Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 17 listopada 2016

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
115Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7262.9814
275Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WPWP/25251.8314
379Romuald Bartoszko
Tomasz Pawłowski
5.0
1.0
WPWP/25250.2013
448Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/24749.5912
522Marek Drecki
Sławomir Zimniak
7.0
5.0
DSDS/7249.2512
629Sławomir Reising
Waldemar Guła
3.0
5.0
MPMP/13749.1811
781Jan Włodkowski
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/252-0.6746.6611
843Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/12045.8910
927Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/13745.599
1084Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
3.0
2.5
DSWP/943.6035.849
1111Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
4.0
5.0
DSDS/6735.418
1223Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/13735.068
1331Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/13734.567
1476Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
3.0
WPWP/25234.176
1547Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24730.726
1630Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/13730.715
1740Marek Juszczak
Tadeusz Smurawa
5.0
2.5
WPWP/12029.245
1828Andrzej Gałęza
Leszek Gabriel
5.0
7.0
MPMP/13728.264
1913Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6727.903
2066Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
11.0
WPWP/24726.743
2139Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WPWP/12024.503
2265Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
3.0
WPWP/24724.393
237Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/673.6024.293
2456Piotr Biderman
Zenon Torzyński
3.0
0.5
WPWP/24723.473
2558Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24721.903
2692Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSWP/943.6021.563
2764Tadeusz Miesiąc
Zofia Bałdysz
3.0
4.0
WP
DS
WP/24720.672
286Barbara Radomska
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/673.6019.462
2989Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WPWP/943.6018.272
3038Arkadiusz Kras
Andrzej Broda
2.0
12.0
MPMP/13715.932
319Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/673.6015.282
321Marian Krzypkowski
Ryszard Rolka
1.0
5.0
DSDS/673.6014.212
3354Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.0
1.0
WPWP/24713.582
3419Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/7211.682
3587Mirosław Powązka
Grzegorz Więcek
3.0
3.0
DSWP/943.6010.982
3650Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24710.892
3783Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DSWP/943.6010.651
388Janusz Drozdowski
Włodzimierz Szczepanik
12.0
11.0
DSDS/673.6010.601
3946Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Samol
4.0
4.0
WPWP/12010.001
4012Janusz Dzielendziak
Sławomir Pękalski
2.0
3.0
DSDS/679.311
4160Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2478.601
4237Ziemowit Sacha
Jerzy Stępień
1.0
4.0
MPMP/1376.291
4325Marian Kloch
Andrzej Hycnar
4.0
12.0
MP
PK
MP/1376.251
4459Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2474.761
4541Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/1202.841
4682Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/2522.10
4773Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/2521.34
4880Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/2521.33
4926Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/137-0.500.65
5090Zdzisława Zabłocka
Dariusz Pannek
2.5
2.5
DSWP/943.60-1.03
5174Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
5.0
9.0
WPWP/252-2.69
5234Stanisław Prokuszki
Adam Stono
3.0
11.0
MP
PK
MP/137-3.10
5386Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSWP/943.60-3.26
5468Jan Olkowicz
Andrzej Małdziński
4.0
4.0
WPWP/252-4.40
554Marcin Motykiewicz
Aleksander Czajka
3.0
7.0
DSDS/673.60-6.31
5685Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSWP/943.60-7.02
5720Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-7.25
5857Janina Bellman
Janina Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/247-7.47
5949Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/247-7.58
6067Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
2.5
4.0
WPWP/252-8.38
6161Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/247-9.36
6218Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/72-10.13
6321Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/72-10.84
6472Andrzej Malenta
Roman Garski
5.0
5.0
WPWP/252-10.85
6532Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/137-12.82
6655Hanna Utecht
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/247-13.03
673Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.60-13.72
682Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/673.60-14.78
6963Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/247-15.46
7017Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/72-15.83
7162Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
NZWP/247-21.08
7269Stefan Samól
Roman Mączkowski
3.0
4.0
WPWP/252-0.50-23.52
7378Paweł Kierszka
Jerzy Cebo
2.5
3.0
WPWP/252-27.08
7444Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.0
1.0
WPWP/120-30.09
7542Jan Kalicki
Wiesław Świderski
3.0
2.0
WPWP/120-30.82
7670Rafał Junik
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WP
KP
WP/252-33.58
7714Jerzy Gładysz
Andrzej Suchodolski
12.0
4.0
DSDS/67-34.49
7871Stanisław Czarnecki
Adam Piszczek
0.0
1.5

WP
WP/252-0.33-36.37
7952John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.0
1.0
WPWP/247-37.56
8036Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/137-37.80
8177Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/252-42.26
8245Maria Kowal
Roman Kowal
0.0
0.0
WPWP/120-51.57
8388Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.0
DSWP/943.60-53.59
8433Adam Dmochowski
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/137-54.08
855Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/673.60-54.75
8624Zbigniew Świderek
Krzysztof Jakubas
3.0
3.0
MPMP/137-60.23
8751Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
1.0
1.5
WPWP/247-60.76
8853Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.0
WPWP/247-63.02
8916Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/72-75.05
9035Stefan Bentkowski
Lech Kozłowski
1.5
1.5
MPMP/137-83.74

Statystyka ośrodków...