Turniej na maksy
Poniedziałek, 25 listopada 2013
Wyniki z 10 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
99
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
7.0
7.0
MP
MP/40
60.76
26
2
151
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
2.5
2.5
WP
WP/30
59.87
26
3
50
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
2.5
2.5
LD
LD/48
59.69
25
4
88
Zenon Filipiak
Maciej Osmolak
0.5
1.0
MA
MA/86
59.62
24
5
19
Stanisław Łański
Mirosław Graczkowski
7.0
4.0
KP
KP/50
59.54
23
6
58
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
2.5
2.0
MA
MA/46
59.49
23
7
1
Janusz Piernikowski
Sławek Robel
7.0
4.0
DS
DS/67
59.13
22
8
150
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
12.0
WP
WP/30
59.09
21
9
83
Przemysław Nitek
Piotr Gębski
1.0
1.0
MA
MA/86
58.79
20
10
72
Mikołaj Leonarski
Jakub Andruszkiewicz
0.0
0.5
MA
MA/62
58.61
20
11
41
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
4.0
4.0
LD
LD/48
58.49
19
12
31
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
4.0
2.5
KP
KP/50
58.35
18
13
149
Maciej Wybranowski
Andrzej Richter
4.0
2.5
WP
WP/30
57.45
18
14
108
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PK
MP/41
57.26
17
15
141
Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
4.0
4.0
WP
WP/30
57.11
16
16
76
Krzysztof Fleming
Rafał Maszenda
7.0
1.5
MA
MA/65
57.05
16
17
97
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
4.0
18.0
MP
PK
MP/40
57.04
15
18
39
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
2.5
7.0
LD
LD/48
56.98
14
19
133
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
4.0
4.0
WP
WP/30
56.94
14
20
45
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
56.92
13
21
5
Andrzej Robak
Artur Pacelt
4.0
2.5
DS
DS/67
56.78
12
22
16
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
4.0
DS
DS/67
56.64
12
23
145
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
7.0
7.0
WP
WP/30
55.95
11
24
121
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.0
4.0
WP
WP/30
55.95
10
25
126
Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
12.0
7.0
WP
WP/30
55.75
10
26
51
Grzegorz Sokołowski
Andrzej Sokołowski
0.0
2.0
NZ
MA
MA/46
55.72
9
27
35
Grzegorz Rojewski
Lech Łaniewski
12.0
12.0
KP
KP/50
55.44
8
28
66
Jacek Lech
Jacek Sowiński
0.0
0.0
MA/62
55.41
7
29
6
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
55.16
7
30
152
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WP
WP/30
55.03
6
31
70
Krzysztof Zajączkowski
Tomasz Sadowski
1.5
1.5
MA
MA/62
54.90
6
32
15
Szymon Niewiadomski
Grzegorz Mzyk
0.5
1.5
DS
DS/67
54.89
6
33
118
Krzysztof Ziewacz
Wacław Sypień
4.0
4.0
MP
MP/41
54.87
5
34
139
Waldemar Nowak
Hieronim Nowacki
2.5
4.0
WP
WP/30
54.75
5
35
100
Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
13.0
12.0
MP
MP/40
54.60
5
36
79
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
12.0
12.0
MA
MA/65
54.58
5
37
111
Leszek Gabriel
Anna Kukla
7.0
2.0
MP
MP/41
54.28
5
38
25
Rafał Konieczny
Adam Drążek
7.0
1.5
KP
KP/50
53.96
5
39
73
Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
7.0
2.5
MA
MA/65
53.71
5
40
95
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
2.0
1.5
MP
MP/40
53.70
5
41
120
Kazimierz Banek
Marek Soin
7.0
4.0
MP
MP/41
53.65
4
42
52
Szymon Dutkiewicz
Andrzej Chrzanowski
4.0
2.5
MA
MA/46
53.59
4
43
92
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.0
2.5
MP
DS
MP/40
53.58
4
44
78
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
2.0
2.0
MA
MA/65
53.49
4
45
62
Roman Kowalewicz
Andrzej Sobula
0.5
0.5
MA
MA/62
53.39
4
46
42
Andrzej Mikołajewski
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
53.36
4
47
14
Piotr Klubiński
Bohdan Mazur
7.0
13.0
DS
OP
DS/67
53.32
4
48
147
Małgorzata Augustyn
Zofia Mikołajczyk
1.0
2.5
WP
WP/30
53.25
4
49
80
Kazimierz Falkowski
Aleksander Marciniak
4.0
4.0
MA
MA/65
53.23
4
50
148
Tomasz Wasilewski
Marek Sosiński
4.0
4.0
WP
WP/30
53.22
3
51
29
Jarosław Żurawski
Maciej Rechlewski
2.5
2.0
KP
KP/50
53.18
3
52
84
Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
1.5
1.5
MA
MA/86
53.13
3
53
106
Maciej Prokuszki
Adam Stono
2.0
7.0
MP
PK
MP/41
53.04
3
54
60
Ellena Marczykiewicz-Olech
Magdalena Głombińska
0.5
1.5
MA
MA/62
53.04
3
55
91
Halina Święch
Maciej Stefaniuk
4.0
12.0
MP
MP/40
52.92
3
56
119
Zbigniew Szkołut
Andrzej Wójtowicz
4.0
0.0
MP
ZP
MP/41
52.81
3
57
87
Weronika Pasińska
Paweł Pęsiek
1.5
1.5
MA
MA/86
52.79
3
58
102
Wacław Gąssowski
Mieczysław Szwarc
12.0
2.5
MP
MP/40
52.70
2
59
67
Joanna Szymaszczyk
Paweł Szymaszczyk
0.0
4.0
MA
MA/62
52.62
2
60
30
Andrzej Marjanowski
Henryk Jeliński
1.5
1.5
KP
KP/50
52.23
2
61
105
Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
2.5
MP
MP/41
52.16
2
62
28
Leszek Hejne
Mikołaj Woyna
4.0
4.0
KP
KP/50
52.11
2
63
112
Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
12.0
7.0
MP
MP/41
52.06
2
64
48
Adam Żywiec
Mirosław Szubert
2.5
1.0
SL
LD
LD/48
51.86
2
65
43
Marcin Mazerant
Jerzy Łuniewski
0.0
0.0
LD
LD/48
51.61
2
66
122
Włodzimierz Bąk
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WP
WP/30
51.57
2
67
65
Waldemar Putz
Marek Janota
4.0
0.5
LD
MA
MA/62
51.53
1
68
138
Janusz Zwierzyński
Stanisław Zakrzewski
7.0
12.0
WP
WP/30
51.44
1
69
23
Kazimierz Ligęza
Andrzej Buczkowski
4.0
2.5
KP
KP/50
51.37
1
70
142
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/30
51.33
1
71
125
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
1.5
WP
WP/30
51.27
1
72
3
Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
2.5
4.0
DS
DS/67
50.93
1
73
127
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
2.5
4.0
PM
WP/30
50.93
1
74
10
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DS
DS/67
50.88
1
75
137
Zygfryd Banecki
Henryk Duszyński
2.5
2.5
WP
WP/30
50.84
76
7
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
4.0
4.0
DS
DS/67
50.80
77
144
Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.0
2.0
WP
WP/30
50.72
78
71
Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
0.0
0.0
MA/62
50.55
79
132
Jacek Melcer
Marcin Pędziński
4.0
13.0
WP
WP/30
50.35
80
69
Kazimierz Salak
Roman Wajs
1.5
2.0
MA
MA/62
50.28
81
11
Zbigniew Sobczyk
Kamila Kukuła
12.0
2.0
DS
DS/67
50.16
82
107
Stanisław Górowski
Jan Prewendowski
1.0
4.0
MP
MP/41
50.15
83
21
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
50.11
84
134
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
13.0
13.0
WP
WP/30
49.99
85
89
Krystyna Hawlena
Franciszek Miska
2.5
2.5
MP
MP/40
49.86
86
98
Kazimierz Gałka
Kazimierz Latawiec
4.0
7.0
MP
MP/40
49.57
87
34
Karol Nowak
Mirosław Kuśmierek
1.5
1.0
KP
KP/50
48.82
88
2
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
48.70
89
68
Piotr Łukianiuk
Dominik Jastrzębski
1.5
2.0
MA
MA/62
48.56
90
104
Agata Choniawko-Umoh
Andrzej Choniawko
2.0
12.0
MP
ZP
MP/40
48.37
91
146
Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
7.0
4.0
WP
WP/30
48.25
92
12
Leszek Haber
Zdzisław Malkiewicz
4.0
2.5
DS
DS/67
48.21
93
57
Marek Krowicki
Sławomir Malanowski
1.0
1.0
MA
MA/46
48.19
94
55
Jacek Nowicki
Marek Kanty
0.0
0.0
NZ
MA/46
48.07
95
114
Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
0.5
2.0
MP
MP/41
48.06
96
40
Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
0.0
4.0
LD
LD/48
47.97
97
96
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MP
MP/40
47.82
98
81
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
0.5
1.0
MA
MA/86
47.80
99
27
Jacek Rosenthal
Maciej Wawrzyniak
2.0
2.0
KP
KP/50
47.59
100
109
Krzysztof Kapusta
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MP
MP/41
47.57
101
54
Jarek Zakrzewski
Dariusz Piotrkiewicz
0.0
0.0
NZ
MA/46
47.46
102
82
Maria Osmolak
Tomasz Kopka
0.0
2.0
MA
MA/86
47.43
103
36
Eugeniusz Krawczyk
Wojciech Giżyński
7.0
4.0
KP
KP/50
47.41
104
46
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
4.0
4.0
LD
LD/48
47.27
105
93
Tomasz Stryszawski
Marek Faber
4.0
4.0
MP
MP/40
47.05
106
115
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
1.5
PK
MP
MP/41
47.02
107
101
Marek Heichel
Adam Cichoń
2.0
1.0
MP
MP/40
46.96
108
113
Maciej Rodzaj
Marek Surmiak
4.0
4.0
MP
MP/41
46.92
109
53
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
46.82
110
9
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DS
DS/67
46.78
111
140
Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WP
WP/30
46.74
112
22
Jerzy Bronisławski
Waldemar Kamiński
4.0
7.0
KP
KP/50
46.61
113
123
Maciej Przybyszewski
Karol Linnik
0.0
0.0
NZ
WP/30
46.11
114
116
Sebastian Piotrowski
Zbigniew Świderek
0.5
2.5
MP
MP/41
46.07
115
74
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.5
4.0
MA
MA/65
45.82
116
128
Andrzej Dymek
Zygmunt Grzegorczyk
4.0
7.0
WP
WP/30
45.51
117
110
Tadeusz Murczek
Władysław Słowik
7.0
7.0
MP
MP/41
45.46
118
103
Jan Prajsnar
Kazimierz Chłobowski
2.5
7.0
MP
MP/40
45.10
119
44
Wojciech Składowski
Jerzy Wawrzynowski
0.0
0.0
LD
LD/48
45.05
120
20
Lesław Pieśnin
Jerzy Grundkowski
2.5
2.0
KP
KP/50
44.90
121
33
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
4.0
4.0
KP
KP/50
44.75
122
63
Jacek Paluchowski
Andrzej Gawełski
0.5
0.0
MA
MA/62
44.50
123
77
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
2.5
2.5
MA
MA/65
44.47
124
49
Mirosław Patyński
Andrzej Szewczyk
0.0
0.0
LD
LD/48
44.41
125
94
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
2.5
2.0
MP
MP/40
44.04
126
131
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
2.5
WP
DS
WP/30
43.79
127
8
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
4.0
DS
DS/67
43.47
128
13
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
2.5
2.0
DS
DS/67
43.45
129
38
Jan Ruszkiewicz
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
43.41
130
4
Dariusz Marczak
Wiesław Musiałczyk
4.0
2.0
DS
DS/67
42.89
131
130
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
2.5
0.5
WP
WP/30
42.24
132
86
Kinga Kiraga
Michał Przybyliński
0.5
0.5
MA
MA/86
41.60
133
26
Andrzej Jarmużek
Andrzej Karczewski
2.5
2.5
KP
KP/50
41.37
134
136
Justyna Stachowiak
Jerzy Mścisz
2.5
13.0
WP
WP/30
41.26
135
56
Ireneusz Kos
Tadeusz Wiśniewski
2.5
2.5
MA
MA/46
40.67
136
24
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
2.5
1.0
KP
KP/50
40.57
137
124
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
4.0
WP
WP/30
40.32
138
129
Krzysztof Lewandowski
Witold Szczepaniak
4.0
4.0
WP
WP/30
39.51
139
75
Jarosław Szczygieł
Mariusz Nowak
2.5
7.0
MA
MA/65
39.08
140
85
Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
1.0
0.0
MA
MA/86
38.82
141
135
Wojciech Witkowski
Zbigniew Kaczorowski
1.5
1.5
WP
WP/30
38.74
142
117
Feliks Wawrzon
Stefan Bendkowski
0.0
0.0
MP/41
38.60
143
64
Bronisław Kamiński
Witold Starkiewicz
1.5
0.0
MA
MA/62
38.48
144
61
Anna Wiązecka
Mateusz Stępiński
0.5
4.0
MA
MA/62
37.78
145
18
Janusz Kowalski
Władysław Gosiewski
0.0
2.5
DS
DS/67
37.62
146
90
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.0
MP
MP/40
35.92
147
143
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
0.5
WP
WP/30
35.51
148
37
Lesław Pyda
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
32.31
Statystyka ośrodków...