Turniej na maksy
Środa, 9 listopada 2016
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
55
Grzegorz Latała
Jerzy Jeleń
3.0
2.0
MP
MP/89
62.57
17
6
65
Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
9.0
MP
MP/89
59.96
14
10
30
Wacław Gąssowski
Adam Matyasik
12.0
5.0
MP
MP/89
59.06
12
16
32
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MP
MP/89
58.43
9
17
53
Mateusz Sobczak
Marek Jaworski
7.0
12.0
DS
MP
MP/89
58.02
8
21
31
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/89
56.39
6
27
56
Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MP
MP/89
55.64
4
28
57
Jarosław Posłuszny
Edward Warząchowski
11.0
12.0
MP
MP/89
55.57
4
29
40
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
4.0
MP
MP/89
55.42
4
32
52
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/89
55.03
3
38
62
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
1.5
MP
MP/89
54.17
3
44
38
Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
5.0
7.0
MP
MP/89
52.89
2
45
60
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/89
52.81
2
46
48
Włodzimierz Wala
Maciej Szczerczak
19.0
3.0
MP
MP/89
52.45
2
48
61
Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MP
MP/89
52.27
2
52
50
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MP
MP/89
51.80
1
57
49
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
50.68
1
60
67
Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MP
MP/89
50.38
1
61
43
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/89
50.16
1
66
47
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/89
49.67
71
33
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/89
48.71
73
37
Antoni Paja
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/89
48.62
78
29
Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
3.0
12.0
MP
MP/89
47.90
83
36
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/89
47.06
85
66
Tadeusz Biernat
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MP
MP/89
46.95
87
39
Hanna Łazarska
Józef Gładysz
0.0
5.0
MP
MP/89
46.61
88
64
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MP
MP/89
46.52
89
54
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MP
MP/89
46.17
90
45
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/89
46.07
92
42
Janusz Natorski
Zbigniew Przeginiak
4.0
3.0
MP
MP/89
45.90
93
44
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
4.0
2.5
MP
MP/89
45.84
98
41
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/89
44.44
100
46
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/89
44.02
102
51
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/89
43.60
104
34
Stanisław Jaros
Marek Górecki
5.0
7.0
MP
MP/89
43.23
105
35
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MP
MP/89
43.20
110
63
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
1.0
MP
MP/89
41.77
115
59
Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
2.0
1.0
MP
MP/89
37.80
118
58
Jan Skuciński
Leszek Kirsz
5.0
4.0
MP
MP/89
37.01
Statystyka ośrodków...