Turniej na impy (cav.)

Piątek, 13 grudnia 2013

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
18Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/673.6046.6212
27Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
2.0
1.5
DS
PM
DS/673.6043.3811
32Dariusz Budnik
Wojciech Peisert
1.5
1.5
DSDS/673.6029.3810
430Tadeusz Osiecki
Kacper Kopka
1.0
1.5
MAMA/8629.219
519Rafał Maszenda
Bartosz Ćwiek
1.5
1.5
MAMA/6227.948
622Jakub Andruszkiewicz
Piotr Jasiński
0.5
0.5
MAMA/6226.757
717Dominik Jastrzębski
Mateusz Stępiński
2.0
4.0
MAMA/6226.715
831Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
2.5
4.0
PKPK/5120.724
920Piotr Majcherczyk
Krzysztof Zajączkowski
0.5
1.5
MAMA/6218.763
1042Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
4.0
4.0
PKPK/5118.563
1123Przemysław Nitek
Piotr Gębski
1.5
1.0
MAMA/8612.503
1229Krzysztof Pietruszka
Maciej Osmolak
1.0
1.0
MAMA/8612.242
135Stanisław Zapaśnik
Władysław Gosiewski
2.5
2.5
DSDS/673.6011.532
1426Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
1.0
0.0
MAMA/869.942
1538Józef Turecki
Jacek Gąsiorek
2.0
1.5
PKPK/519.572
163Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
2.0
DSDS/673.608.712
1727Dariusz Olejnik
Piotr Pęsiek
1.0
1.5
MAMA/867.471
184Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DSDS/673.604.931
1914Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
2.5
DSDS/673.701
2041Jerzy Biegalski
Zdzisław Nowak
4.0
2.5
SWPK/513.071
2134Damian Smulski
Bogusław Kubik
2.0
0.0
PK
PK/512.391
2235Karol Grzywacz
Tadeusz Przybyło
2.0
7.0
PKPK/511.42
2337Jerzy Matelowski
Zygmunt Szczudło
2.0
1.5
PKPK/51-3.00
2413Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
4.0
4.0
DSDS/67-4.95
2532Marek Rusek
Izabella Klar
2.0
1.5
PKPK/51-5.49
2639Jan Warchoł
Bronisław Mycielski
1.5
4.0
PKPK/51-7.55
2712Bohdan Mazur
Sammy Bałdysz
13.0
2.5
OP
DS
DS/67-8.42
286Bogusław Chmielewski
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/673.60-8.52
2940Marek Szczudło
Mieczysław Cisło
1.5
0.0
PK
PK/51-8.91
3016Piotr Świstak
Edward Sucharda
0.0
0.0
MAMA/62-0.24-9.11
3121Piotr Dybicz
Joanna Dziekańska
7.0
0.0
MA
 
MA/62-9.56
3225Zenon Filipiak
Tomasz Kopka
1.0
2.0
MAMA/86-10.60
3333Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.0
1.5
PKPK/51-15.43
3415Stanisław Mączka
Agnieszka Ciepielewska
1.5
0.0
MAMA/62-15.86
3536Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZPK/51-17.74
3624Karolina Kupczyk
Radosław Strzelczyk
1.0
0.5
MAMA/86-25.53
3711Janusz Kowalski
Leszek Haber
0.0
4.0
DSDS/67-26.90
389Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/673.60-31.80
3928Maria Osmolak
Kinga Kiraga
0.0
0.5
MAMA/86-35.23
401Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DSDS/673.60-35.28
4118Izabela Kaczmarczyk
Anna Kaczmarczyk
0.0
0.0
MA/62-68.28

Statystyka ośrodków...