Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 22 grudnia 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
118Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
5.0
4.0
DSDS/673.6065.8510
26Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/6748.559
319Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/723.6035.559
412Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/673.6035.108
522Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/723.6032.807
637Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MPMP/13731.606
720Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/723.6030.255
848Henryk Duszyński
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPWP/2473.6029.504
939Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2473.6028.253
1016Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.6025.602
1110Piotr Marcinowski
Piotr Kulesza
7.0
5.0
DSDS/673.3922.092
1232Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/13722.052
1341Ryszard Nowicki
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/2473.6021.352
1444Witold Szczepaniak
Marcin Woźniak
5.0
7.0
WPWP/2473.6018.252
1515Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
3.0
3.0
DSDS/673.6013.902
1642Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/2473.6011.602
1725Ryszard Suder
Jarosław Gram
2.5
0.5
DS
WP
DS/723.608.951
1821Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.607.301
1931Adam Stono
Zdzisław Czajkowski
11.0
0.0
PK
MP
MP/1376.551
2023Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.605.651
2114Sławek Robel
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/673.604.801
229Jerzy Gładysz
Sławomir Zagórski
12.0
2.5
DSDS/672.151
2334Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/1370.501
2446Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/2473.60-0.90
2526Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.60-0.95
2629Jerzy Stępień
Zbigniew Świderek
4.0
3.0
MPMP/137-1.10
2735Krzysztof Ziewacz
Michał Kuczkowski
5.0
2.0
MPMP/137-4.40
284Rafał Osowski
Dominik Michniewski
2.0
1.0
DSDS/67-4.90
2911Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/673.60-5.45
3013Marek Bałdysz
Wojciech Skonieczny
13.0
5.0
DSDS/673.60-6.60
3138Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/137-6.70
3236Sławomir Reising
Stanisław Prokuszki
3.0
3.0
MPMP/137-11.10
3327Marek Drecki
Roland Lippik
7.0
5.0
DSDS/723.60-11.40
345Marcin Pastudzki
Aleksander Czajka
2.5
7.0
DSDS/67-11.95
352Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/67-12.40
3633Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/137-17.70
3740Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.5
1.5
WPWP/2473.60-18.45
3830Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MPMP/137-19.70
3947Marek Domagała
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WPWP/2473.60-25.20
401Andrzej Suchodolski
Stanisław Kosowski
4.0
0.0
DS
USA
DS/67-26.10
4145Janusz Kopras
Jacek Matuszak
3.0
3.0
WPWP/2473.60-32.00
427Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DSDS/67-33.45
438Ryszard Rolka
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DSDS/67-37.25
4417Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/673.60-47.75
4524Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/723.60-75.75

Statystyka ośrodków...