Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 listopada 2013

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
120Jarosław Molenda
Artur Winkler
7.0
7.0
DSDS/7267.9615
22Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DSDS/6749.5614
326Roman Żurowski
Aneta Jaworska
0.0
1.0

MP
MP/412.4042.1012
412Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
2.5
2.5
DSDS/7240.8711
536Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/4140.8410
623Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/412.4037.288
739Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
2.5
MPMP/4124.627
821Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/412.4019.706
925Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
2.5
7.0
MPMP/412.4018.614
1033Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MPMP/412.4015.313
111Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
2.5
2.0
DSDS/6713.403
1234Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/412.4013.293
1341Krzysztof Ziewacz
Sławomir Reising
4.0
1.5
MPMP/4112.953
1424Michał Krysa
Błażej Krawczyk
2.5
2.5
MPMP/412.4012.662
1518Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
2.5
4.0
DSDS/7211.322
1638Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/419.162
1722Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PKMP/412.408.792
1827Marek Surmiak
Adam Dmochowski
4.0
4.0
MPMP/412.407.422
1929Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MPMP/412.406.141
204Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
7.0
7.0
DSDS/676.051
2115Edward Boguta
Zbigniew Naskręt
2.5
1.5
DSDS/724.921
228Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/673.281
2310Małgorzata Robak
Andrzej Robak
2.5
4.0
DSDS/672.43
243Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
2.5
DSDS/671.49
2540Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.0
0.5
MPMP/41-0.46
2632Wojciech Garncarz
Witold Petryszyn
1.5
2.0
MPMP/412.40-2.55
2716Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.0
DSDS/72-5.43
2819Stanisław Horochowski
Ryszard Makuch
0.0
4.0

DS
DS/72-5.71
2935Bartłomiej Tyka
Jakub Lenkiewicz
1.0
0.0
MPMP/412.40-14.02
3017Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
0.5
1.0
DSDS/72-15.18
319Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
2.5
DSDS/67-15.86
327Piotr Klubiński
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/67-16.99
335Janusz Kowalski
Ryszard Mazurkiewicz
0.0
0.0
DSDS/67-17.74
3428Stanisław Górowski
Arkadiusz Kras
1.0
1.5
MPMP/412.40-18.01
3514Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.0

DS
DS/72-18.72
3643Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/41-21.06
3731Ziemowit Sacha
Jerzy Wójtowicz
0.0
0.0
MP/412.40-25.09
386Dariusz Marczak
Barbara Radomska
4.0
2.5
DSDS/67-25.62
3930Anna Kukla
Leszek Gabriel
2.0
7.0
MPMP/412.40-31.50
4013Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DSDS/72-36.28
4111Teresa Czubak
Piotr Rapacki
0.0
1.0
NZ
DS
DS/72-43.75
4244Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.0
2.0
MPMP/41-55.56
4342Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
0.0
0.0
MP/41-64.62

Statystyka ośrodków...