Turniej na maksy
Środa, 4 grudnia 2013
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
58
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
66.08
24
2
72
Aldona Chrenowska
Aleksander Chrenowski
2.5
13.0
PM
PM/66
59.10
23
3
5
Waldemar Rybka
Jerzy Pasich
2.5
7.0
MP
MP/89
59.08
21
4
29
Jerzy Michałek
Aleksander Jezioro
18.0
19.0
SL
MP
MP/89
58.73
20
5
33
Ryszard Jaśkiewicz
Witold Stachnik
7.0
7.0
MP
MP/89
58.72
19
6
6
Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
2.5
1.0
MP
MP/89
58.45
18
7
66
Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/66
57.81
16
8
20
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
4.0
MP
MP/89
57.57
15
9
70
Dariusz Milewski
Szczepan Chruścicki
0.0
4.0
PM
PM/66
57.47
14
10
47
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
2.0
2.0
OP
OP/95
56.98
13
11
45
Marek Kawałko
Adrian Spyrka
2.0
2.0
OP
OP/95
56.87
11
12
36
Maciej Superson
Grzegorz Superson
2.5
7.0
MP
MP/89
56.84
10
13
46
Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.0
OP
OP/95
56.70
9
14
42
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OP
OP/95
56.64
8
15
13
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/89
56.11
6
16
28
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MP
MP/89
55.77
5
17
10
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/89
55.34
5
18
56
Witold Kaliński
Gabriela Gnacińska
12.0
7.0
PM
PM/66
55.26
5
19
22
Janusz Szyszkowski
Marek Jaworski
12.0
7.0
MP
MP/89
54.37
5
20
60
Roman Kowalewski
Katarzyna Klimkiewicz
2.5
2.0
PM
PM/66
54.13
4
21
57
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/66
53.39
4
22
21
Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
7.0
7.0
MP
MP/89
53.33
4
23
62
Józef Pochroń
Antoni Sękowski
18.0
18.0
WP
PM
PM/66
53.25
4
24
61
Lechosław Suszka
Zbigniew Prasek
4.0
4.0
PM
PM/66
52.73
4
25
11
Hubert Jaworowski
Wacław Gąssowski
13.0
12.0
MP
MP/89
-0.56
52.61
3
26
17
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MP
MP/89
52.30
3
27
27
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
2.0
4.0
SL
MA
MP/89
52.13
3
28
3
Zbigniew Sagan
Magdalena Lankosz
7.0
7.0
MP
MP/89
52.09
3
29
44
Edward Bondarewicz
Eryk Hamerski
4.0
2.0
OP
OP/95
52.07
2
30
67
Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PM
PM/66
51.65
2
31
48
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OP
OP/95
51.43
2
32
54
Krzysztof Czapczyk
Zbigniew Stikel
1.0
2.0
PM
PM/66
51.41
2
33
34
Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
19.0
7.0
MP
MP/89
51.15
2
34
37
Stefan Polański
Włodzimierz Wierzbicki
2.5
4.0
MP
MP/89
50.98
1
35
71
Robert Krawczyk
Mirosław Małypan
2.0
2.0
PM
PM/66
50.93
1
36
39
Maciej Grabiec
Wojciech Stachnik
4.0
4.0
MP
MP/89
50.66
1
37
14
Wojciech Strzemecki
Marek Orłowicz
18.0
2.0
PK
MP
MP/89
50.66
1
38
1
Anna Burda
Andrzej Żurek
1.5
13.0
MP
MP/89
50.53
39
9
Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/89
50.42
40
50
Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OP
OP/95
50.35
41
55
Krzysztof Antas
Jacek Lew
18.0
13.0
WP
PM
PM/66
49.52
42
65
Sylwester Walerowicz
Wacław Janicki
13.0
13.0
PM
PM/66
49.45
43
51
Julian Mroziak
Jerzy Nogański
2.5
2.5
OP
OP/95
49.29
44
2
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
4.0
4.0
MP
MP/89
49.18
45
7
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
7.0
4.0
MP
MP/89
48.67
46
32
Piotr Zięba
Maciej Mąka
4.0
4.0
MP
MP/89
48.27
47
31
Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.0
2.0
MP
MP/89
48.27
48
59
Dariusz Podfigurny
Radosław Szczepanowski
2.5
2.0
PM
PM/66
47.47
49
69
Ryszard Kamiński
Marek Niesłuchowski
2.5
4.0
PM
PM/66
47.36
50
30
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
12.0
7.0
MP
MP/89
47.30
51
8
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.0
2.5
MP
MP/89
47.28
52
24
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
1.5
2.0
MP
MP/89
47.13
53
74
Marcin Wasłowicz
Patryk Iwaniuk
1.5
1.0
PM
PM/66
46.84
54
19
Szczepan Kaczka
Czesław Myszczyszyn
2.5
2.5
MP
MP/89
46.47
55
16
Małgorzata Praszałowicz
Marian Nanke
4.0
4.0
MP
MP/89
46.37
56
43
Andrzej Duda
Tomasz Prądzyński
2.5
2.5
OP
OP/95
45.81
57
26
Tadeusz Biernat
Bogusław Wardzała
12.0
7.0
MP
MP/89
45.55
58
40
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
4.0
12.0
MP
MP/89
45.51
59
38
Marek Górecki
Adam Lenda
7.0
2.5
MP
MP/89
-0.56
45.47
60
4
Kazimierz Latawiec
Kazimierz Gałka
7.0
4.0
MP
MP/89
45.29
61
18
Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
7.0
2.0
MP
MP/89
45.14
62
53
Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
7.0
PM
PM/66
44.41
63
49
Bernard Broda
Edward Dorosz
4.0
4.0
OP
OP/95
44.32
64
35
Kazimierz Chłobowski
Jacek Kalinowski
7.0
7.0
MP
MP/89
43.96
65
25
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MP
MP/89
43.95
66
52
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
0.0
1.0
OP
OP/95
42.65
67
68
Krzysztof Firkus
Jarosław Drewing
2.5
4.0
PM
PM/66
41.67
68
73
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PM
PM/66
41.64
69
12
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/89
40.44
70
23
Janusz Sokołowski
Andrzej Żugaj
0.0
0.0
MP
MP/89
39.64
71
15
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
4.0
MP
MP/89
39.39
72
64
Michał Samet
Artur Toeplitz
0.0
4.0
PM
PM/66
37.29
73
41
Barbara Larysz
Michał Bąk
1.5
2.0
OP
OP/95
36.89
74
63
Marek Piętak
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMA
PM/66
35.09
Statystyka ośrodków...