Turniej na maksy
Poniedziałek, 5 grudnia 2016
Wyniki z 16 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
167
Wacław Janicki
Krzysztof Antas
17.0
19.0
WP
PM/102
65.35
32
2
197
Stanisław Fangor
Tomasz Bobrowski
13.0
4.0
SL
SL/87
64.91
32
3
85
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
13.0
12.0
MA
MA/65
64.41
31
4
174
Janusz Kobylarski
Mirosław Małypan
4.0
4.0
PM
PM/102
64.14
31
5
250
Ryszard Pałasz
Aleksander Nowakowski
9.0
11.0
DS
WP/244
63.57
30
6
89
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
4.0
4.0
MA
MA/65
62.79
29
7
140
Grażyna Majchrowska
Piotr Klichta
2.0
4.0
OP
OP/95
62.18
29
8
152
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
7.0
2.5
PD
PD/70
61.97
28
9
48
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
4.0
KP
KP/50
61.92
28
10
146
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
7.0
5.0
PD
PD/70
61.71
28
11
42
Grzegorz Rojewski
Piotr Proporowicz
12.0
4.0
KP
KP/50
61.46
27
12
166
Wacław Wejknis
Krzysztof Sikorski
15.0
18.0
PM
PM/102
61.36
27
13
235
Bogdan Świątek
Sławomir Piechocki
12.0
7.0
WP
LB
WP/244
61.34
26
14
255
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
60.69
26
15
186
Danuta Żabicka
Marek Niesłuchowski
7.0
5.0
PM
PM/102
60.61
25
16
157
Stanisław Malinowski
Zbigniew Wilisowski
4.0
5.0
PK
PK/71
60.55
25
17
200
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SL
SL/87
60.26
24
18
188
Kazimierz Dominiak
Marek Kryniewski
9.0
5.0
PM
PM/102
60.16
24
19
13
Zbigniew Sobczyk
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DS
DS/67
60.10
23
20
134
Kazimierz Chłobowski
Mirosław Kołton
11.0
9.0
MP
MP/40
60.05
23
21
107
Jerzy Dusza
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
59.71
22
22
133
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
3.0
19.0
MP
MP/40
59.66
22
23
103
Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MP
MP/137
59.48
21
24
70
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
1.5
5.0
LB
LU/265
59.33
21
25
10
Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.5
2.5
DS
PK
DS/104
59.14
20
26
132
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/40
59.04
20
27
56
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
58.97
19
28
159
Wojciech Micek
Damian Smulski
3.0
3.0
PK
PK/71
58.55
19
29
129
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
58.44
19
30
17
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
58.38
18
31
15
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DS
DS/67
58.24
18
32
62
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
58.23
17
33
228
Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WP
WP/244
58.11
17
34
179
Waldemar Warzała
Witold Kaliński
12.0
12.0
PM
PM/102
57.94
16
35
3
Włodzimierz Kubas
Adam Szuszkiewicz
2.0
2.0
DS
DS/104
57.76
16
36
31
Waldemar Kamiński
Jarosław Żurawski
7.0
4.0
KP
KP/50
57.62
15
37
1
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
2.0
DS
DS/104
57.60
15
38
190
Jacek Piotrowski
Roman Kmieciak
12.0
5.0
PM
PM/102
57.59
14
39
207
Janusz Pisarek
Krzysztof Gaweł
7.0
5.0
SL
SL/87
57.56
14
40
66
Tomasz Konopka
Jerzy Ignyś
2.5
5.0
LB
LU/265
57.45
13
41
249
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.5
WP
WP/244
57.12
13
42
247
Olech Bestrzyński
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WP
WP/244
56.98
12
43
160
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
3.0
5.0
PK
PK/71
56.92
12
44
135
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
56.85
11
45
227
Beata Bojarska
Krzysztof Brudka
5.0
13.0
WP
WP/244
56.58
11
46
261
Krzysztof Lewandowski
Ewa Knapik
5.0
5.0
WP
WP/244
56.45
10
47
12
Elżbieta Lis
Bogdan Nowakowski
0.0
4.0
DS
DS/104
56.35
10
48
29
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DS
DS/67
56.25
10
49
5
Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DS
DS/104
56.14
9
50
69
Stanisław Miłaszewicz
Zbigniew Ćwiertniak
5.0
0.0
LB
LU/265
56.07
9
51
63
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LU/265
56.00
8
52
229
Jan Borychowski
Adam Peszke
12.0
4.0
WP
WP/244
55.75
8
53
118
Wit Klapper
Jacek Herman
21.0
11.0
SL
MP
MP/40
55.61
7
54
199
Stefan Kowalczyk
Jerzy Radomski
18.0
12.0
SL
SL/87
55.49
7
55
91
Adam Amrozy
Bolesław Krzewski
3.0
9.0
LD
MA/65
55.36
7
56
219
Jerzy Ciesielczuk
Marian Sokołowski
12.0
0.5
SL
SL/87
55.31
7
57
98
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/137
55.27
7
58
97
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
55.23
7
59
256
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.0
2.0
WP
WP/244
55.20
6
60
110
Sławomir Czech
Tadeusz Przybycień
3.0
2.0
MP
MP/138
55.19
6
61
90
Leszek Dzieńkowski
Piotr Nowak
7.0
5.0
MA
MA/65
55.14
6
62
131
Waldemar Rybka
Marek Kowalski
4.0
3.0
MP
MP/40
55.07
6
63
138
Kazimierz Latawiec
Piotr Stopa
11.0
13.0
MP
MP/40
55.02
6
64
74
Tadeusz Lisiecki
Leszek Wójcik
2.0
11.0
LB
WP
LU/265
54.97
6
65
26
Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DS
DS/67
54.85
6
66
61
Andrzej Krakowiak
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
54.83
6
67
208
Jan Szwachuła
Michał Bojanowski
5.0
9.0
SL
SL/87
54.74
6
68
25
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
54.67
6
69
51
Adam Żywiec
Waldemar Mamiński
3.0
0.0
SL
LD
LD/48
54.51
6
70
184
Stanisław Bujała
Czesław Gruszecki
3.0
2.0
PM
PM/102
54.48
6
71
109
Sławomir Kowalski
Maciej Bajorek
2.0
0.0
MP
MP/138
54.33
5
72
79
Kazimierz Buchalski
Józef Adamski
1.5
4.0
KP
MA/46
54.27
5
73
201
Jacek Michalski
Marek Kostur
3.0
5.0
SL
SL/87
54.16
5
74
130
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
4.0
MP
MP/40
54.14
5
75
76
Szczepan Okonkowski
Sławomir Malanowski
0.0
2.0
MA
MA/46
54.12
5
76
80
Marcin Piotrowski
Zbigniew Rychlik
5.0
4.0
KP
MA/46
54.11
5
77
238
Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WP
WP/244
54.06
5
78
52
Mirosław Marszał
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
54.04
5
79
105
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
MP/137
54.02
5
80
125
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
53.91
5
81
266
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
15.0
15.0
WP
WP/244
53.73
5
82
210
Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
SL/87
53.72
5
83
18
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
53.56
5
84
139
Tomasz Adamczyk
Andrzej Cięciała
0.0
1.5
OP
OP/95
53.50
4
85
106
Dariusz Sosin
Robert Mostek
5.0
3.0
MP
MP/137
53.45
4
86
32
Andrzej Karczewski
Andrzej Sielużycki
3.0
2.5
KP
KP/50
53.43
4
87
145
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
5.0
4.0
PD
PD/70
53.40
4
88
252
Andrzej Mazurek
Włodzimierz Kwiatkowski
11.0
12.0
WP
WP/244
53.34
4
89
148
Tomasz Zaleski
Adam Wszeborowski
4.0
4.0
PD
PD/70
53.24
4
90
16
Aleksander Czajka
Marcin Pastudzki
7.0
2.5
DS
DS/67
53.10
4
91
67
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LU/265
53.09
4
92
194
Leszek Niemiec
Andrzej Szymczak
13.0
17.0
SL
SL/87
53.04
4
93
218
Jerzy Niemiec
Krzysztof Kalita
5.0
5.0
SL
SL/87
52.87
4
94
114
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
52.57
4
95
33
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
2.0
KP
KP/50
52.54
4
96
202
Mirosław Zieliński
Andrzej Piecuch
13.0
9.0
SL
SL/87
52.46
3
97
11
Lech Moliński
Krzysztof Baranowski
2.0
1.5
DS
DS/104
52.40
3
98
234
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/244
52.37
3
99
34
Stanisław Łański
Andrzej Buczkowski
9.0
4.0
KP
KP/50
52.33
3
100
143
Bogdan Zakrzewski
Krzysztof Dach
7.0
3.0
PD
PD/70
52.28
3
101
233
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WP
WP/244
52.06
3
102
46
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
51.98
3
103
60
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
51.95
3
104
244
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/244
51.91
3
105
137
Leszek Faber
Jerzy Jasiński
2.5
1.0
MP
MP/40
51.76
3
106
156
Zygmunt Szczudło
Marek Szczudło
2.0
2.0
PK
PK/71
51.74
3
107
36
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
0.0
1.5
KP
KP/50
51.73
3
108
226
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/244
51.57
2
109
58
Marcin Zbroja
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
51.40
2
110
127
Wiesław Skrzyszowski
Marek Radoń
9.0
3.0
MP
MP/40
51.30
2
111
231
Janusz Suszczyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WP
WP/244
51.00
2
112
44
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
50.98
2
113
154
Ryszard Jackowski
Jerzy Matelowski
3.0
2.5
PK
PK/71
50.97
2
114
187
Robert Grisdale
Paweł Poćwiardowski
0.5
0.0
PM
PM/102
50.95
2
115
193
Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Hermansdorfer
7.0
7.0
SL
SL/87
50.94
2
116
126
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/40
50.86
2
117
14
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
50.74
2
118
99
Krzysztof Kapusta
Andrzej Gałęza
4.0
5.0
MP
MP/137
50.70
2
119
115
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
50.67
2
120
119
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
50.51
2
121
181
Józef Pochroń
Bogumił Macierzyński
19.0
9.0
PM
PM/102
50.33
1
122
220
Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
SL
SL/87
50.23
1
123
263
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WP
WP/244
50.17
1
124
209
Zdzisław Krzemiński
Tomasz Gąsior
12.0
0.0
SL
SL/87
50.14
1
125
64
Tadeusz Wolniczak
Andrzej Szkiel
5.0
3.0
LB
LU/265
50.14
1
126
204
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
5.0
9.0
SL
SL/87
50.12
1
127
87
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
7.0
MA
LD
MA/65
50.12
1
128
191
Lechosław Suszka
Zbigniew Prasek
5.0
5.0
PM
PM/102
50.04
1
129
75
Lech Bramorski
Piotr Watemborski
1.0
1.5
MA
MA/46
49.99
1
130
155
Bogdan Werbowy
Andrzej Stasiński
0.0
5.0
PK
PK/71
49.73
1
131
239
Marek Janik
Jerzy Stefanowski
5.0
3.0
WP
WP/244
49.72
1
132
141
Tomasz Prądzyński
Maciej Sachs
4.0
0.0
OP
OP/95
49.71
1
133
49
Jerzy Gaworczyk
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
49.70
134
205
Adam Żmudziński
Marek Witek
24.0
21.0
DS
PK
SL/87
49.70
135
39
Jerzy Powalisz
Józef Szulc
2.0
1.5
KP
KP/50
49.61
136
171
Adam Suchodolski
Stanisław Szejko
2.5
7.0
PM
PM/102
49.51
137
40
Mirosław Graczkowski
Jerzy Bronisławski
5.0
5.0
KP
KP/50
49.45
138
203
Krzysztof Łazikiewicz
Andrzej Geisler
2.0
4.0
SL
SL/87
49.36
139
232
Włodzimierz Jachalski
Włodzimierz Górny
3.0
3.0
WP
WP/244
49.31
140
215
Ireneusz Kowalczyk
Marek Nowakowski
21.0
9.0
SL
SL/87
49.18
141
265
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
18.0
SL
WP/244
49.08
142
175
Leszek Szkudlarek
Arkadiusz Matyjas
7.0
1.5
PM
PM/102
49.00
143
96
Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
3.0
MP
MP/137
48.98
144
243
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/244
48.89
145
100
Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.5
MP
MP/137
48.74
146
28
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
48.71
147
221
Jerzy Prijma
Mieczysław Antosz
5.0
2.5
SL
SL/87
48.65
148
54
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
48.63
149
101
Zbigniew Szkołut
Krzysztof Jakubas
5.0
3.0
MP
MP/137
48.46
150
170
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
4.0
PM
PM/102
48.37
151
262
Paweł Małecki
Mirosław Małecki
11.0
9.0
WP
WP/244
48.34
152
176
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
0.5
1.0
PM
PM/102
48.29
153
258
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WP
WP/244
48.27
154
198
Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
48.16
155
257
Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
4.0
5.0
MA
WP/244
48.12
156
230
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/244
48.09
157
158
Andrzej Janda
Robert Piechota
5.0
5.0
PK
PK/71
48.08
158
93
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/137
48.06
159
43
Zbigniew Witt
Andrzej Jarmużek
1.0
3.0
KP
KP/50
48.05
160
242
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
47.96
161
253
Andrzej Dymek
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WP
WP/244
47.95
162
214
Roman Zwonek
Janusz Hetmańczyk
4.0
0.0
SL
SL/87
47.88
163
260
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/244
47.67
164
65
Mieczysław Skowroński
Edward Poniewiera
0.0
3.0
LB
LU/265
47.64
165
77
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.0
MA
MA/46
47.61
166
264
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
47.54
167
53
Krzysztof Cieślak
Tadeusz Kołat
0.0
2.0
LD
LD/48
47.46
168
212
Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SL
SL/87
47.34
169
213
Andrzej Bacik
Alfred Bartkowiak
9.0
4.0
SL
SL/87
47.29
170
195
Michał Błach
Jacek Stokowacki
5.0
4.0
SL
SL/87
47.20
171
82
Grzegorz Górecki
Dariusz Jagodziński
4.0
1.5
MA
MA/46
47.09
172
24
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
47.00
173
78
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
3.0
3.0
MA
KP
MA/46
46.96
174
223
Stefan Osadnik
Stanisław Adamczyk
9.0
7.0
SL
SL/87
46.93
175
147
Zygmunt Piaścik
Tadeusz Kucharzewski
1.0
0.0
PD
PD/70
46.85
176
240
Marek Gapiński
Lidia Gapińska
1.0
1.0
WP
WP/244
46.81
177
95
Jerzy Stępień
Adam Dmochowski
4.0
5.0
MP
MP/137
46.79
178
57
Henryk Krakowiak
Krzysztof Pieles
3.0
1.0
LD
LD/48
46.71
179
21
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/67
46.62
180
163
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PK
PK/71
46.55
181
259
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
1.5
WP
WP/244
46.54
182
112
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
46.48
183
165
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
1.5
PM
PM/102
46.42
184
168
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PM
PM/102
46.36
185
216
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
13.0
13.0
SL
SL/87
46.34
186
41
Marek Skonieczny
Albin Borkowski
0.0
5.0
KP
KP/50
46.33
187
182
Andrzej Pella
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PM
PM/102
46.29
188
169
Andrzej Malinowski
Stanisław Brzozowski
5.0
7.0
PM
PM/102
46.29
189
59
Szymon Rogut
Jerzy Rzymski
0.0
0.0
LD
LD/48
46.26
190
88
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0
MA
MA/65
46.26
191
189
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PM
PM/102
46.25
192
153
Marek Hocaniuk
Stanisław Pruś
4.0
5.0
PK
PK/71
46.18
193
111
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/40
46.07
194
245
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WP
WP/244
46.01
195
120
Małgorzata Praszałowicz
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
45.85
196
81
Mikołaj Piotrowski
Marek Krowicki
0.0
1.5
MA
MA/46
45.84
197
192
Antoni Sękowski
Edmund Pinkiewicz
18.0
12.0
PM
PM/102
45.84
198
27
Krzysztof Ćwik
Artur Pacelt
4.0
3.0
DS
DS/67
45.71
199
94
Andrzej Pietrucha
Władysław Słowik
7.0
11.0
MP
MP/137
45.70
200
122
Grzegorz Żyła
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MP
MP/40
45.54
201
150
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
45.43
202
173
Jan Lech
Teresa Górkiewicz
5.0
2.5
PM
PM/102
45.39
203
183
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
45.28
204
23
Sławomir Zagórski
Jerzy Więcławski
2.0
4.0
DS
DS/67
45.14
205
128
Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
2.0
1.0
MP
MP/40
44.79
206
124
Jan Skuciński
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
44.69
207
123
Tytus Bisping
Mateusz Sobczak
5.0
7.0
MP
DS
MP/40
44.65
208
68
Józef Sikora
Janusz Starke
5.0
0.5
LB
LU/265
44.61
209
144
Hanna Bogadzka
Wiesława Alińska
0.0
0.0
PD
PD/70
44.60
210
84
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MA
MA/65
44.44
211
2
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.0
1.5
NZ
DS
DS/104
44.42
212
177
Janusz Przybyszewski
Krzysztof Czapczyk
11.0
2.5
PM
PM/102
44.41
213
246
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WP
WP/244
44.40
214
161
Jan Lipior
Bogdan Rojkowicz
5.0
5.0
PK
PK/71
44.24
215
254
Maciej Wybranowski
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WP
WP/244
44.24
216
30
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
44.18
217
35
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.0
1.0
KP
KP/50
43.96
218
251
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
43.95
219
104
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/137
43.85
220
178
Jacek Lew
Dariusz Wiktorko
13.0
1.0
PM
PM/102
43.83
221
164
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PK
PK/71
43.70
222
117
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/40
43.61
223
22
Janisław Fituch
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
43.59
224
113
Marian Nanke
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MP
MP/40
43.32
225
86
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
43.21
226
162
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
2.5
PK
PK/71
42.78
227
73
Tadeusz Telicki
Jerzy Musielak
0.0
0.5
LB
LU/265
42.75
228
8
Tadeusz Janeczek
Zdzisław Niemirski
3.0
0.0
DS
NZ
DS/104
42.69
229
4
Stanisław Cygan
Kazimierz Radomski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
42.24
230
7
Wacław Rój
Zbigniew Wróblewski
1.5
1.5
DS
DS/104
42.22
231
196
Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0
SL
SL/87
42.01
232
102
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/137
41.94
233
206
Zygmunt Sienicki
Aleksander Kolasa
13.0
4.0
SL
SL/87
41.87
234
237
Aleksander Minta
Mieczysław Lewandowski
0.0
0.0
WP
NZ
WP/244
41.63
235
241
Maciej Masłowski
Sławomir Tomaszewski
1.5
1.5
WP
WP/244
41.43
236
121
Marcin Wilczyński
Magdalena Lankosz
4.0
9.0
MP
MP/40
41.27
237
217
Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
2.5
5.0
SL
SL/87
41.17
238
55
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LD
LD/48
40.99
239
211
Stanisław Gęga
Ryszard Janiszewski
2.5
2.5
SL
SL/87
40.76
240
20
Marian Krzypkowski
Stanisław Zapaśnik
1.0
3.0
DS
DS/67
40.45
241
248
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
40.44
242
149
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.0
0.0
PD
PD/70
40.27
243
151
Lech Wyrwas
Stanisław Walewski
1.5
1.5
PD
PD/70
40.25
244
37
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
40.19
245
136
Sylwester Żelazny
Jan Kasprzyk
1.5
0.5
MP
MP/40
40.07
246
83
Tadeusz Gawroński
Wanda Jeleniewicz
4.0
0.0
MA
MA/65
39.89
247
71
Tadeusz Marcinkowski
Zdzisław Dolata
2.5
3.0
LB
LU/265
39.88
248
47
Wojciech Ruszkowski
Stefan Gierszewski
0.0
4.0
KP
KP/50
39.68
249
180
Szczepan Chruścicki
Olgierd Zieliński
4.0
0.5
PM
PM/102
39.56
250
6
Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/104
39.39
251
172
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Kostrzewski
0.0
0.0
PM
PM/102
38.83
252
19
Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.5
DS
DS/67
38.70
253
38
Maciej Rechlewski
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
38.48
254
92
Jarosław Szczygieł
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MA
MA/65
38.39
255
50
Zbigniew Dworzyński
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
38.31
256
116
Grzegorz Superson
Jarosław Duda
11.0
4.0
MP
MP/40
38.20
257
225
Michał Kanikowski
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
38.15
258
72
Józef Grygińczak
Zbigniew Zalesiński
0.0
0.0
LU/265
37.34
259
185
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
37.13
260
224
Włodzimierz Konarzewski
Henryk Barański
2.5
3.0
SL
SL/87
36.21
261
142
Jerzy Brachmański
Andrzej Rosikoń
1.0
0.0
OP
OP/95
35.35
262
236
Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
3.0
WP
WP/244
33.73
263
108
Jarosław Świder
Marek Hul
0.0
0.0
MP
MP/138
30.76
Statystyka ośrodków...