Turniej na maksy
Środa, 21 grudnia 2016
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
80
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WP
WP/244
-0.38
66.80
12
2
30
Irena Kaca
Wiesław Kaca
0.5
0.5
MA
MA/86
64.20
12
3
52
Janusz Kopras
Janusz Suszczyński
3.0
4.0
WP
WP/244
62.25
11
4
24
Hubert Kędziorek
Jerzy Olszewski
0.5
1.5
MA
MA/282
62.02
11
5
62
Andrzej Mazurek
Maciej Wybranowski
11.0
4.0
WP
WP/244
61.92
10
6
61
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WP
WP/244
61.76
9
7
38
Karolina Kupczyk
Przemysław Nitek
2.0
2.0
MA
MA/86
61.07
9
8
74
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/244
60.40
8
9
12
Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DS
DS/68
-0.50
58.63
8
10
31
Kamila Kiraga
Maria Osmolak
1.5
1.0
MA
MA/86
58.61
7
11
1
Włodzimierz Szczepanik
Mariusz Kowalczyk
11.0
5.0
DS
DS/68
57.91
7
12
58
Krzysztof Lewandowski
Beata Bojarska
5.0
5.0
WP
WP/244
57.68
6
13
70
Marcin Woźniak
Olech Bestrzyński
7.0
13.0
WP
WP/244
57.63
5
14
27
Kinga Kiraga
Ireneusz Liberadzki
2.0
2.0
MA
MA/86
56.46
5
15
11
Janusz Drozdowski
Lech Warężak
12.0
9.0
DS
DS/68
56.29
4
16
22
Sławomir Rokicki
Tomasz Sułkowski
2.0
5.0
MA
MA/282
56.12
4
17
67
Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
2.5
5.0
WP
WP/244
56.11
3
18
10
Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
7.0
4.0
DS
DS/68
-0.50
56.02
3
19
32
Krzysztof Pietruszka
Tomasz Kopka
2.0
2.5
MA
MA/86
55.86
3
20
57
Jadwiga Nowak
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WP
WP/244
55.82
3
21
49
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/273
55.57
3
22
54
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
55.03
2
23
48
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/273
54.55
2
24
44
Wojciech Stodolnik
Wojciech Soroka
1.0
0.5
OP
OP/273
54.48
2
25
41
Adrian Spyrka
Jan Glenz
3.0
3.0
OP
OP/273
53.99
2
26
50
Kajetan Olewicz
Bernard Broda
7.0
5.0
OP
OP/273
53.88
2
27
5
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DS
DS/68
53.48
2
28
21
Dariusz Węgrowicz
Bogusław Dziarmaga-Działyński
5.0
4.0
MA
MA/282
53.40
2
29
20
Filip Parol
Paweł Szymaszczyk
1.0
7.0
MA
MA/282
53.38
2
30
76
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
15.0
15.0
WP
WP/244
53.13
2
31
15
Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
DS
DS/68
53.06
2
32
18
Dariusz Ćwiek
Jacek Leśniewski
0.0
0.0
MA/282
52.24
1
33
17
Wiktor Cała
Piotr Nauman
4.0
4.0
MA
MA/282
52.12
1
34
65
Witold Beger
Andrzej Richter
3.0
3.0
WP
WP/244
52.04
1
35
6
Piotr Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
DS
DS/68
51.88
1
36
60
Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
5.0
WP
WP/244
51.79
1
37
78
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/244
51.56
1
38
33
Karolina Kowalska
Jakub Zatorski
1.0
1.0
MA
MA/86
51.55
1
39
75
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.0
WP
WP/244
51.39
1
40
39
Samanta Dębowska
Anna Liszewska
0.0
1.0
MA
MA/86
50.27
1
41
2
Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
3.0
DS
DS/68
50.23
1
42
53
Jacek Kokociński
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/244
50.22
43
77
Jerzy Stefanowski
Jerzy Wilczek
3.0
3.0
WP
WP/244
50.14
44
43
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/273
49.69
45
37
Tadeusz Osiecki
Zenon Filipiak
2.0
2.0
MA
MA/86
49.50
46
71
Zenon Wierzbicki
Justyna Łaniewska
5.0
1.5
LD
WP
WP/244
49.23
47
66
Stefan Żuberek
Sławomir Tomaszewski
4.0
1.5
WP
WP/244
49.22
48
4
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DS
DS/68
48.49
49
35
Wojciech Stencel
Jakub Dziuba
0.5
0.5
MA
MA/86
48.09
50
16
Marian Ganicz
Ryszard Nowak
2.5
13.0
DS
DS/68
48.00
51
42
Leopold Przygoda
Eryk Hamerski
4.0
2.5
OP
OP/273
47.72
52
79
Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WP
WP/244
47.59
53
29
Halina Kobierecka
Władysława Młynarczuk
0.5
0.5
MA
MA/86
47.56
54
46
Ryszard Wojnarski
Jan Wojnarski
2.5
0.0
OP
OP/273
47.42
55
13
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.5
DS
DS/68
-0.33
47.40
56
82
Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WP
WP/244
46.34
57
69
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WP
WP/244
-0.38
46.33
58
34
Daria Guzik
Karolina Borek
0.0
0.0
MA/86
46.16
59
81
Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
0.0
NZ
WP/244
46.15
60
14
Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DS
DS/68
45.94
61
63
Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
1.5
WP
WP/244
45.85
62
7
Sławomir Zagórski
Stanisław Korona
2.5
2.5
DS
DS/68
45.81
63
8
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
-0.17
45.00
64
23
Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MA
MA/282
44.70
65
51
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WP
WP/244
44.39
66
45
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
2.5
OP
OP/273
44.01
67
26
Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/282
43.93
68
9
Tomasz Koźlecki
Marian Szymonowicz
4.0
11.0
DS
DS/68
43.17
69
19
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
MA/282
43.02
70
36
Piotr Pyrak
Dominik Florczak
0.0
0.0
MA
MA/86
42.51
71
68
Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/244
41.96
72
72
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WP
WP/244
39.97
73
56
Michalina Anioła
Krzysztof Janecki
0.5
1.0
WP
WP/244
39.85
74
64
Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
1.5
4.0
WP
WP/244
39.71
75
25
Krzysztof Sokół
Zdzisław Olszewski
3.0
4.0
MA
MA/282
39.07
76
47
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/273
38.69
77
55
Mieczysław Lewandowski
Zdzisław Stryła
0.0
1.0
NZ
WP
WP/244
37.14
78
3
Aleksander Czajka
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DS
DS/68
-0.33
36.87
79
59
Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Matuszewska
1.0
1.0
WP
WP/244
36.57
80
40
Karolina Kamelak
Radosław Liszewski
0.0
1.0
MA
MA/86
36.34
81
73
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.0
0.5
WP
WP/244
34.76
82
28
Aleksandra Abka
Maja Włodarska
0.0
0.0
MA/86
31.81
Statystyka ośrodków...