Turniej na maksy
Poniedziałek, 31 października 2016
Wyniki z 9 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
66
Robert Podsiadły
Zbigniew Przeginiak
4.0
3.0
MP
MP/40
69.18
20
2
76
Władysław Szałkiewicz
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PD
PD/81
61.37
20
3
80
Stefan Kopyt
Andrzej Błachno
3.0
4.0
PD
PD/81
61.24
19
4
71
Mirosław Hryszko
Jan Ciulkin
5.0
4.0
PD
PD/81
61.21
18
5
45
Władysław Słowik
Andrzej Pietrucha
11.0
7.0
MP
MP/137
61.21
18
6
91
Jan Lipior
Bogdan Rojkowicz
5.0
5.0
PK
PK/71
61.12
17
7
8
Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/104
60.40
17
8
31
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
60.18
16
9
125
Henryk Kopernok
Aleksander Drabczyk
5.0
2.5
SL
SL/87
59.94
15
10
105
Lechosław Suszka
Krzysztof Borkowski
5.0
3.0
PM
PM/102
59.90
15
11
2
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
2.0
DS
DS/104
59.58
14
12
75
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
59.49
14
13
26
Jan Sadowski
Sammy Bałdysz
4.0
4.0
DS
DS/67
58.52
13
14
86
Tadeusz Urbanek
Robert Piechota
5.0
5.0
PK
PK/71
58.26
13
15
5
Jerzy Gdeczyk
Zdzisław Klimczak
3.0
3.0
DS
DS/104
58.11
12
16
16
Kazimierz Komorowicz
Michał Stadnik
4.0
4.0
DS
DS/67
58.03
11
17
127
Alfred Bartkowiak
Andrzej Bacik
4.0
9.0
SL
SL/87
57.90
11
18
124
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
SL/87
57.83
10
19
33
Jerzy Cychowski
Patryk Patreuha
5.0
3.0
DS
DS/72
57.50
10
20
121
Leszek Niemiec
Andrzej Szymczak
13.0
17.0
SL
SL/87
57.33
9
21
57
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/40
57.08
9
22
94
Roman Kmieciak
Kazimierz Dominiak
5.0
9.0
PM
PM/102
56.99
8
23
17
Artur Pacelt
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
56.84
7
24
93
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
56.64
7
25
89
Tomasz Mazur
Marek Michalski
3.0
5.0
PK
PK/71
56.54
6
26
13
Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
3.0
DS
DS/67
56.44
6
27
20
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
56.28
5
28
47
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
56.18
4
29
34
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
55.97
4
30
11
Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.5
2.5
DS
PK
DS/104
55.94
4
31
96
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
55.94
4
32
135
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
7.0
5.0
SL
SL/87
55.75
4
33
61
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
55.69
4
34
116
Dariusz Wiktorko
Szczepan Chruścicki
1.0
4.0
PM
PM/102
55.48
4
35
67
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
55.15
4
36
50
Robert Mostek
Stanisław Prokuszki
3.0
3.0
MP
MP/137
54.78
4
37
108
Mirosław Małypan
Edmund Pinkiewicz
4.0
12.0
PM
PM/102
54.65
4
38
133
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
5.0
9.0
SL
SL/87
54.57
4
39
132
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
13.0
13.0
SL
SL/87
54.29
3
40
139
Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SL
SL/87
54.19
3
41
138
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SL
SL/87
53.91
3
42
100
Jan Klapkowski
Jacek Terlecki
7.0
5.0
PM
PM/102
53.76
3
43
97
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PM
PM/102
53.70
3
44
58
Piotr Stopa
Kazimierz Chłobowski
13.0
11.0
MP
MP/40
53.50
3
45
10
Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DS
DS/104
53.34
3
46
38
Jakub Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/72
53.29
3
47
12
Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
4.0
2.0
DS
DS/104
53.23
3
48
37
Anna Jankowska
Zofia Diakowska
2.5
2.0
DS
DS/72
53.22
3
49
24
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
53.09
2
50
25
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
52.87
2
51
52
Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/137
52.85
2
52
112
Zbigniew Pinkiewicz
Aleksander Gruca
13.0
5.0
PM
PM/102
52.72
2
53
63
Grzegorz Gawron
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MP
MP/40
52.68
2
54
59
Marcin Wilczyński
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MP
MP/40
52.64
2
55
70
Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
3.0
17.0
DS
MA
MP/40
52.63
2
56
22
Krzysztof Lewandowski
Jerzy Więcławski
5.0
4.0
WP
DS
DS/67
52.57
2
57
36
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
52.52
2
58
82
Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/71
52.49
2
59
98
Janusz Kobylarski
Elżbieta Czekaj
4.0
11.0
PM
PM/102
52.27
1
60
136
Stanisław Fangor
Tomasz Bobrowski
13.0
4.0
SL
SL/87
51.91
1
61
107
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PM
PM/102
51.75
1
62
110
Marek Bednarczyk
Stanisław Szejko
2.0
7.0
PM
PM/102
51.73
1
63
81
Marek Hocaniuk
Stanisław Pruś
4.0
5.0
PK
PK/71
51.11
1
64
72
Mirosław Morchat
Janusz Pawluczuk
5.0
5.0
PD
PD/81
51.03
1
65
129
Roman Zwonek
Janusz Hetmańczyk
4.0
0.0
SL
SL/87
51.01
1
66
49
Krzysztof Ziewacz
Wacław Sypień
5.0
5.0
MP
MP/137
50.36
1
67
83
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PK
PK/71
50.02
1
68
35
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
50.00
1
69
99
Bogumił Macierzyński
Józef Pochroń
9.0
19.0
PM
PM/102
49.76
70
40
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
49.46
71
104
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/102
49.42
72
53
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
12.0
12.0
PK
MP/137
49.40
73
137
Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
2.5
1.5
SL
SL/87
49.21
74
117
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.5
PM
PM/102
49.19
75
18
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
48.97
76
128
Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
48.90
77
48
Maciej Rodzaj
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
MP
MP/137
48.85
78
62
Jarosław Duda
Eugenia Stefanów
4.0
2.0
MP
MP/40
48.63
79
15
Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
0.0
4.0
DS
DS/67
48.47
80
23
Piotr Klubiński
Aleksander Czajka
9.0
7.0
DS
DS/67
-0.42
48.44
81
90
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
2.5
PK
PK/71
48.41
82
46
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
MP/137
48.28
83
32
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
12.0
DS
DS/72
48.15
84
95
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
18.0
15.0
PM
PM/102
48.06
85
113
Dariusz Milewski
Karol Dunst
2.0
2.0
PM
PM/102
48.00
86
30
Wojciech Skonieczny
Marcin Pastudzki
5.0
2.5
DS
DS/67
47.97
87
142
Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
SL/87
47.91
88
123
Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0
SL
SL/87
47.85
89
65
Andrzej Borek
Józef Barczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
47.81
90
7
Stanisław Cygan
Kazimierz Radomski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
47.67
91
60
Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MP
MP/40
47.51
92
55
Włodzimierz Wala
Jerzy Jeleń
19.0
2.0
MP
MP/40
47.31
93
6
Lech Moliński
Krzysztof Baranowski
2.0
1.5
DS
DS/104
47.27
94
122
Adam Żmudziński
Marek Nowakowski
24.0
9.0
DS
SL
SL/87
47.23
95
85
Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
3.0
2.0
PK
PK/71
47.07
96
106
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
2.5
11.0
PM
PM/102
46.96
97
103
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
5.0
5.0
PM
PM/102
46.92
98
28
Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DS
DS/67
0.77
46.67
99
56
Hanna Łazarska
Józef Gładysz
3.0
5.0
PK
MP
MP/40
46.61
100
101
Jakub Pilachowski
Tomasz Kanas
0.5
0.5
PM
MA
PM/102
46.61
101
131
Jerzy Prijma
Mieczysław Antosz
5.0
2.5
SL
SL/87
46.50
102
119
Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Hermansdorfer
7.0
7.0
SL
SL/87
46.44
103
21
Marcin Motykiewicz
Dariusz Budnik
3.0
2.0
DS
DS/67
0.83
46.32
104
88
Ryszard Jackowski
Jerzy Matelowski
3.0
2.5
PK
PK/71
46.29
105
111
Stanisław Bujała
Czesław Gruszecki
3.0
2.0
PM
PM/102
45.82
106
140
Janusz Pisarek
Jerzy Radomski
7.0
12.0
SL
SL/87
45.75
107
134
Stefan Osadnik
Leonard Lewicki
9.0
3.0
SL
SL/87
45.38
108
102
Wacław Janicki
Krzysztof Antas
17.0
19.0
WP
PM/102
45.37
109
114
Olena Gruca
Dariusz Podfigurny
2.0
4.0
PM
PM/102
44.78
110
120
Andrzej Geisler
Jan Szwachuła
4.0
5.0
SL
SL/87
44.34
111
141
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
5.0
5.0
SL
SL/87
44.27
112
4
Wacław Rój
Tadeusz Kusik
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
44.24
113
74
Halina Perkowska
Piotr Latała
0.5
4.0
PD
PD/81
44.11
114
51
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/137
43.86
115
19
Janisław Fituch
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
43.36
116
77
Wiesław Lerman
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
43.26
117
44
Ziemowit Sacha
Zbigniew Szkołut
1.0
5.0
MP
MP/137
42.70
118
39
Piotr Rapacki
Jan Kulczycki
1.5
1.5
DS
DS/72
42.45
119
69
Aleksandra Jurkiewicz
Halina Święch
5.0
7.0
MP
MP/40
41.89
120
29
Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DS
DS/67
41.49
121
78
Grzegorz Zalewski
Tomasz Zalewski
5.0
0.0
PD
PD/81
40.26
122
84
Marek Szczudło
Bogdan Ortyl
2.0
0.0
PK
PK/71
39.83
123
126
Michał Bojanowski
Tadeusz Biskup
9.0
5.0
SL
SL/87
39.54
124
115
Piotr Zamiar
Józef Idczak
4.0
7.0
PM
PM/102
38.84
125
130
Stefan Kowalczyk
Robert Cimr
18.0
7.0
SL
SL/87
38.05
126
3
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.0
1.5
NZ
DS
DS/104
37.61
127
43
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/137
36.80
128
87
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.5
PK
PK/71
-0.74
36.78
129
118
Olgierd Zieliński
Dariusz Socha
0.0
1.0
PM
PM/102
36.38
130
68
Waldemar Maciejewski
Marek Gumuła
3.0
1.5
MP
MP/40
35.61
131
64
Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
3.0
4.0
MP
MP/40
35.06
132
14
Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
3.0
DS
DS/67
-0.42
34.94
133
1
Tadeusz Boroń
Zdzisław Niemirski
0.0
0.0
NZ
DS/104
34.52
134
41
Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DS
DS/72
29.53
135
73
Joanna Kuczmierowska
Piotr Sochacki
0.0
0.0
PD/81
28.03
Statystyka ośrodków...