Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 1 grudnia 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
15Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
4.0
3.0
DSDS/7269.369
250Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WPWP/24755.849
324Andrzej Biliński
Bernard Jadczak
0.0
9.0
DSMA/4149.068
425Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SLMA/413.6040.777
545Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/24738.887
642Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/13738.106
756Marcin Woźniak
Sławomir Piechocki
7.0
7.0
WP
LB
WP/24736.165
83Jarosław Molenda
Ewa Sokolińska
9.0
0.0
DSDS/7235.705
916Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PMMA/4133.174
1010Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/7228.574
1126Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MAMA/4127.703
1232Maja Żabierek
Krzysztof Ziewacz
4.0
5.0
SW
MP
MA/4126.362
1337Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/13723.942
1413Małgorzata Golec
Jan Chodorowski
1.5
18.0
SW
LU
MA/413.6020.232
1533Kazimierz Banek
Leszek Gabriel
7.0
7.0
MPMP/13720.202
1643Andrzej Broda
Marian Kloch
12.0
4.0
MPMP/13720.122
1715Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.0
5.0
MAMA/413.6020.012
1847Zenon Torzyński
Piotr Biderman
0.5
3.0
WPWP/24719.302
1939Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/13717.502
208Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7217.411
2134Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/13716.391
2251Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WPWP/24716.201
2346Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24715.761
2423Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.0
MAMA/413.6011.811
254Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/7211.671
2617Ewa Krakówka
Wacław Kryński
1.0
0.5
KP
MA
MA/413.604.541
2755Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2473.961
2820Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MAMA/412.541
2952Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
3.0
4.0
WPWP/2472.28
3044Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/137-0.69
3114Anna Bułat
Krzysztof Farecki
2.5
1.0
MP
KP
MA/41-2.34
3212Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
2.5
2.0
DS
LB
DS/72-6.39
336Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-8.44
3435Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/137-11.28
3521Lidia Chłąd
Wioletta Lichodziejewska
0.0
1.5
PM
MA
MA/413.60-12.37
3638Adam Dmochowski
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/137-13.12
3711Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/72-14.25
3840Andrzej Gałęza
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/137-16.60
392Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/72-19.20
4049Małgorzata Kamińska
Elżbieta Kamińska
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247-19.33
411Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/72-19.91
4231Katarzyna Bareja
Zofia Mika-Siudak
0.0
0.0
MAMA/41-20.13
4330Tatiana Verkhos
Witold Czarniawski
3.0
4.0
SW
MA
MA/413.60-21.54
4428Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
0.0
0.0
MAMA/413.60-26.67
4541Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/137-27.28
4629Marianna Nosoń
Urszula Niespodziewańska
0.0
0.0
DS
MA
MA/41-27.63
4719Czesława Ślaska
Włodzimierz Ślaski
0.0
0.0
MAMA/413.60-27.65
4827Ewa Orłowska
Katarzyna Rusin
0.0
0.0
MAMA/41-31.21
4922Jerzy Kwiatkowski
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
MAMA/41-34.24
5048Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-42.15
519Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-43.57
5253Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
0.0
NZWP/247-46.32
537Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-50.94
5436Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.5
4.0
MPMP/137-67.28
5554Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-80.57

Statystyka ośrodków...