Turniej na maksy

Wtorek, 29 listopada 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
15Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/16064.097
217Czesław Pawłosik
Mirosław Andrzejczak
3.0
3.0
LDLD/11963.517
335Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WPWP/25460.426
442Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
3.0
1.5
WPWP/25459.405
540Karol Mońko
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPWP/25459.385
636Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/25459.124
719Henryk Borowiński
Kazimierz Donder
4.0
0.0
OP
SL/10558.843
815Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
1.5
1.5
LDLD/11958.523
932Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
3.0
4.0
WPWP/25458.102
107Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.5
0.0
KP
 
KP/16057.692
1120Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SL/10557.622
122Jarosław Kosmalski
Włodzimierz Pawłowski
3.0
3.0
KPKP/16056.762
24Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPSL/10556.762
1438Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/25455.141
1539Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25455.071
1621Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
5.0
OPSL/10554.051
1731Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.0
WPWP/25451.741
188Dariusz Borysow
Maciej Miciński
5.0
0.0
KP
 
KP/16051.561
199Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.5
KPKP/16051.061
2013Ryszard Zawadzki
Sławomir Pilarski
0.5
0.5
LDLD/11950.781
2116Andrzej Tybura
Waldemar Brzozowski
5.0
3.0
LDLD/11950.121
2228Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/10549.86
2329Piotr Tyranowski
Andrzej Ostrowski
4.0
2.0
WPWP/25448.47
2422Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.0
4.0
OPSL/10547.96
2511Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
0.5
1.0
LDLD/11946.94
2614Jan Pajor
Ryszard Maras
4.0
4.0
LDLD/11946.65
2727Roman Szymański
Ireneusz Wędołowski
0.0
1.5

OP
SL/10546.58
2837Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25446.25
2918Jarosław Malarski
Jerzy Mierzejewski
1.5
1.5
LDLD/11945.85
303Maja Pruchniewska
Kazimierz Imbra
0.0
0.0
KP/16045.46
316Andrzej Sekuła
Paweł Łęcki
7.0
3.0
KPKP/16045.01
3225Tadeusz Kois
Sławomir Jędrzejczyk
1.5
0.0
OP
SL/10543.94
3310Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.5
3.0
KPKP/16043.04
344Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16042.82
3526Grzegorz Czeremcha
Jerzy Ujma
0.0
12.0

OP
SL/10542.59
361Elżbieta Zalewska
Włodzimierz Płaczkiewicz
2.0
0.5
KPKP/16042.50
3741Maciej Masłowski
Aleksander Buchholz
1.5
1.5
WPWP/25441.99
3823Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10541.81
3934Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.0
1.0
WPWP/25439.38
4012Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.5
2.0
LDLD/11937.63
4133Mieczysław Lewandowski
Stefan Sytlak
0.0
0.0
WPWP/25433.75
4230Eugeniusz Kubiak
Wojciech Przybylski
0.0
0.0
WPWP/25431.81

Statystyka ośrodków...