Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 24 listopada 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
144Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
4.0
MAWP/24758.0310
224Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/723.6055.1710
338Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/1373.6048.599
450Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
1.5
WPWP/24746.108
59Piotr Marcinowski
Michał Wittenbeck
7.0
7.0
DSDS/673.6043.777
653Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24738.366
77Mariusz Kowalczyk
Włodzimierz Szczepanik
5.0
11.0
DSDS/673.6036.586
820Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6035.405
933Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/1373.6031.874
1025Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6031.833
1149Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/24728.953
1254Sławomir Piechocki
Marcin Woźniak
7.0
7.0
LB
WP
WP/24727.912
1332Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1373.6025.562
1445Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/24722.092
1540Andrzej Broda
Marian Kloch
12.0
4.0
MPMP/13721.012
1618Ewa Sokolińska
Marek Drecki
0.0
7.0
DSDS/723.6020.882
1717Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6016.152
1837Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
3.0
MPMP/1373.6014.852
193Tomasz Koźlecki
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/673.6014.821
205Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/673.6013.071
2135Leszek Gabriel
Andrzej Gałęza
7.0
5.0
MPMP/1373.6012.011
224Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.0
2.5
DSDS/673.609.211
2327Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/728.791
2448Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/2478.341
2510Henryk Masłowski
Aleksander Skorupa
4.0
5.0
DSDS/673.607.881
2636Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MPMP/1373.607.851
2729Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/1373.607.29
282Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/673.604.36
2915Sławek Robel
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/672.98
3041Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/1371.29
311Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/673.60-0.17
326Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.60-1.53
3314Mirosław Fechner
Marek Woźniak
7.0
4.0
DSDS/67-2.72
3431Adam Dmochowski
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/1373.60-3.19
358Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/673.60-6.21
3616Andrzej Suchodolski
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DSDS/67-12.03
3721Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/723.60-17.73
3822Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
4.0
DSDS/723.60-21.27
3947Zenon Torzyński
Piotr Biderman
0.5
3.0
WPWP/247-22.13
4023Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-22.92
4134Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/1373.60-23.88
4251Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-26.07
4319Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-29.28
4412Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/67-33.22
4530Zbigniew Świderek
Krzysztof Jakubas
3.0
3.0
MPMP/1373.60-36.80
4643Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-37.51
4726Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/723.60-41.01
4811Sławomir Zagórski
Jerzy Neter
2.0
5.0
DSDS/67-0.25-41.04
4952Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
0.0
NZWP/247-60.27
5042Ziemowit Sacha
Jerzy Stępień
1.0
4.0
MPMP/137-70.45
5146Mieczysław Lewandowski
Aleksander Minta
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247-80.19

Statystyka ośrodków...