Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 3 listopada 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
137Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/24783.949
21Marian Kupnicki
Patryk Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/7247.888
321Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1372.4040.017
432Jerzy Kamiński
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/24736.886
511Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/1372.4035.276
623Michał Kuczkowski
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPMP/1372.4034.395
73Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7233.004
815Ziemowit Sacha
Jerzy Stępień
1.0
4.0
MPMP/1372.4030.203
928Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24726.062
1029Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WPWP/24722.122
1135Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/24719.242
1212Sławomir Reising
Jakub Lenkiewicz
3.0
2.5
MPMP/1372.4015.392
1316Krzysztof Jakubas
Zbigniew Świderek
3.0
3.0
MPMP/1372.4014.472
1438Andrzej Ostrowski
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/24714.061
1527Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/24713.651
165Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7212.761
1717Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MPMP/1372.408.691
182Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
4.0
3.0
DSDS/727.941
1922Zbigniew Szkołut
Leszek Gabriel
5.0
7.0
MPMP/1372.405.171
204Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.35
9Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.35
228Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/72-4.12
2325Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MPMP/1372.40-4.54
2424Adam Dmochowski
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/1372.40-6.06
2520Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/1372.40-7.21
2634Krzysztof Galubiński
Stefan Żuberek
1.0
4.0
WPWP/247-10.06
2733Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-11.18
287Ryszard Wodziński
Bronisław Tabisz
2.5
3.0
DSDS/72-16.88
2918Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/1372.40-20.32
3013Aneta Jaworska
Roman Żurowski
1.0
0.0
MPMP/1372.40-24.59
3119Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/1372.40-28.66
3231John Catlow
Adam Peszke
1.0
4.0
WPWP/247-35.53
336Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-40.71
3410Marek Drecki
Piotr Rapacki
7.0
1.5
DSDS/72-46.59
3526Andrzej Broda
Tadeusz Murczek
12.0
11.0
MPMP/1372.40-56.23
3630Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/247-59.41
3736Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-99.76

Statystyka ośrodków...