Turniej na maksy

Wtorek, 15 listopada 2016

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
121Andrzej Prasalski
Piotr Wulkiewicz
5.0
5.0
PD
LD
PD/14162.6311
264Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/25462.1311
360Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5361.8010
442Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/10560.359
525Roman Kruk
Mirosław Hryszko
7.0
5.0
PDPD/14158.609
674Justyna Łaniewska
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WPWP/25458.448
743Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
5.0
OPSL/10558.328
850Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLSL/5358.057
967Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.0
4.0
WPWP/25457.807
1045Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5357.646
1138Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPSL/10557.205
1240Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
5.0
7.0
SLSL/10556.905
139Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.0
0.0
KP
 
KP/16056.834
1446Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5356.614
1548Jerzy Siwicki
Jacek Czaja
4.0
4.0
SLSL/53-0.3856.323
1655Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
3.0
3.0
SLSL/5356.233
1718Zdzisław Majer
Adam Zaczek
2.5
2.0
LDLD/11955.533
1861Wanda Filipek
Lesław Połowczuk
0.0
0.0
SL/5355.392
1968Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25455.212
2037Krzysztof Góra
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
OPSL/105-0.6353.542
2112Stanisław Wiktorowski
Jan Pawłowski
0.0
0.0
LDLD/11953.532
2236Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.0
4.0
OPSL/10553.342
2352Grzegorz Parjaszewski
Grzegorz Bohosiewicz
5.0
5.0
SLSL/5353.252
2428Feliks Babiracki
Sławomir Olszewski
2.5
2.0
PDPD/14152.972
2532Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PDPD/14152.842
2676Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WPWP/25452.402
273Bogdan Bródka
Włodzimierz Żurawicz
4.0
3.0
KPKP/16052.282
2834Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SL/10552.221
291Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.5
KPKP/16051.941
3016Czesław Pawłosik
Mirosław Andrzejczak
3.0
3.0
LDLD/11951.831
3115Ryszard Maras
Jan Pajor
4.0
4.0
LDLD/11951.831
3269Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.0
2.0
WPWP/25451.801
3372Robert Ciesielski
Piotr Surdyk
2.0
2.5
WPWP/25451.631
342Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16051.611
3523Mieczysław Kudźma
Janusz Galewski
5.0
4.0
PDPD/14151.531
3629Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PDPD/14151.231
3726Andrzej Błachno
Robert Barankiewicz
4.0
1.0
PD
LD
PD/14150.111
3820Jarosław Malarski
Jerzy Mierzejewski
1.5
1.5
LDLD/11949.92
3959Elżbieta Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/5349.62
4075Ryszard Baranowski
Euzebiusz Ciesielski
0.0
0.0
WPWP/25449.57
4166Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25449.36
4231Julian Godlewski
Tadeusz Kreczko
0.0
0.0
PD/14149.31
4365Marek Janik
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/25449.30
4456Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/53-0.3849.26
455Michał Włoszek
Mirosław Skarbek
7.0
3.0
KPKP/16048.84
4624Jarosław Roszczenko
Jan Ciulkin
2.5
4.0
PDPD/14148.39
4747Helena Gołębiowska
Zdzisław Krzemiński
1.5
12.0
SLSL/5348.39
4827Władysław Szałkiewicz
Michał Bobrykow
3.0
3.0
PDPD/14147.98
4917Zbyszek Ratajczak
Andrzej Tybura
1.5
5.0
LDLD/11947.89
508Andrzej Sekuła
Paweł Łęcki
7.0
3.0
KPKP/16047.76
5110Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.5
3.0
KPKP/16047.51
5213Jerzy Kudlik
Waldemar Brzozowski
1.5
3.0
LDLD/11947.46
5341Ireneusz Wędołowski
Leszek Uryga
1.5
0.0
OP
SL/10547.24
5414Ryszard Zawadzki
Sławomir Pilarski
0.5
0.5
LDLD/11947.11
557Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16046.75
564Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16046.47
5749Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SLSL/5345.88
5858Janusz Sibik
Janusz Jabłoński
0.0
2.0

SL
SL/5345.24
5911Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
0.5
1.0
LDLD/11944.90
6057Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
2.0
2.0
SLSL/5344.63
6153Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5344.00
6270Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WPWP/25443.57
6363Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/25443.15
6478Ryszard Białkiewicz
Stefan Sytlak
3.0
0.0
WPWP/25443.08
6551Grażyna Bremer
Marek Barański
0.0
1.0

SL
SL/5342.85
6633Antoni Szopa
Jerzy Ujma
0.0
12.0

OP
SL/10542.24
6771Eugeniusz Kubiak
Wojciech Przybylski
0.0
0.0
WPWP/25441.98
6873Aleksander Buchholz
Stefan Warkowski
1.5
2.0
WPWP/25440.95
6954Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SLSL/5337.67
7062Halina Włoch
Andrzej Gawlik
0.0
0.0
SL/5336.39
7135Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
OPSL/10535.83
7239Tadeusz Kois
Artur Głowacki
1.5
1.5
OPSL/10533.60
7322Natalia Sidz
Piotr Korzeniowski
0.0
0.0
PD/14124.14

Statystyka ośrodków...