Turniej na maksy
Środa, 28 grudnia 2016
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
57
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
11.0
7.0
WP
LB
WP/244
65.52
14
2
49
Wiesław Andruk
Maciej Grabiec
9.0
5.0
MA
MP
MP/137
64.52
14
3
92
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/244
63.20
13
4
28
Krzysztof Cetera
Krzysztof Piotrowski
3.0
1.5
MP
MP/137
62.95
12
5
18
Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.5
2.5
MP
MP/137
60.67
12
6
1
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
59.79
11
7
22
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/137
59.55
11
8
42
Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
1.5
1.5
WM
MP/137
58.89
10
9
52
Marta Makarewicz
Marek Witek
2.0
21.0
MA
PK
MP/137
58.78
9
10
46
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
5.0
13.0
MP
SL
MP/137
58.52
9
11
56
Przemysław Nowakowski
Maciej Wiliński
2.5
3.0
WP
WP/244
57.94
8
12
38
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/137
57.45
8
13
69
Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.0
1.0
WP
WP/244
57.05
7
14
17
Marek Nowak
Tadeusz Urbanek
0.0
5.0
PK
MP/137
56.78
6
15
70
Maciej Wybranowski
Jadwiga Nowak
4.0
11.0
WP
WP/244
56.60
6
16
76
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
56.31
5
17
75
Marek Górny
Waldemar Nowak
5.0
4.0
WP
WP/244
56.18
5
18
55
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/244
56.12
4
19
7
Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
7.0
4.0
DS
DS/68
55.46
4
20
45
Jan Stoklasek
Stanisław Miłkowski
4.0
2.0
LB
MP
MP/137
55.09
3
21
39
Marek Frądczyk
Jacek Leśniczak
0.0
15.0
LB
MP/137
54.79
3
22
8
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
9.0
5.0
DS
DS/68
-0.17
54.05
3
23
72
Beata Bojarska
Krzysztof Lewandowski
5.0
5.0
WP
WP/244
54.01
3
24
27
Ewa Krakówka
Wacław Kryński
1.0
0.5
KP
MA
MP/137
53.83
3
25
6
Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DS
DS/68
53.46
3
26
26
Wioletta Lichodziejewska
Lidia Chłąd
1.5
0.0
MA
PM
MP/137
52.99
3
27
91
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/244
52.72
3
28
53
Zbigniew Hałaczkiewicz
Ludwik Murat
5.0
3.0
MA
LU
MP/137
52.64
2
29
62
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WP
WP/244
52.20
2
30
93
Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WP
WP/244
51.63
2
31
86
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
0.5
WP
WP/244
51.62
2
32
33
Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.0
5.0
MA
MP/137
51.59
2
33
15
Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DS
DS/68
51.55
2
34
60
Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WP
WP/244
51.50
2
35
11
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DS
DS/68
51.47
2
36
85
Miroslaw Łysakowski
Andrzej Filipowicz
0.0
0.0
nz
NZ
WP/244
51.40
2
37
47
Dorota Staroń
Władysław Staroń
0.0
0.0
MP/137
51.11
2
38
50
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
3.0
13.0
MA
MP/137
51.09
1
39
36
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
3.0
4.0
MP
MP/137
50.77
1
40
10
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/68
-0.17
50.65
1
41
23
Tatiana Verkhos
Stanisław Pająk
3.0
13.0
MA
SW
MP/137
50.61
1
42
13
Wojciech Skonieczny
Tomasz Koźlecki
5.0
4.0
DS
DS/68
-0.17
50.33
1
43
4
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DS
DS/68
50.00
1
44
29
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.0
1.5
DS
MP/137
49.95
1
45
68
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/244
49.60
1
46
74
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
15.0
15.0
WP
WP/244
49.57
1
47
89
Janusz Kopras
Jacek Matuszak
3.0
3.0
WP
WP/244
49.24
48
78
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WP
WP/244
49.16
49
31
Danuta Kaczmarek
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MP
MP/137
49.00
50
84
Michalina Anioła
Krzysztof Janecki
0.5
1.0
WP
WP/244
48.97
51
20
Janina Orłowska
Marek Janota
0.0
1.5
MA
MP/137
48.72
52
64
Włodzimierz Kwiatkowski
Henryk Duszyński
12.0
4.0
WP
WP/244
48.65
53
37
Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MP
MP/137
48.60
54
88
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WP
WP/244
-0.21
48.58
55
61
Maciej Masłowski
Stefan Żuberek
1.5
4.0
WP
WP/244
48.55
56
16
Marian Ganicz
Ryszard Nowak
2.5
13.0
DS
DS/68
48.53
57
66
Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.0
NZ
WP
WP/244
48.46
58
3
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.5
DS
DS/68
-0.17
48.23
59
83
Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WP
WP/244
48.02
60
5
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/68
47.60
61
24
Jadwiga Petlak
Jerzy Wilczek
0.0
3.0
WP
MP/137
47.52
62
90
Lidia Gapińska
Sławomir Tomaszewski
1.0
1.5
WP
WP/244
47.40
63
87
Marek Janik
Andrzej Gruszecki
5.0
0.0
WP
NZ
WP/244
47.37
64
65
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.0
WP
WP/244
47.02
65
79
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LD
WP/244
46.66
66
82
Sławomir Pawlak
Tomasz Olenderek
0.5
0.0
WP
WP/244
46.20
67
48
Katarzyna Brewińska
Adam Rydz
0.0
2.0
SW
MP/137
46.18
68
80
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/244
45.91
69
14
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DS
DS/68
-0.17
45.81
70
58
Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WP
WP/244
45.78
71
59
Jacek Kokociński
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/244
45.64
72
71
Krzysztof Galubiński
Janusz Suszczyński
1.0
4.0
WP
WP/244
45.53
81
Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
0.0
WP
NZ
WP/244
45.53
74
19
Maria Handelby
Colin Handelby
6.0
6.0
MP/137
45.41
75
12
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DS
DS/68
-0.17
45.34
76
2
Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
3.0
DS
DS/68
45.30
77
77
Barbara Matuszewska
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WP
WP/244
45.22
78
54
Jacek Kowalewski
Jan Skąpski
1.5
3.0
MA
WM
MP/137
43.59
79
63
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/244
43.46
80
43
Krystyna Marson
Elżbieta Brewińska
0.0
0.0
MP/137
43.43
81
35
Irena Błaszak
Wojciech Broniszewski
0.0
0.0
MP/137
43.38
82
40
Małgorzata Praszałowicz
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
5.0
0.0
MP
MP/137
42.98
83
21
Przemysław Zawada
Jacek Ciechomski
17.0
19.0
LB
SW
MP/137
42.23
84
51
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MA
MP/137
41.71
85
9
Stanisław Kosowski
Jan Sadowski
6.0
4.0
USA
DS
DS/68
41.43
86
44
Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MP/137
41.39
87
73
Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
1.5
2.0
WP
WP/244
40.92
88
32
Anita Michnowska
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
MP/137
40.48
89
25
Marzena Stępniewska
Jeremiasz Piaskowski
0.0
0.0
MP/137
40.22
90
34
Ellena Marczykiewicz-Olech
Tamara Cesarz
1.5
0.0
MA
MP/137
38.56
91
67
Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
WP/244
34.47
92
41
Dominik Zawada
Jeremi Mazur
0.0
1.5
MP
MP/137
33.78
Statystyka ośrodków...