Turniej testowy na maksy (w ramach KMP)

Poniedziałek, 9 grudnia 2013

Wyniki z 19/19 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 5: M. Szymonowicz - L. Warężak, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: A. Litwiński - P. Litwiński, 11.0, DS NS 3 NTW S4-1 10083.19
117: A. Litwiński - P. Litwiński, 11.0, DS NS 3 SW H9-1 5014.35
117: A. Litwiński - P. Litwiński, 11.0, DS NS 4 HW ST+1 45061.64
215: A. Robak - M. Robak, 6.5, DS NS 1 NTN SK+1 12088.26
215: A. Robak - M. Robak, 6.5, DS NS 1 NTE S4+1 12031.31
215: A. Robak - M. Robak, 6.5, DS NS 4 CxW HT-2 30035.09
314: J. Drozdowski - P. Kulesza, 16.0, DS NS 2 DW CA+1 11034.78
314: J. Drozdowski - P. Kulesza, 16.0, DS NS 4 HW C4= 62082.17
314: J. Drozdowski - P. Kulesza, 16.0, DS NS 3 HS D2+1 17054.78
413: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 6.0, DS NS 5 SxS HQ-3 50081.30
413: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 6.0, DS NS 5 HW DQ-1 10050.00
413: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 6.0, DS NS 3 SW CK-1 5070.00
512: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS NS 2 HE SA= 1109.22
512: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS NS 3 NTW H9-2 20087.82
512: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS NS 3 CS DA-3 15022.57
720: L. Haber - S. Nadkierniczny, 6.0, DS NS 4 SN CK-1 1008.21
720: L. Haber - S. Nadkierniczny, 6.0, DS NS 2 SxS CK-1 10024.06
720: L. Haber - S. Nadkierniczny, 6.0, DS NS 6 SN CK= 98081.22
821: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 4.5, DS EW 3 HE C8+1 17042.24
821: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 4.5, DS EW 6 HxW CK-1 1008.62
821: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 4.5, DS EW 5 SW C8+1 68066.38
918: R. Rolka - B. Radomska, 6.5, DS EW 3 NTW CJ= 60078.56
918: R. Rolka - B. Radomska, 6.5, DS EW 4 CN HT= 13019.74
918: R. Rolka - B. Radomska, 6.5, DS EW 3 NTW H4+1 63074.77
1019: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 8.0, DS EW 4 HW C3+2 68077.82
1019: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 8.0, DS EW 6 NTW H3= 99086.52
1019: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 8.0, DS EW 3 DxE C2-3 8000.88
1116: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 8.0, DS EW 4 SN DK+2 68063.04
1116: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 8.0, DS EW 2 HxE DK= 47099.14
1116: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 8.0, DS EW 4 SN D3-1 10085.78
 +/-
 WYNIK54.12
 MIEJSCE64