Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 grudnia 2013

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
11Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
4.0
DSDS/7289.8317
230Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/4166.8616
324Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
12.0
4.0
LULU/9047.1014
415Jacek Baka
Jacek Przybyś
7.0
4.0
LULU/9038.7913
531Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PKMP/4136.4111
625Grzegorz Kułak
Michał Świdziński
7.0
4.0
LULU/9035.9910
734Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
12.0
12.0
PKMP/4131.878
844Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
4.0
4.0
MPMP/4131.537
910Artur Winkler
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSDS/7229.496
1026Andrzej Pertkiewicz
Krzysztof Chabrowski
2.5
2.5
LULU/9021.994
1133Waldemar Guła
Sławomir Reising
4.0
2.0
MPMP/4121.644
1218Jacek Karwowski
Grzegorz Rewer
7.0
7.0
LU
PK
LU/9020.303
1337Krzysztof Ziewacz
Wiesława Kotelon
4.0
1.5
MPMP/4119.743
1413Wiesław Skubisz
Konrad Codello
7.0
7.0
LULU/9017.993
1516Adam Szymański
Jarosław Nowak
2.5
2.5
LULU/9016.783
1614Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
7.0
18.0
LULU/9014.782
1742Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/4112.182
184Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
2.5
2.5
DSDS/7211.912
196Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
2.5
DSDS/729.132
2029Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.0
2.0
MPMP/418.141
2135Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/413.411
225Jerzy Cychowski
Ryszard Makuch
4.0
4.0
DSDS/722.821
2311Jan Wandzel
Andrzej Lewicki
4.0
2.5
LULU/902.801
2439Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
0.0
0.0
MP/41-1.91
2532Anna Kukla
Leszek Gabriel
2.0
7.0
MPMP/41-2.01
2622Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
4.0
2.0
LULU/90-2.53
2717Tomasz Mizura
Marian Borowicz
1.5
1.5
LULU/90-2.56
2821Piotr Zbyszewski
Piotr Sopiński
2.0
2.5
LULU/90-2.92
2943Roman Żurowski
Aneta Jaworska
0.0
1.0

MP
MP/41-8.32
307Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
0.5
1.0
DSDS/72-12.54
319Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.0
0.0
DS
DS/72-18.27
3246Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
2.5
7.0
MPMP/41-19.41
3312Robert Szabla
Piotr Niespodziewany
0.5
0.5
LULU/90-19.90
3427Józef Albiniak
Tomasz Nurzyński
2.0
0.5
LULU/90-22.50
3545Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/41-28.96
3640Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MPMP/41-30.37
372Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DSDS/72-30.91
3841Błażej Krawczyk
Jakub Lenkiewicz
2.5
0.0
MPMP/41-31.26
3936Robert Mostek
Andrzej Broda
2.5
12.0
MPMP/41-33.68
4023Krzysztof Mielniczuk
Ryszard Zimerman
0.0
0.0
LULU/90-33.98
4119Mariusz Majchrowski
Ryszard Pasierb
2.0
2.0
LULU/90-40.09
428Janusz Kozioł
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/72-40.10
433Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/72-41.35
4428Ludwik Dąbrowski
Jan Pastuszak
7.0
4.0
LULU/90-41.88
4520Krystyna Dietrych
Marek Kiciak
2.5
1.0
LULU/90-50.16
4638Arkadiusz Kras
Stanisław Górowski
1.5
1.0
MPMP/41-75.86

Statystyka ośrodków...