Turniej na maksy

Czwartek, 8 grudnia 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
124Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
3.0
3.0
MAMA/8869.139
23Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6762.659
330Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10359.968
46Michał Wittenbeck
Piotr Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6759.627
545Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PKPK/5159.386
620Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8858.685
728Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MPMP/10358.605
841Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5158.424
943Damian Smulski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PKPK/5157.003
101Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6756.362
115Janusz Drozdowski
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6755.362
1225Halina Święch
Zbigniew Sagan
7.0
9.0
MPMP/10355.102
1310Kamila Kukuła
Tomasz Koźlecki
4.0
4.0
DSDS/6754.382
1413Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/6754.272
1533Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10354.212
1622Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
4.0
MAMA/8853.021
1742Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5152.981
1827Zbigniew Gruszecki
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MPMP/10352.671
1916Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8852.171
2036Kazimierz Gałka
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MPMP/10352.151
218Sławek Robel
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/6750.581
2229Józef Barczyk
Władysław Kaczor
7.0
4.0
MPMP/10350.421
2335Robert Podsiadły
Adam Matyasik
4.0
5.0
MPMP/10349.76
2431Janusz Natorski
Zbigniew Przeginiak
4.0
3.0
MPMP/10349.65
2521Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MAMA/8849.51
269Mariusz Kowalczyk
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DSDS/6748.45
277Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6748.25
2811Marek Duczmal
Andrzej Gierczak
4.0
3.0
DSDS/6747.51
2938Krystian Blaut
Marek Pietrzak
2.5
2.0
MPMP/10347.44
3032Tytus Bisping
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MPMP/10346.38
3117Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.0
MAMA/8846.03
3218Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8845.70
3340Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PKPK/5145.56
342Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6745.12
3514Andrzej Suchodolski
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DSDS/6742.83
3637Marian Nanke
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MPMP/10342.65
3726Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10342.36
3844Marek Szczudło
Zygmunt Szczudło
2.0
2.0
PKPK/5139.67
3915Witold Moreń
Dominik Głowacki
0.0
1.0
MAMA/8839.60
4046Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZPK/5139.49
414Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6738.70
4234Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.0
5.0
MPMP/10338.66
4319Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8836.16
4412Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.0
DSDS/6735.53

Statystyka ośrodków...