Turniej na maksy

Poniedziałek, 31 października 2016

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
166Robert Podsiadły
Zbigniew Przeginiak
4.0
3.0
MPMP/4069.1820
276Władysław Szałkiewicz
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PDPD/8161.3720
380Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
3.0
4.0
PDPD/8161.2419
471Mirosław Hryszko
Jan Ciulkin
5.0
4.0
PDPD/8161.2118
545Władysław Słowik
Andrzej Pietrucha
11.0
7.0
MPMP/13761.2118
691Jan Lipior
Bogdan Rojkowicz
5.0
5.0
PKPK/7161.1217
78Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/10460.4017
831Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DSDS/7260.1816
9125Henryk Kopernok
Aleksander Drabczyk
5.0
2.5
SLSL/8759.9415
10105Lechosław Suszka
Krzysztof Borkowski
5.0
3.0
PMPM/10259.9015
112Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
2.0
DSDS/10459.5814
1275Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PDPD/8159.4914
1326Jan Sadowski
Sammy Bałdysz
4.0
4.0
DSDS/6758.5213
1486Tadeusz Urbanek
Robert Piechota
5.0
5.0
PKPK/7158.2613
155Jerzy Gdeczyk
Zdzisław Klimczak
3.0
3.0
DSDS/10458.1112
1616Kazimierz Komorowicz
Michał Stadnik
4.0
4.0
DSDS/6758.0311
17127Alfred Bartkowiak
Andrzej Bacik
4.0
9.0
SLSL/8757.9011
18124Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
SL/8757.8310
1933Jerzy Cychowski
Patryk Patreuha
5.0
3.0
DSDS/7257.5010
20121Leszek Niemiec
Andrzej Szymczak
13.0
17.0
SLSL/8757.339
2157Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/4057.089
2294Roman Kmieciak
Kazimierz Dominiak
5.0
9.0
PMPM/10256.998
2317Artur Pacelt
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6756.847
2493Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PMPM/10256.647
2589Tomasz Mazur
Marek Michalski
3.0
5.0
PKPK/7156.546
2613Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
3.0
DSDS/6756.446
2720Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DSDS/6756.285
2847Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/13756.184
2934Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DSDS/7255.974
3011Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.5
2.5
DS
PK
DS/10455.944
3196Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PMPM/10255.944
32135Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
7.0
5.0
SLSL/8755.754
3361Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
12.0
21.0
MP
SL
MP/4055.694
34116Dariusz Wiktorko
Szczepan Chruścicki
1.0
4.0
PMPM/10255.484
3567Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4055.154
3650Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
3.0
3.0
MPMP/13754.784
37108Mirosław Małypan
Edmund Pinkiewicz
4.0
12.0
PMPM/10254.654
38133Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
5.0
9.0
SLSL/8754.574
39132Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
13.0
13.0
SLSL/8754.293
40139Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SLSL/8754.193
41138Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SLSL/8753.913
42100Jan Klapkowski
Jacek Terlecki
7.0
5.0
PMPM/10253.763
4397Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PMPM/10253.703
4458Piotr Stopa
Kazimierz Chłobowski
13.0
11.0
MPMP/4053.503
4510Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DSDS/10453.343
4638Jakub Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/7253.293
4712Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
4.0
2.0
DSDS/10453.233
4837Anna Jankowska
Zofia Diakowska
2.5
2.0
DSDS/7253.223
4924Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6753.092
5025Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6752.872
5152Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/13752.852
52112Zbigniew Pinkiewicz
Aleksander Gruca
13.0
5.0
PMPM/10252.722
5363Grzegorz Gawron
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MPMP/4052.682
5459Marcin Wilczyński
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/4052.642
5570Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
3.0
17.0
DS
MA
MP/4052.632
5622Krzysztof Lewandowski
Jerzy Więcławski
5.0
4.0
WP
DS
DS/6752.572
5736Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DSDS/7252.522
5882Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PKPK/7152.492
5998Janusz Kobylarski
Elżbieta Czekaj
4.0
11.0
PMPM/10252.271
60136Stanisław Fangor
Tomasz Bobrowski
13.0
4.0
SLSL/8751.911
61107Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PMPM/10251.751
62110Marek Bednarczyk
Stanisław Szejko
2.0
7.0
PMPM/10251.731
6381Marek Hocaniuk
Stanisław Pruś
4.0
5.0
PKPK/7151.111
6472Mirosław Morchat
Janusz Pawluczuk
5.0
5.0
PDPD/8151.031
65129Roman Zwonek
Janusz Hetmańczyk
4.0
0.0
SL
SL/8751.011
6649Krzysztof Ziewacz
Wacław Sypień
5.0
5.0
MPMP/13750.361
6783Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PKPK/7150.021
6835Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/7250.001
6999Bogumił Macierzyński
Józef Pochroń
9.0
19.0
PMPM/10249.76
7040Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/7249.46
71104Witold Kaliński
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/10249.42
7253Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
12.0
12.0
PKMP/13749.40
73137Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
2.5
1.5
SLSL/8749.21
74117Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.5
PMPM/10249.19
7518Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6748.97
76128Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLSL/8748.90
7748Maciej Rodzaj
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
MPMP/13748.85
7862Jarosław Duda
Eugenia Stefanów
4.0
2.0
MPMP/4048.63
7915Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
0.0
4.0
DSDS/6748.47
8023Piotr Klubiński
Aleksander Czajka
9.0
7.0
DSDS/67-0.4248.44
8190Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
2.5
PKPK/7148.41
8246Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MPMP/13748.28
8332Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
12.0
DSDS/7248.15
8495Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
18.0
15.0
PMPM/10248.06
85113Dariusz Milewski
Karol Dunst
2.0
2.0
PMPM/10248.00
8630Wojciech Skonieczny
Marcin Pastudzki
5.0
2.5
DSDS/6747.97
87142Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SLSL/8747.91
88123Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0
SLSL/8747.85
8965Andrzej Borek
Józef Barczyk
5.0
7.0
MPMP/4047.81
907Stanisław Cygan
Kazimierz Radomski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/10447.67
9160Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/4047.51
9255Włodzimierz Wala
Jerzy Jeleń
19.0
2.0
MPMP/4047.31
936Lech Moliński
Krzysztof Baranowski
2.0
1.5
DSDS/10447.27
94122Adam Żmudziński
Marek Nowakowski
24.0
9.0
DS
SL
SL/8747.23
9585Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
3.0
2.0
PKPK/7147.07
96106Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
2.5
11.0
PMPM/10246.96
97103Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
5.0
5.0
PMPM/10246.92
9828Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DSDS/670.7746.67
9956Hanna Łazarska
Józef Gładysz
3.0
5.0
PK
MP
MP/4046.61
100101Jakub Pilachowski
Tomasz Kanas
0.5
0.5
PM
MA
PM/10246.61
101131Jerzy Prijma
Mieczysław Antosz
5.0
2.5
SLSL/8746.50
102119Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Hermansdorfer
7.0
7.0
SLSL/8746.44
10321Marcin Motykiewicz
Dariusz Budnik
3.0
2.0
DSDS/670.8346.32
10488Ryszard Jackowski
Jerzy Matelowski
3.0
2.5
PKPK/7146.29
105111Stanisław Bujała
Czesław Gruszecki
3.0
2.0
PMPM/10245.82
106140Janusz Pisarek
Jerzy Radomski
7.0
12.0
SLSL/8745.75
107134Stefan Osadnik
Leonard Lewicki
9.0
3.0
SLSL/8745.38
108102Wacław Janicki
Krzysztof Antas
17.0
19.0
WPPM/10245.37
109114Olena Gruca
Dariusz Podfigurny
2.0
4.0
PMPM/10244.78
110120Andrzej Geisler
Jan Szwachuła
4.0
5.0
SLSL/8744.34
111141Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
5.0
5.0
SLSL/8744.27
1124Wacław Rój
Tadeusz Kusik
1.5
0.0
DS
NZ
DS/10444.24
11374Halina Perkowska
Piotr Latała
0.5
4.0
PDPD/8144.11
11451Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/13743.86
11519Janisław Fituch
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6743.36
11677Wiesław Lerman
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PDPD/8143.26
11744Ziemowit Sacha
Zbigniew Szkołut
1.0
5.0
MPMP/13742.70
11839Piotr Rapacki
Jan Kulczycki
1.5
1.5
DSDS/7242.45
11969Aleksandra Jurkiewicz
Halina Święch
5.0
7.0
MPMP/4041.89
12029Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/6741.49
12178Grzegorz Zalewski
Tomasz Zalewski
5.0
0.0
PD
 
PD/8140.26
12284Marek Szczudło
Bogdan Ortyl
2.0
0.0
PK
PK/7139.83
123126Michał Bojanowski
Tadeusz Biskup
9.0
5.0
SLSL/8739.54
124115Piotr Zamiar
Józef Idczak
4.0
7.0
PMPM/10238.84
125130Stefan Kowalczyk
Robert Cimr
18.0
7.0
SLSL/8738.05
1263Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.0
1.5
NZ
DS
DS/10437.61
12743Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MPMP/13736.80
12887Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.5
PKPK/71-0.7436.78
129118Olgierd Zieliński
Dariusz Socha
0.0
1.0
PMPM/10236.38
13068Waldemar Maciejewski
Marek Gumuła
3.0
1.5
MPMP/4035.61
13164Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
3.0
4.0
MPMP/4035.06
13214Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
3.0
DSDS/67-0.4234.94
1331Tadeusz Boroń
Zdzisław Niemirski
0.0
0.0
NZDS/10434.52
13441Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/7229.53
13573Joanna Kuczmierowska
Piotr Sochacki
0.0
0.0
PD/8128.03

Statystyka ośrodków...