Turniej na maksy

Czwartek, 10 listopada 2016

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
158Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25263.4910
228Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8861.3210
335Jerzy Jeleń
Wit Klapper
2.0
21.0
MP
SL
MP/10361.099
443Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/10360.848
58Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/6760.688
639Tadeusz Garbacik
Zbigniew Sagan
12.0
9.0
MPMP/10360.687
720Dariusz Jagodziński
Piotr Watemborski
1.5
1.5
MAMA/6560.656
815Marcin Piotrowski
Kazimierz Buchalski
5.0
1.5
KPMA/6560.336
941Halina Święch
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/10359.375
1025Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8858.774
1132Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5

MA
MA/8857.123
125Mariusz Kowalczyk
Włodzimierz Szczepanik
5.0
11.0
DSDS/6756.553
133Sławek Robel
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6756.272
1440Wacław Gąssowski
Adam Matyasik
12.0
5.0
MPMP/10355.922
1537Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10355.722
1636Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
3.0
4.0
MPMP/10355.442
1734Jerzy Sadowski
Przemysław Ślesicki
3.0
7.0
MAMA/8855.382
1812Grzegorz Nowakowski
Jan Kamionka
5.0
4.0
DSDS/6755.342
1952Andrzej Czepnik
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WPWP/25254.572
2042Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10354.282
2157Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
2.5
4.0
WPWP/25254.231
2250Rafał Junik
Waldemar Kożuchowski
7.0
4.0
WPWP/25254.091
2327Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
1.0
1.5
MAMA/8853.551
2453Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25253.521
256Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/6752.421
261Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6752.351
2744Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/10351.901
2819Andrzej Kretkowski
Sławomir Redmerski
3.0
0.5
MAMA/6551.601
297Michał Szymkowiak
Zdzisław Malkiewicz
3.0
3.0
DSDS/6750.781
3024Piotr Iwanus
Albin Borkowski
5.0
5.0
KPMA/6550.66
3113Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6749.79
3221Andrzej Chrzanowski
Tadeusz Wiśniewski
4.0
3.0
MAMA/6549.41
3354Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
3.0
WPWP/25249.27
3418Szymon Dutkiewicz
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.0
MAMA/6549.02
359Janusz Piernikowski
Sławomir Zagórski
7.0
2.0
DSDS/6748.86
3623Karol Sawicki
Marek Himicz
0.5
0.0
MA
MA/6548.58
3751Roman Garski
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WPWP/25247.90
3817Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.0
MAMA/6547.44
3930Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.0
1.0
MAMA/8847.20
4011Aleksander Czajka
Artur Pacelt
7.0
3.0
DSDS/6747.01
4149Jan Włodkowski
Janusz Wygowski
7.0
9.0
WPWP/252-0.5646.13
4222Grzegorz Szelenbaum
Arkadiusz Chojnacki
1.0
0.0
MA
MA/6545.91
4314Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6745.30
4455Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25244.74
454Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6744.37
4646Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
1.5
2.5
MPMP/10342.20
4731Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8842.16
482Ryszard Rolka
Marian Krzypkowski
5.0
1.0
DSDS/6742.02
4945Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10340.90
5047Andrzej Kopański
Krystian Blaut
3.0
2.5
MPMP/10340.65
5110Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/6738.25
5226Kazimierz Głowacki
Witold Moreń
1.5
0.0
MAMA/8837.76
5329Bogdan Jaskulski
Marek Płudowski
3.0
0.0
MAMA/8836.75
5416Szczepan Okonkowski
Sławomir Malanowski
0.0
2.0

MA
MA/6536.40
5548Bolesław Zysek
Ryszard Calik
1.5
3.0
MPMP/10335.51
5656Andrzej Malenta
Zdzisław Węglicki
5.0
0.0
WP
WP/25231.50
5738Franciszek Miska
Franciszek Skoś
3.0
0.0
MPMP/10325.51

Statystyka ośrodków...