Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 grudnia 2016

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 215: R. Rychlicki - T. Borucki, 10.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1203: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 25EW 2 SW H2+1 14049.35
1203: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 26EW 2 SE H2-1 10071.28
1203: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 27EW 5 H xN S3-1 10085.90
2204: A. Buczkowski - L. Hejne, 11.0, KP 31EW 4 CW S7-1 5045.30
2204: A. Buczkowski - L. Hejne, 11.0, KP 32EW 6 NTW H6+1 147085.92
2204: A. Buczkowski - L. Hejne, 11.0, KP 33EW 4 CS SJ-1 5059.44
3205: H. Gierszewski - W. Ruszkowski, 0.0, KP 4EW 4 S xE HA-2 50086.72
3205: H. Gierszewski - W. Ruszkowski, 0.0, KP 5EW 6 HW D8= 98073.02
3205: H. Gierszewski - W. Ruszkowski, 0.0, KP 6EW 2 S xS HK-1 10055.07
4195: E. Olejnik - Z. Zachwieja, 2.5, KP 10EW 3 NTE H3+1 63060.98
4195: E. Olejnik - Z. Zachwieja, 2.5, KP 11EW 3 SS HK+1 17084.97
4195: E. Olejnik - Z. Zachwieja, 2.5, KP 12EW 2 SE HQ+1 14023.74
5196: A. Jarmużek - Z. Witt, 4.0, KP 16EW 3 NTW SA+2 66096.55
5196: A. Jarmużek - Z. Witt, 4.0, KP 17EW 4 HW H7+3 51088.06
5196: A. Jarmużek - Z. Witt, 4.0, KP 18EW 4 HW CK+1 45041.11
6197: S. Łański - P. Szczuka, 18.0, KP 22EW 4 S xS D3= 5908.84
6197: S. Łański - P. Szczuka, 18.0, KP 23EW 3 NTN D3= 60010.03
6197: S. Łański - P. Szczuka, 18.0, KP 24EW 3 NTW HJ= 40025.93
7198: T. Wasilewski - M. Rechlewski, 7.5, KP 28EW 1 SN HJ+3 17032.89
7198: T. Wasilewski - M. Rechlewski, 7.5, KP 29EW 3 NTN H2= 6003.04
7198: T. Wasilewski - M. Rechlewski, 7.5, KP 30EW 1 NTN C5-2 10071.22
8199: W. Maćkowski - A. Karpiński, 3.0, KP 1EW 4 HE DA= 42071.73
8199: W. Maćkowski - A. Karpiński, 3.0, KP 2EW 6 CN H10-2 20099.06
8199: W. Maćkowski - A. Karpiński, 3.0, KP 3EW 2 CE SQ+2 13068.30
9200: P. Proporowicz - G. Rojewski, 16.0, KP 7NS 3 CW C2+2 15092.95
9200: P. Proporowicz - G. Rojewski, 16.0, KP 8NS 3 NTE C7-3 15079.54
9200: P. Proporowicz - G. Rojewski, 16.0, KP 9NS 6 DN C8= 92095.84
10201: L. Kobajło - R. Kurpios, 2.0, KP 13NS 1 NTS C3+2 15066.05
10201: L. Kobajło - R. Kurpios, 2.0, KP 14NS 4 HN S9= 42043.22
10201: L. Kobajło - R. Kurpios, 2.0, KP 15NS 4 HS S10+1 65059.92
11202: A. Borkowski - M. Skonieczny, 0.0, KP 19NS 3 NTW HQ-1 10080.47
11202: A. Borkowski - M. Skonieczny, 0.0, KP 20NS 3 NT xE SJ-3 80099.20
11202: A. Borkowski - M. Skonieczny, 0.0, KP 21NS 4 H xN SK-1 20046.55
 +/-
 WYNIK62.49
 MIEJSCE25