Turniej na maksy

Czwartek, 17 listopada 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
117Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.0
MAMA/8865.649
225Wacław Gąssowski
Adam Matyasik
12.0
5.0
MPMP/10362.259
332Wit Klapper
Jerzy Jeleń
21.0
2.0
SL
MP
MP/10361.768
429Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/10360.107
535Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10359.126
645Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PKPK/5158.896
713Jacek Kwiatkowski
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MAMA/5858.185
85Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5857.904
93Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5857.663
1022Przemysław Ślesicki
Zbigniew Garlej
7.0
4.0
MAMA/8857.513
1111Adam Łaszczotko
Janusz Tomaszczuk
4.0
1.5
MAMA/5857.352
1230Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10356.832
1314Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/5856.392
1426Marian Nanke
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MPMP/10355.832
1512Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5855.612
1644Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5155.552
1723Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
4.0
MAMA/8854.701
1838Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10353.721
1928Jerzy Bałon
Zbigniew Gruszecki
2.0
4.0
MPMP/10353.511
2031Halina Święch
Zbigniew Sagan
7.0
9.0
MPMP/10352.541
2121Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.0
2.0
MAMA/8851.721
2247Jerzy Matelowski
Zygmunt Szczudło
2.5
2.0
PKPK/5151.681
2320Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5
MAMA/8851.191
241Katarzyna Paluchowska
Eugeniusz Treichel
2.0
2.0
MAMA/5850.891
2533Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/10350.66
2648Marek Rusek
Bogusław Kubik
2.5
0.0
PK
PK/5150.15
274Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
3.0
4.0
MAMA/5849.54
2816Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8849.19
2946Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.0
0.0
PK
NZ
PK/5148.63
306Bogdan Kakietek
Daniel Wacławek
5.0
2.0
MAMA/5847.81
3110Jerzy Jodełka
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/5846.75
3227Marcin Wilczyński
Zbigniew Przeginiak
4.0
3.0
MPMP/10346.57
3340Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/10345.50
3441Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10344.83
357Robert Michalski
Alicja Rybak
3.0
2.0
MAMA/5844.66
3636Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10343.83
3739Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MPMP/10343.75
3824Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8842.17
398Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5842.09
4043Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.5
PKPK/5141.11
4115Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8840.90
4237Andrzej Kopański
Krystian Blaut
3.0
2.5
MPMP/10339.28
439Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.0
0.5
MAMA/5838.47
4434Zofia Dąbrowska
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MPMP/10337.87
4519Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MAMA/8836.98
462Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MA/5836.71
4742Stanisław Gorzula
Kazimierz Turkiewicz
0.5
0.5
MPMP/10332.07

Statystyka ośrodków...