Turniej na maksy

Środa, 2 listopada 2016

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
116Tomasz Sułkowski
Sławomir Rokicki
5.0
2.0
MAMA/28261.8616
243Janusz Buksa
Maciej Mąka
7.0
5.0
MPMP/8961.7816
3114Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WPWP/24461.2415
417Zdzisław Olszewski
Krzysztof Sokół
4.0
3.0
MAMA/28261.0414
53Piotr Klubiński
Bohdan Błęcki
9.0
11.0
DSDS/6860.7114
663Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8959.7413
781Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24459.2113
81Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6859.1812
929Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MPMP/8958.6712
10107Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
3.0
WPWP/24458.3711
1147Marcin Kuflowski
Justyna Żmuda
4.0
15.0
MP
MA
MP/8958.1111
12104Witold Szczepaniak
Karol Mońko
5.0
4.0
WPWP/24457.4410
1385Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.0
1.0
WPWP/24457.439
1424Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/8957.339
1530Wit Klapper
Mateusz Sobczak
21.0
7.0
SL
DS
MP/8957.158
1636Marek Jaworski
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/8956.828
1783Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WPWP/24456.797
1873Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/27356.737
1958Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MPMP/8956.526
2076Leopold Przygoda
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/27356.356
2110Aleksander Czajka
Sammy Bałdysz
7.0
4.0
DSDS/6856.275
22111Krzysztof Janecki
Jacek Wolski
1.0
1.0
WPWP/24456.274
2323Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/8956.214
2426Magdalena Lankosz
Kazimierz Latawiec
9.0
11.0
MPMP/8955.854
2595Małgorzata Augustyn
Waldemar Bąk
2.0
1.5
WPWP/24455.834
2696Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0
WPWP/24455.543
2787Sławomir Tomaszewski
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WPWP/24455.223
28106Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24455.013
2952Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/8954.753
3099Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24454.703
3122Dariusz Węgrowicz
Bogusław Dziarmaga-Działyński
5.0
4.0
MAMA/28254.663
327Lech Warężak
Piotr Marcinowski
9.0
7.0
DSDS/6854.513
3319Jerzy Olszewski
Hubert Kędziorek
1.5
0.5
MAMA/28254.453
344Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
7.0
4.0
DSDS/680.3354.393
3590Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24454.233
3677Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/27353.752
37101Andrzej Dymek
Zbigniew Przybylczak
4.0
4.0
WPWP/24453.532
3880Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24452.972
3955Jerzy Pasich
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/8952.952
4079Marcin Nowicki
Hieronim Nowacki
0.0
5.0
NZ
WP
WP/24452.622
4182Krzysztof Lewandowski
Beata Bojarska
5.0
5.0
WPWP/24452.442
4271Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
2.5
OPOP/27352.432
4361Ewa Kwiecień
Katarzyna Michałek
3.0
7.0
MPMP/8952.292
4431Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8951.722
4549Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8951.622
4691Marek Janik
Ryszard Nowicki
4.0
4.0
WPWP/24451.532
4753Grzegorz Superson
Maciej Superson
11.0
5.0
MPMP/8951.341
4897Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.0
4.0
WPWP/24451.321
4970Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/27351.271
5065Marcin Wilczyński
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8951.231
5132Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/8951.101
5268Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
5.0
MPMP/8950.951
5340Mieczysław Szwarc
Janusz Wrześniak
4.0
3.0
MPMP/8950.791
5444Franciszek Skoś
Eugeniusz Somogyi
0.0
1.0
MPMP/8950.461
5514Wojciech Lubas
Ryszard Nowak
5.0
13.0
DSDS/6850.391
5651Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/8949.911
5750Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MPMP/8949.89
5848Rafał Synowiec
Dariusz Motyl
9.0
0.5
MPMP/8949.84
5927Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
0.0
MPMP/8949.77
6041Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
0.0
MPMP/8949.74
6145Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/89-0.3749.74
6259Czesław Myszczyszyn
Zdzisław Gędłek
3.0
4.0
MPMP/8949.72
63100Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/24449.51
6442Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/8949.35
658Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/68-0.1749.31
6662Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/8949.07
675Stanisław Korona
Kazimierz Komorowicz
2.5
4.0
DSDS/6848.92
6825Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/8948.73
69113Piotr Biderman
Henryk Duszyński
3.0
4.0
WPWP/24448.32
7084John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.0
1.0
WPWP/24448.22
7192Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LDWP/24448.22
726Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/68-1.1748.10
7367Jerzy Jeleń
Grzegorz Latała
2.0
3.0
MPMP/8947.68
7498Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
2.5
5.0
WPWP/24447.27
75108Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
0.5
0.5
WPWP/24447.10
76103Maciej Wybranowski
Adam Peszke
4.0
4.0
WPWP/24446.89
7754Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/8946.86
7874Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/27346.68
79110Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24446.66
8075Wojciech Soroka
Wojciech Stodolnik
0.5
1.0
OPOP/27346.61
8194Jarosław Marczewski
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24445.81
8221Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MAMA/28245.80
8312Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/6845.69
8472Jerzy Brachmański
Andrzej Cięciała
1.0
1.5
OPOP/27345.67
8560Zbigniew Przeginiak
Jan Skuciński
3.0
5.0
MPMP/8945.61
862Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.0
DSDS/68-0.1745.51
8734Marek Adamczyk
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8945.46
8889Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
11.0
4.0
WPWP/24445.22
899Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/68-0.1745.06
9086Maciej Masłowski
Stefan Żuberek
1.5
4.0
WPWP/24445.03
9146Dominik Rajtar
Kacper Kuflowski
1.5
1.5
MPMP/8944.42
9256Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/8944.11
9339Waldemar Maciejewski
Marek Gumuła
3.0
1.5
MPMP/8943.69
9433Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MPMP/8943.59
9538Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.5
2.0
MPMP/8943.09
96109Przemysław Hauser
Leszek Rosochowicz
9.0
5.0
WPWP/24442.78
9728Halina Samborek
Czesław Usarz
2.0
1.0
MPMP/8942.33
9811Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/6842.24
99102Andrzej Mazurek
Hanna Derdowska-Zimpel
11.0
1.0
WPWP/24441.89
100105Andrzej Richter
Witold Beger
3.0
3.0
WPWP/24441.78
10120Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/28241.73
10218Wojciech Kała
Bogdan Stankiewicz
3.0
0.0
MA
MA/28240.64
10369Andrzej Duda
Eryk Hamerski
3.0
2.5
OPOP/27340.51
10435Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Zdzisław Burda
1.5
1.0
MPMP/8940.22
10557Sylwester Żelazny
Ryszard Cieślik
1.5
2.0
MPMP/8939.91
10615Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MAMA/28239.82
10713Marek Bałdysz
Teresa Lubas
13.0
0.0
DSDS/680.3338.71
108112Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
1.5
WPWP/24438.58
10964Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
1.0
MPMP/8938.20
11037Hubert Jaworowski
Andrzej Żurek
13.0
13.0
MPMP/8937.59
11188Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24432.72
11293Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/24432.32

Statystyka ośrodków...