz
Dariusz Sosin
12.0
4.0
PK
MP
MP/4152.764
6030Waldemar Siuda
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSDS/7252.544
61135Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/4152.324
6264Tomasz Sawicki
Aleksander Krych
0.0
7.0

MA
MA/6252.264
6311Piotr Klubiński
Janusz Piernikowski
7.0
7.0
DSDS/6752.194
641Zdzisław Malkiewicz
Wojciech Skonieczny
2.5
4.0
DSDS/6752.094
65127Sebastian Piotrowski
Zbigniew Świderek
0.5
2.5
MPMP/4152.054
66124Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
4.0
4.0
MPMP/4152.024
67107Adam Serafin
Kazimierz Latawiec
4.0
7.0
MPMP/4052.003
68143Tadeusz Wałkuski
Bogdan Zakrzewski
4.0
7.0
PDPD/7051.963
6948Jarosław Żurawski
Maciej Rechlewski
2.5
2.0
KPKP/5051.923
70126Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MP
PK
MP/4151.863
71153Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
4.0
7.0
PDPD/8151.833
72103Marek Filipowski
Maciej Kliś
12.0
1.0
MPMP/4051.793
7377Kazimierz Falkowski
Aleksander Marciniak
4.0
4.0
MAMA/6551.743
74150Jan Gardocki
Henryk Stecewicz
4.0
2.5
PDPD/8151.713
75101Piotr Stopa
Hubert Jaworowski
12.0
13.0
MPMP/4051.573
76183Marcin Pędziński
Jacek Melcer
13.0
4.0
WPWP/3051.522
7721Marek Ciszewski
Ryszard Makuch
2.5
4.0
DSDS/7251.502
7820Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DSDS/7251.422
79175Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
7.0
7.0
WPWP/3051.412
809Dariusz Marczak
Wiesław Musiałczyk
4.0
2.0
DSDS/6751.382
8135Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
4.0
4.0
KPKP/5051.382
82117Adam Matyasik
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/400.4251.372
8342Eugeniusz Krawczyk
Wojciech Giżyński
7.0
4.0
KPKP/5051.332
84119Stanisław Mierzwa
Tadeusz Rejdych
7.0
7.0
MPMP/4051.322
854Jerzy Więcławski
Leszek Haber
4.0
4.0
DSDS/6751.311
8689Maria Osmolak
Kinga Kiraga
0.0
0.5
MAMA/8651.191
8712Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
4.0
4.0
DSDS/6751.011
88176Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.0
4.0
WPWP/3050.931
89134Jan Prewendowski
Adam Dmochowski
4.0
4.0
MPMP/4150.861
90129Leszek Gabriel
Anna Kukla
7.0
2.0
MPMP/4150.831
9116Paweł Litwiński
Andrzej Litwiński
7.0
4.0
DSDS/6750.661
92146Jacek Pióro
Adam Wszeborowski
0.0
2.5
PDPD/7050.641
93142Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
2.5
4.0
PDPD/7050.61
94132Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/4150.45
9576Bolesław Krzewski
Danuta Krupnik
7.0
4.0
MAMA/6550.32
96154Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
2.5
2.0
PDPD/8150.18
9745Michał Burlikowski
Tomasz Bogucki
0.0
0.0
KPKP/5050.09
98179Stanisław Zakrzewski
Maciej Sobieralski
12.0
13.0
WPWP/3050.08
99147Stanisław Pochodowicz
Andrzej Raczkowski
4.0
4.0
PDPD/8150.05
10039Andrzej Jarmużek
Andrzej Karczewski
2.5
2.5
KPKP/5049.60
1012Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
0.0
0.5
DSDS/6749.22
102157Henryk Duszyński
Hieronim Nowacki
2.5
4.0
WPWP/3049.20
10368Paweł Szymaszczyk
Marta Wójcik
4.0
1.5
MAMA/6249.19
10413Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DSDS/6749.10
10569Jacek Lech
Jacek Sowiński
0.0
0.0
MAMA/6249.08
106112Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
2.5
2.0
MPMP/4049.06
107144Stanisław Walewski
Zygmunt Piaścik
1.5
1.0
PDPD/7048.60
10898Wit Klapper
Tadeusz Biernat
19.0
12.0
MPMP/4048.27
109149Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
2.5
4.0
PDPD/8148.26
110120Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.0
2.5
MP
DS
MP/4048.24
11183Ireneusz Głowacki
Leszek Dzieńkowski
2.5
7.0
MAMA/6548.20
11261Marek Kaźmierczak
Jan Ruszkiewicz
0.0
0.0
LDLD/4848.10
11386Tomasz Kopka
Maciej Mroziński
2.0
0.0
MA
MA/8648.09
11426Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.0

DS
DS/7248.05
11590Przemysław Nitek
Zenon Filipiak
1.5
1.0
MAMA/8647.89
116106Jan Skuciński
Andrzej Borek
4.0
4.0
MPMP/4047.86
117169Barbara Podgórska
Wojciech Kaniewski
2.5
4.0
WPWP/3047.85
118161Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
4.0
WPWP/3047.75
119185Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.0
2.0
WPWP/3047.67
120187Marek Janik
Mieczysław Szczechowiak
4.0
2.5
WPWP/3047.57
12155Andrzej Szewczyk
Mirosław Patyński
0.0
0.0
LDLD/4847.57
12231Jerzy Cychowski
Janusz Kozioł
4.0
1.5
DSDS/7247.50
12394Waldemar Rybka
Jerzy Pasich
2.5
7.0
MPMP/4047.33
12472Roman Kowalewicz
Andrzej Sobula
0.5
0.5
MAMA/6247.22
12517Sławek Robel
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6747.19
126172Ewa Mielcarzewicz
Cezary Serek
4.0
7.0
WPWP/3047.08
12727Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
2.5
2.5
DSDS/7247.03
12832Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/7247.01
12944Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.0
2.5
KPKP/5046.98
130159Piotr Stanikowski
Łukasz Kaczmarek
1.5
2.5
WPWP/3046.96
13160Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
2.5
7.0
LDLD/4846.91
13266Ryszard Wroński
Magdalena Głombińska
0.0
1.5
MAMA/6246.84
133158Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
2.5
4.0
PMWP/3046.77
13474Jakub Andruszkiewicz
Mikołaj Leonarski
0.5
0.0
MA
MA/6246.75
135188Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
2.5
2.5
WPWP/3046.59
13651Andrzej Skowroński
Stanisław Dróżdż
2.0
0.0
LDLD/4846.53
137160Andrzej Dymek
Leszek Rosochowicz
4.0
4.0
WPWP/3046.49
138167Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
1.5
4.0
WPWP/3046.33
139104Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
2.5
2.5
MPMP/4046.19
14023Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/7246.15
14154Janusz Tańcula
Robert Misztal
1.0
0.0
LDLD/4846.11
14299Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
4.0
MPMP/4046.07
143162Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
4.0
WPWP/3045.70
144128Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/4145.69
14519Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DSDS/7245.62
14629Roland Lippik
Jacek Rutowicz
4.0
4.0
DSDS/7245.60
147111Eugenia Stefanów
Andrzej Lubojemski
1.5
12.0
MPMP/4044.97
14895Wiesław Skrzyszowski
Marek Radoń
7.0
2.5
MPMP/4044.94
149130Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
0.5
2.0
MPMP/4144.86
150151Jarosław Roszczenko
Piotr Latała
1.5
2.5
PDPD/8144.67
151137Robert Mostek
Roman Żurowski
2.5
0.0
MP
MP/4144.63
15279Jerzy Maszenda
Michał Maszenda
2.0
1.5
MAMA/6544.61
1538Marcin Motykiewicz
Wojciech Szałapak
2.0
2.5
DSDS/6744.26
154164Jerzy Bajka
Janusz Suszczyński
4.0
2.5
WPWP/3044.19
155178Ryszard Nowicki
Zygmunt Grzegorczyk
2.5
7.0
WPWP/3044.10
15671Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
0.0
0.0
MA/6243.86
15747Henryk Jeliński
Lucyna Gozdek
1.5
0.5
KPKP/5043.75
158110Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/4043.43
15957Mirosław Szubert
Adam Żywiec
1.0
2.5
LD
SL
LD/4843.38
16038Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
4.0
2.5
KPKP/5043.36
161148Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.0
2.0
PDPD/8143.19
162116Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
4.0
12.0
MPMP/4043.14
163100Kazimierz Gałka
Marek Pietrzak
4.0
1.5
MPMP/4043.04
16487Dariusz Olejnik
Tadeusz Osiecki
1.0
1.0
MAMA/8643.02
165173Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
2.5
WP
DS
WP/3042.82
166102Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MPMP/40-0.1942.62
16746Lesław Pieśnin
Jerzy Grundkowski
2.5
2.0
KPKP/5042.02
168140Tadeusz Kucharzewski
Lech Wyrwas
0.0
1.5

PD
PD/7041.76
169177Jerzy Kamiński
Jerzy Rodziewicz
1.5
4.0
WPWP/3041.52
170108Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
7.0
7.0
MP
SL
MP/4041.34
171105Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMP/4041.09
17291Weronika Pasińska
Karolina Kupczyk
1.5
1.0
MAMA/8640.75
17384Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
2.5
2.5
MAMA/6540.45
17458Lesław Pyda
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LDLD/4839.44
17518Ryszard Mazurkiewicz
Janusz Kowalski
0.0
0.0
DSDS/6739.37
17682Tadeusz Gawroński
Renata Gawrońska
4.0
2.0
MAMA/6538.98
177145Tomasz Szewczyk
Wincenty Wybranowski
2.0
2.5
PDPD/7038.65
17863Stanisław Mączka
Krzysztof Zajączkowski
1.5
1.5
MAMA/6238.40
179122Jakub Lenkiewicz
Ziemowit Sacha
0.0
0.0
MP
MP/41-0.3337.36
1807Stanisław Zapaśnik
Władysław Gosiewski
2.5
2.5
DSDS/6735.93
181136Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
0.0
0.0
MP/4135.45
182174Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
0.5
1.0
WPWP/3034.30
18333Franciszek Sromek
Edward Boguta
0.0
2.5

DS
DS/7232.01
18437Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KPKP/5030.98

Statystyka ośrodków...