Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 grudnia 2016

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
110Patryk Patreuha
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6073.6910
251Witold Szczepaniak
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24762.8710
331Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/13753.439
441Andrzej Broda
Marian Kloch
12.0
4.0
MPMP/13749.838
529Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/13748.957
614Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/947.2045.676
747Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24740.746
81Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6040.545
920Adam Łaszczotko
Janusz Tomaszczuk
4.0
1.5
MAMA/583.6037.124
1054Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24734.703
1133Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/13729.183
1249Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/24723.962
1350Barbara Podgórska
Piotr Tyranowski
4.0
4.0
WPWP/24722.262
1453Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WPWP/24721.482
1515Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/947.2020.642
167Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6018.992
1732Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/13718.352
183Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
4.0
3.0
DSDS/723.6017.732
1925Michał Blutchard
Daniel Wacławek
0.0
2.0
MAMA/583.6017.731
2028Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.6012.031
214Jarosław Molenda
Marek Drecki
9.0
7.0
DSDS/723.609.641
2221Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/583.608.731
2319Jerzy Jodełka
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/583.607.901
2426Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/583.607.211
2527Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/583.606.691
2638Adam Stono
Stanisław Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/1373.281
2718Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/947.203.20
285Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.60-7.66
2934Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/137-7.79
3036Michał Kuczkowski
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPMP/137-7.93
318Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-8.01
3245Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-8.48
3324Tadeusz Pawlak
Tomasz Mikołajczyk
3.0
3.0
MAMA/583.60-9.97
349Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/723.60-10.08
3539Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/137-10.34
3613Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/947.20-15.33
3737Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/137-17.39
3816Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
1.0
0.5
DSDS/947.20-18.19
3911Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-20.00
4048Piotr Biderman
Zenon Torzyński
3.0
0.5
WPWP/247-20.26
4140Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/137-20.96
4244Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
0.0
NZWP/247-24.09
4330Zbigniew Świderek
Krzysztof Jakubas
3.0
3.0
MPMP/137-30.59
4443Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
1.5
4.0
WPWP/247-32.48
452Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-36.95
4652Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-37.43
476Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/723.60-41.89
4835Andrzej Pietrucha
Adam Dmochowski
7.0
5.0
MPMP/137-46.13
4922Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.0
MAMA/583.60-55.05
5042Leszek Gabriel
Andrzej Gałęza
7.0
5.0
MPMP/137-61.89
5146Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/247-83.26

Statystyka ośrodków...