Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 grudnia 2013

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 113: K. Banek - M. Rodzaj, 11.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1115: A. Hycnar - S. Reising, 13.5, PK/MP NS 6 NTN HQ-2 10023.19
1115: A. Hycnar - S. Reising, 13.5, PK/MP NS 3 NTW D4-1 5066.17
1115: A. Hycnar - S. Reising, 13.5, PK/MP NS 3 CW S9-1 10079.40
2104: K. Rodak - P. Piszczek, 6.0, MP EW 3 HW D8+1 17043.48
2104: K. Rodak - P. Piszczek, 6.0, MP EW 3 NTW S6= 40050.00
2104: K. Rodak - P. Piszczek, 6.0, MP EW 4 SS H7-3 15092.74
3112: M. Kita - B. Lesiecki, 24.0, PK NS 3 S xN CQ-1 20030.44
3112: M. Kita - B. Lesiecki, 24.0, PK NS 2 HE SJ-1 5013.25
3112: M. Kita - B. Lesiecki, 24.0, PK NS 4 SN HQ+2 48047.83
4109: R. Mostek - L. Gabriel, 9.5, MP NS 2 SS C7+1 14068.11
4109: R. Mostek - L. Gabriel, 9.5, MP NS 6 SS H3-1 5016.67
4109: R. Mostek - L. Gabriel, 9.5, MP NS 2 S xW H8-1 10065.00
5119: W. Stachnik - W. Sypień, 11.0, MP EW 3 NT xW H2-1 20023.19
5119: W. Stachnik - W. Sypień, 11.0, MP EW 4 SE D7+1 45075.36
5119: W. Stachnik - W. Sypień, 11.0, MP EW 4 SS HQ-1 10028.27
6105: A. Pietrucha - K. Kapusta, 11.0, MP NS 2 SW HK+2 17073.18
6105: A. Pietrucha - K. Kapusta, 11.0, MP NS 1 NTW D6= 9027.54
6105: A. Pietrucha - K. Kapusta, 11.0, MP NS 2 SS H2+1 14081.60
8116: B. Micek - Z. Szkołut, 11.0, MP EW 6 CN HJ= 9205.53
8116: B. Micek - Z. Szkołut, 11.0, MP EW 4 HN S2= 62053.84
8116: B. Micek - Z. Szkołut, 11.0, MP EW 4 SN HA+2 48046.93
9108: A. Broda - W. Słowik, 19.0, MP EW 4 SS HK-1 5085.89
9108: A. Broda - W. Słowik, 19.0, MP EW 4 SS HK-1 10082.27
9108: A. Broda - W. Słowik, 19.0, MP EW 5 DS S9= 40028.77
10103: A. Dmochowski - M. Surmiak, 8.0, MP EW 3 NTW D5+2 46042.76
10103: A. Dmochowski - M. Surmiak, 8.0, MP EW 6 NTW D2= 144089.85
10103: A. Dmochowski - M. Surmiak, 8.0, MP EW 3 HW SA+1 17075.36
 +/-
 WYNIK52.47
 MIEJSCE51