Turniej na maksy

Czwartek, 29 grudnia 2016

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
129Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
4.0
4.0
DSDS/9467.6315
269Wiesław Andruk
Maciej Grabiec
9.0
5.0
MA
MP
MP/13766.7615
372Marek Witek
Jacek Leśniczak
21.0
15.0
PK
LB
MP/13763.7214
415Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
4.0
DSDS/6763.6413
517Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
5.0
4.0
DSDS/6761.4413
643Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
7.0
7.0
MAMA/8860.6212
775Jan Skąpski
Jacek Kowalewski
3.0
1.5
WM
MA
MP/13760.3812
811Krzysztof Obłój
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6760.3411
959Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10359.9911
1074Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
5.0
13.0
MP
SL
MP/13759.6110
1168Marek Frądczyk
Margareta Piechotta
2.0
2.0
WPMP/13759.4310
1227Wojciech Skonieczny
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/6759.419
1373Danuta Leśniczak
Marta Makarewicz
0.0
2.0

MA
MP/13759.198
1495Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
MP/13758.448
1586Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
21.0
17.0
LBMP/13757.617
164Stanisław Cygan
Zbigniew Wróblewski
1.5
1.5
DSDS/10457.497
1749Dominik Głowacki
Kazimierz Głowacki
1.0
1.5
MAMA/8857.496
1898Ireneusz Piaskowski
Marzena Stępniewska
0.0
0.0
MP/13756.466
1993Tatiana Verkhos
Stanisław Pająk
3.0
13.0
MA
SW
MP/13756.385
2089Dorota Staroń
Władysław Staroń
0.0
0.0
MP/13756.094
211Radosław Surowiak
Krzysztof Baranowski
4.0
1.5
DSDS/10455.824
2225Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6755.823
23100Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PKPK/5155.733
24106Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PKPK/5155.223
2510Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6755.013
2660Kazimierz Gałka
Piotr Radzikowski
7.0
9.0
MPMP/10354.943
2736Jerzy Jodełka
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/5854.703
286Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.5
2.5
DS
PK
DS/10454.403
2947Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8853.353
3037Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5853.273
3144Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.0
2.0
MAMA/8853.213
3262Halina Święch
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/10353.182
3358Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/10352.872
3442Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
9.0
4.0
MAMA/5852.832
3599Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PKPK/5152.812
3687Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/13752.712
3735Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5852.492
3863Tadeusz Rejdych
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/10352.452
3933Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9452.332
4096Marek Nowak
Mieczysław Magott
0.0
3.0

OP
MP/13752.192
4154Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
3.0
4.0
MPMP/10351.842
4285Wioletta Lichodziejewska
Lidia Chłąd
1.5
0.0
MA
PM
MP/13751.742
439Marian Krzypkowski
Ryszard Rolka
1.0
5.0
DSDS/6751.731
4466Krystian Blaut
Marek Pietrzak
2.5
2.0
MPMP/10351.541
4550Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
7.0
5.0
MAMA/8851.511
4640Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5851.171
4781Andrzej Piesiewicz
Dorota Sikorska-Piesiewicz
5.0
1.0
MAMP/13750.731
4813Szymon Żeberski
Anna Jankowska
3.0
2.5
DSDS/6750.181
4920Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
3.0
2.5
DSDS/6750.151
5012Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6750.121
5123Janusz Drozdowski
Sławek Robel
12.0
5.0
DSDS/6750.061
5214Leszek Haber
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6749.751
5361Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
2.0
1.0
MPMP/10349.73
54104Andrzej Janda
Marek Naprawa
5.0
0.0
PK
NZ
PK/5149.66
5591Marek Janota
Janina Orłowska
1.5
0.0
MA
MP/13749.43
5645Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.0
MAMA/8849.37
5756Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MPMP/10349.28
58102Marek Szczudło
Jacek Gąsiorek
2.0
2.0
PKPK/5149.22
598Elżbieta Lis
Bogdan Nowakowski
0.0
4.0
DSDS/10448.92
60101Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5148.81
6157Tadeusz Garbacik
Zbigniew Sagan
12.0
9.0
MPMP/10348.42
6264Józef Barczyk
Władysław Kaczor
7.0
4.0
MPMP/10348.12
63105Jarosław Dębicki
Zdzisław Nowak
5.0
4.0
SWPK/5148.01
6488Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/13747.93
6590Agata Nowicz
Tadeusz Urbanek
0.5
5.0
PM
PK
MP/13747.77
6639Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/5847.50
6734Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9447.19
685Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DSDS/10446.83
6922Henryk Masłowski
Aleksander Skorupa
4.0
5.0
DSDS/6746.66
7046Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8846.64
7116Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6746.36
7277Irena Błaszek
Wojciech Braniszewski
0.0
0.0
MP/13746.34
7330Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/9446.20
7428Jan Sadowski
Stanisław Kosowski
4.0
6.0
DS
USA
DS/6745.75
7597Krzysztof Ziewacz
Stanisław Ciach
5.0
3.0
MP
OP
MP/13744.64
7651Waldemar Surmacz
Wojciech Palmowski
1.5
9.0
MAMA/8844.62
7752Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
3.0
3.0
MAMA/8844.44
7832Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/9444.33
7983Adam Rydz
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
SW
WP
MP/13744.28
8041Bogdan Kakietek
Daniel Wacławek
5.0
2.0
MAMA/5844.09
8138Adam Łaszczotko
Janusz Tomaszczuk
4.0
2.0
MAMA/5843.94
823Tadeusz Janeczek
Zbigniew Skórecki
3.0
3.0
DSDS/10443.80
8371Tamara Cesarz
Ellena Marczykiewicz-Olech
0.0
1.5

MA
MP/13743.71
8476Jerzy Hawryliszyn
Małgorzata Gostyńska
1.5
0.0
DSMP/13743.62
8579Zbigniew Hałaczkiewicz
Ludwik Murat
5.0
3.0
MA
LU
MP/13743.11
8655Jan Prajsnar
Adam Łączny
3.0
5.0
MPMP/10342.98
8753Halina Samborek
Bolesław Zysek
2.0
1.5
MPMP/10342.89
882Jerzy Romańczyk
Jerzy Gdeczyk
5.0
3.0
DSDS/10442.74
8994Jeremi Mazur
Krystyna Marson
1.5
0.0
MP
MP/13742.50
9031Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9442.32
9178Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
1.5
1.5
WMMP/13742.13
9265Zbigniew Gruszecki
Jan Truniarz
4.0
1.5
MPMP/10341.78
9348Janusz Krzykowski
Andrzej Mazur
0.5
1.0
MAMA/8841.72
9480Ewa Krakówka
Wacław Kryński
1.0
0.5
KP
MA
MP/13741.58
9567Jan Stoklasek
Stanisław Miłkowski
4.0
2.0
LB
MP
MP/13741.36
96103Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5140.55
9784Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MAMP/13740.31
9819Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/6739.93
9924Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6738.03
10026Łukasz Gaweł
Joanna Wólczyńska
7.0
0.0
DS
DS/6737.20
10182Anita Michniewska
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
MP/13736.49
10270Grażyna Rzeczycka
Zbginiew Rzeczycki
0.0
0.0
MP/13734.83
10321Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6733.59

Statystyka ośrodków...