Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 1 grudnia 2016
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
5
Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
4.0
3.0
DS
DS/72
69.36
9
2
50
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WP
WP/247
55.84
9
3
24
Andrzej Biliński
Bernard Jadczak
0.0
9.0
DS
MA/41
49.06
8
4
25
Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SL
MA/41
3.60
40.77
7
5
45
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WP
WP/247
38.88
7
6
42
Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MP
MP/137
38.10
6
7
56
Marcin Woźniak
Sławomir Piechocki
7.0
7.0
WP
LB
WP/247
36.16
5
8
3
Jarosław Molenda
Ewa Sokolińska
9.0
0.0
DS
DS/72
35.70
5
9
16
Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PM
MA/41
33.17
4
10
10
Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/72
28.57
4
11
26
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MA
MA/41
27.70
3
12
32
Maja Żabierek
Krzysztof Ziewacz
4.0
5.0
SW
MP
MA/41
26.36
2
13
37
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
23.94
2
14
13
Małgorzata Golec
Jan Chodorowski
1.5
18.0
SW
LU
MA/41
3.60
20.23
2
15
33
Kazimierz Banek
Leszek Gabriel
7.0
7.0
MP
MP/137
20.20
2
16
43
Andrzej Broda
Marian Kloch
12.0
4.0
MP
MP/137
20.12
2
17
15
Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.0
5.0
MA
MA/41
3.60
20.01
2
18
47
Zenon Torzyński
Piotr Biderman
0.5
3.0
WP
WP/247
19.30
2
19
39
Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MP
MP/137
17.50
2
20
8
Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
17.41
1
21
34
Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MP
MP/137
16.39
1
22
51
Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WP
WP/247
16.20
1
23
46
Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
15.76
1
24
23
Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.0
MA
MA/41
3.60
11.81
1
25
4
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
11.67
1
26
17
Ewa Krakówka
Wacław Kryński
1.0
0.5
KP
MA
MA/41
3.60
4.54
1
27
55
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/247
3.96
1
28
20
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA
MA/41
2.54
1
29
52
Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
3.0
4.0
WP
WP/247
2.28
30
44
Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MP
MP/137
-0.69
31
14
Anna Bułat
Krzysztof Farecki
2.5
1.0
MP
KP
MA/41
-2.34
32
12
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
2.5
2.0
DS
LB
DS/72
-6.39
33
6
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
-8.44
34
35
Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MP
MP/137
-11.28
35
21
Lidia Chłąd
Wioletta Lichodziejewska
0.0
1.5
PM
MA
MA/41
3.60
-12.37
36
38
Adam Dmochowski
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MP
MP/137
-13.12
37
11
Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
-14.25
38
40
Andrzej Gałęza
Sławomir Reising
5.0
3.0
MP
MP/137
-16.60
39
2
Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DS
DS/72
-19.20
40
49
Małgorzata Kamińska
Elżbieta Kamińska
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247
-19.33
41
1
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
-19.91
42
31
Katarzyna Bareja
Zofia Mika-Siudak
0.0
0.0
MA
MA/41
-20.13
43
30
Tatiana Verkhos
Witold Czarniawski
3.0
4.0
SW
MA
MA/41
3.60
-21.54
44
28
Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
0.0
0.0
MA
MA/41
3.60
-26.67
45
41
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/137
-27.28
46
29
Marianna Nosoń
Urszula Niespodziewańska
0.0
0.0
DS
MA
MA/41
-27.63
47
19
Czesława Ślaska
Włodzimierz Ślaski
0.0
0.0
MA
MA/41
3.60
-27.65
48
27
Ewa Orłowska
Katarzyna Rusin
0.0
0.0
MA
MA/41
-31.21
49
22
Jerzy Kwiatkowski
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
MA
MA/41
-34.24
50
48
Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZ
WP/247
-42.15
51
9
Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DS
DS/72
-43.57
52
53
Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
0.0
NZ
WP/247
-46.32
53
7
Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DS
DS/72
-50.94
54
36
Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.5
4.0
MP
MP/137
-67.28
55
54
Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247
-80.57
Statystyka ośrodków...