Turniej na maksy
Środa, 14 grudnia 2016
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
61
Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WP
WP/247
67.54
11
2
33
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
62.12
11
3
32
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/273
61.03
10
4
3
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DS
DS/68
60.40
9
5
41
Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/247
59.07
9
6
10
Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
7.0
4.0
DS
DS/68
-0.19
58.52
8
7
47
Zenon Wierzbicki
Marek Domagała
5.0
4.0
LD
WP
WP/247
56.40
7
8
45
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/247
56.33
7
9
63
Piotr Tyranowski
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WP
WP/247
56.01
6
10
35
Waldemar Nowak
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WP
WP/247
55.96
5
11
20
Paweł Szymaszczyk
Filip Parol
7.0
1.0
MA
MA/282
55.57
5
12
36
Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WP
WP/247
55.50
4
13
14
Marian Ganicz
Marek Bałdysz
2.5
13.0
DS
DS/68
55.40
3
14
28
Jan Szagała
Mirosław Urbanek
5.0
3.0
OP
OP/273
54.54
3
15
27
Julian Mroziak
Aleksander Dudek
4.0
3.0
OP
OP/273
54.29
3
16
11
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DS
DS/68
53.88
2
17
62
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WP
WP/247
53.85
2
18
25
Leopold Przygoda
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OP
OP/273
53.22
2
19
59
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
0.5
0.5
WP
WP/247
53.21
2
20
46
Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
13.0
5.0
WP
WP/247
53.19
2
21
65
Ryszard Nowicki
Wojciech Robiński
4.0
5.0
WP
WP/247
53.11
2
22
66
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WP
WP/247
52.28
2
23
17
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
MA/282
52.00
2
24
23
Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/282
51.85
2
25
18
Sławomir Rokicki
Tomasz Sułkowski
2.0
5.0
MA
MA/282
51.46
1
26
30
Andrzej Pluta
Marek Kawałko
0.5
2.0
OP
OP/273
50.93
1
27
39
Wojciech Kaniewski
Lidia Suszczyńska
4.0
0.0
WP
WP/247
50.84
1
28
49
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WP
WP/247
50.82
1
29
24
Dariusz Węgrowicz
Bogusław Dziarmaga-Działyński
5.0
4.0
MA
MA/282
50.67
1
30
56
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WP
WP/247
50.39
1
31
54
Lidia Gapińska
Krzysztof Janecki
1.0
1.0
WP
WP/247
50.18
1
32
40
Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WP
WP/247
50.10
1
33
58
Leszek Dąbkiewicz
Jan Sibilski
5.0
5.0
WP
WP/247
49.89
34
50
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WP
WP/247
49.87
35
8
Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DS
DS/68
-0.56
49.25
36
1
Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
3.0
2.0
DS
DS/68
0.56
49.17
37
19
Jerzy Olszewski
Hubert Kędziorek
1.5
0.5
MA
MA/282
48.92
38
4
Cathy Bałdysz
Piotr Dobryszycki
17.0
12.0
DS
DS/68
48.86
39
13
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/68
-0.17
48.73
40
52
Sławomir Tomaszewski
Stefan Żuberek
1.5
4.0
WP
WP/247
48.56
41
53
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WP
WP/247
48.51
42
60
Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
4.0
4.0
WP
WP/247
48.21
43
2
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DS
DS/68
48.12
44
9
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DS
DS/68
47.35
45
5
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.0
DS
DS/68
47.06
46
6
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
2.5
13.0
DS
DS/68
46.79
47
22
Zdzisław Olszewski
Krzysztof Sokół
4.0
3.0
MA
MA/282
46.74
48
7
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/68
-0.19
46.10
49
26
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/273
46.07
50
37
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/247
45.22
51
12
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/68
-0.17
45.12
52
16
Wojciech Lubas
Ryszard Nowak
5.0
13.0
DS
DS/68
44.76
53
57
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WP
WP/247
44.69
54
42
Barbara Matuszewska
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WP
WP/247
43.62
55
34
Jerzy Stefanowski
Janusz Suszczyński
3.0
4.0
WP
WP/247
43.55
56
44
Mirosława Miętkiewska
Jarosław Marczewski
2.5
2.0
WP
WP/247
43.27
57
55
Elżbieta Kamińska
Irena Wolska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247
43.22
58
21
Dariusz Ćwiek
Jerzy Stanaszek
0.0
0.0
MA/282
42.79
59
51
Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
0.0
NZ
WP/247
42.11
60
31
Michał Bąk
Eryk Hamerski
2.5
2.5
OP
OP/273
42.04
61
48
Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WP
WP/247
40.30
62
29
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/273
37.86
63
38
Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
NZ
WP/247
36.54
64
43
Eugeniusz Kubiak
Wojciech Przybylski
0.0
0.0
WP
WP/247
35.87
Statystyka ośrodków...