Turniej testowy na maksy (w ramach KMP)

Poniedziałek, 9 grudnia 2013

Wyniki z 19/19 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 202: J. Porada - S. Cisek, 8.0, PK, PK/91

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1205: K. Grzywacz - T. Przybyło, 9.0, PK NS 4 SN DK+2 68036.96
1205: K. Grzywacz - T. Przybyło, 9.0, PK NS 3 NTN CJ-2 1009.48
1205: K. Grzywacz - T. Przybyło, 9.0, PK NS 3 NTN D3+2 66086.21
2201: W. Gruszczyński - J. Kadula, 14.5, PK NS 1 NTN S4-1 5034.35
2201: W. Gruszczyński - J. Kadula, 14.5, PK NS 1 SW D9+1 11045.22
2201: W. Gruszczyński - J. Kadula, 14.5, PK NS 4 SN HQ+1 65079.82
3203: K. Dziok - W. Paszko, 11.0, PK EW 2 SS H7= 11028.70
3203: K. Dziok - W. Paszko, 11.0, PK EW 5 SE DA+1 68080.87
3203: K. Dziok - W. Paszko, 11.0, PK EW 4 SN C8= 62023.91
4200: J. Żulińska - H. Łazarska, 4.0, PK EW 5 CS HK-1 5057.02
4200: J. Żulińska - H. Łazarska, 4.0, PK EW 3 NTE HK-1 10030.44
4200: J. Żulińska - H. Łazarska, 4.0, PK EW 2 CS DA= 9016.38
5198: S. Wybranowski - R. Kwiatkowski, 5.0, PK EW 4 HE C8+1 45085.78
5198: S. Wybranowski - R. Kwiatkowski, 5.0, PK EW 5 S xS HK-2 50092.67
5198: S. Wybranowski - R. Kwiatkowski, 5.0, PK EW 6 H xS SK-2 30033.62
6193: S. Drobot - T. Jędrzejek, 9.5, PK NS 3 SN CK= 14021.66
6193: S. Drobot - T. Jędrzejek, 9.5, PK NS 3 NTW D5-2 20048.56
6193: S. Drobot - T. Jędrzejek, 9.5, PK NS 4 SN CK+2 48038.47
7207: T. Szemraj - B. Ferenc, 11.0, PK NS 4 HW S3+2 68041.74
7207: T. Szemraj - B. Ferenc, 11.0, PK NS 4 DS HQ= 13064.91
7207: T. Szemraj - B. Ferenc, 11.0, PK NS 3 SW H3-1 5070.00
8204: R. Opaliński - P. Zawada, 31.0, PK EW 4 HW C2+1 65036.96
8204: R. Opaliński - P. Zawada, 31.0, PK EW 6 NTE CJ= 99086.52
8204: R. Opaliński - P. Zawada, 31.0, PK EW 4 HS C8= 4206.59
9195: J. Worek - W. Chudzik, 2.5, PK NS 2 HW S4+1 14025.43
9195: J. Worek - W. Chudzik, 2.5, PK NS 4 HN D6+1 45092.17
9195: J. Worek - W. Chudzik, 2.5, PK NS 3 NTE S6+2 46028.88
10208: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 19.0, PK EW 1 NTS DQ-1 10029.83
10208: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 19.0, PK EW 1 NTS HJ-2 20061.84
10208: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 19.0, PK EW 4 HS SK+1 45063.59
11206: J. Jarząbek - W. Chodziński, 11.0, PK EW 3 NTW S5-2 2006.71
11206: J. Jarząbek - W. Chodziński, 11.0, PK EW 5 CN H10-1 10050.00
11206: J. Jarząbek - W. Chodziński, 11.0, PK EW 3 NTW H4+1 63074.77
 +/-
 WYNIK48.18
 MIEJSCE148