Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 27 października 2016
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
22
Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
68.24
10
2
29
Adam Krysa
Ryszard Skotarski
9.0
12.0
MP
MP/137
2.40
59.33
9
3
5
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
3.60
57.50
9
4
42
Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WP
WP/247
3.60
43.70
8
5
8
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
3.60
41.84
7
6
47
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/247
3.60
39.98
6
7
17
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
36.10
5
8
50
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/247
3.60
34.74
4
9
27
Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MP
MP/137
2.04
34.26
4
10
2
Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
4.0
DS
DS/67
3.60
26.60
3
11
4
Janusz Drozdowski
Tomasz Koźlecki
12.0
4.0
DS
DS/67
3.60
25.98
2
12
30
Zbigniew Świderek
Krzysztof Jakubas
3.0
3.0
MP
MP/137
2.40
25.35
2
13
36
Zbigniew Szkołut
Leszek Gabriel
5.0
7.0
MP
MP/137
2.40
22.28
2
14
7
Arkadiusz Poziemski
Sammy Bałdysz
2.0
4.0
DS
DS/67
3.60
19.98
2
15
24
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
14.43
2
16
21
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
14.10
2
17
44
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
3.60
13.70
2
18
49
Krzysztof Galubiński
John Catlow
1.0
1.0
WP
WP/247
3.60
12.93
1
19
12
Marian Krzypkowski
Sławomir Zagórski
1.0
2.0
DS
DS/67
10.86
1
20
35
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/137
2.40
10.42
1
21
37
Adam Stono
Maciej Rodzaj
11.0
7.0
PK
MP
MP/137
2.40
9.54
1
22
40
Andrzej Broda
Tadeusz Murczek
12.0
11.0
MP
MP/137
2.40
9.14
1
23
6
Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DS
DS/67
3.60
6.65
1
24
43
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WP
WP/247
3.60
3.60
1
25
28
Ziemowit Sacha
Jerzy Stępień
1.0
4.0
MP
MP/137
2.40
1.09
26
20
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DS
DS/72
0.71
27
38
Adam Dmochowski
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MP
MP/137
2.40
-2.98
28
39
Stanisław Prokuszki
Maciej Prokuszki
3.0
3.0
MP
MP/137
2.40
-3.60
29
31
Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MP
MP/137
2.40
-11.36
30
15
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
-12.10
31
1
Wojciech Skonieczny
Stanisław Szuba
5.0
5.0
DS
DS/67
3.60
-12.97
32
3
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/67
3.60
-15.26
33
33
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/137
2.40
-18.10
34
10
Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
3.0
3.0
DS
DS/67
-19.24
35
25
Aneta Jaworska
Marta Nocoń-Ziaja
1.0
0.0
MP
MP/137
2.04
-24.41
36
23
Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
17.0
4.0
WP
DS
DS/72
-25.24
37
48
Leszek Patuła
Bernard Kurasz
2.5
2.0
WP
WP/247
3.60
-26.40
38
16
Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DS
DS/72
-27.00
39
14
Jerzy Gładysz
Andrzej Suchodolski
12.0
4.0
DS
DS/67
-30.05
40
26
Sławomir Reising
Kazimierz Banek
3.0
7.0
MP
MP/137
2.40
-32.17
41
19
Piotr Rapacki
Władysław Możdżeń
1.5
0.0
DS
DS/72
-33.38
42
9
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
3.60
-35.02
43
18
Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DS
DS/72
-35.86
44
46
Małgorzata Węglewska
Zygfryd Banecki
0.0
4.0
NZ
WP
WP/247
3.60
-37.16
45
34
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/137
2.40
-43.50
46
13
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
DS/67
-44.48
47
41
Zenon Torzyński
Aleksander Minta
0.5
0.0
WP
WP/247
3.60
-52.69
Statystyka ośrodków...