Turniej na maksy
Środa, 23 listopada 2016
Wyniki z 3 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
54
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
WP
WP/247
63.12
11
2
35
Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WP
WP/247
62.84
11
4
43
Zbigniew Przybylczak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WP
WP/247
61.88
9
7
52
Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WP
WP/247
61.20
7
8
34
Witold Szczepaniak
Stanisław Zakrzewski
5.0
13.0
WP
WP/247
60.44
6
10
47
Jan Borychowski
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
WP
WP/247
57.01
5
11
38
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0
WP
WP/247
56.87
4
12
49
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
56.39
3
15
51
Krzysztof Galubiński
John Catlow
1.0
1.0
WP
WP/247
55.01
2
16
28
Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.0
1.0
WP
WP/247
54.95
2
17
56
Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247
54.88
2
19
40
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.0
4.0
WP
WP/247
53.85
2
21
58
Krzysztof Staśkiewicz
Piotr Portala
2.5
2.5
WP
WP/247
52.82
2
22
59
Krzysztof Lewandowski
Beata Bojarska
5.0
5.0
WP
WP/247
52.75
2
23
36
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WP
WP/247
52.34
1
50
Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WP
WP/247
52.34
1
25
45
Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
51.85
1
28
27
Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WP
WP/247
51.30
1
33
55
Paweł Rymarowicz
Tomasz Olenderek
0.5
0.0
WP
WP/247
49.38
35
29
Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
2.5
5.0
WP
WP/247
49.11
37
33
Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/247
47.53
40
48
Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WP
WP/247
46.77
41
41
Maciej Masłowski
Zenon Wierzbicki
1.5
5.0
WP
LD
WP/247
46.43
43
46
Mieczysław Lewandowski
Zdzisław Stryła
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247
45.60
44
60
Zygfryd Banecki
Marek Janik
4.0
5.0
WP
WP/247
45.47
46
37
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/247
44.51
48
32
Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
0.0
0.0
WP
WP/247
42.86
49
30
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WP
WP/247
41.41
51
39
Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/247
40.93
52
42
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WP
WP/247
40.87
54
31
Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.0
WP
WP/247
40.04
56
44
Jarosław Marczewski
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WP
WP/247
38.80
57
57
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
NZ
WP/247
35.92
58
53
Maciej Ropelewski
Jerzy Kaniewski
0.0
0.0
NZ
WP/247
32.55
Statystyka ośrodków...