Turniej na impy (cav.)

Piątek, 21 października 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
110Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6748.8810
243Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
5.0
OPOP/10546.339
334Jerzy Paszylk
Kazimierz Donder
0.0
0.0
OP/10539.389
445Aleksy Swoboda
Wiesław Kuś
7.0
3.0
SLOP/10536.488
523Michał Stasik
Waldemar Guła
0.5
4.0
MPMP/413.6029.437
646Krzysztof Góra
Jarosław Sieczkowski
7.0
4.0
OPOP/10529.106
77Barbara Radomska
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DSDS/6727.025
812Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DSDS/6726.904
931Marek Pietraszek
Błażej Krawczyk
18.0
5.0
PK
MP
MP/413.6025.153
1026Jarosław Jurkiewicz
Franciszek Kurlit
12.0
1.5
MPMP/4122.792
1136Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SLOP/10519.292
1211Krzysztof Lewandowski
Andrzej Bojda
5.0
0.0
WP
DS
DS/6716.882
1319Piotr Kruczek
Leszek Gabriel
1.5
7.0
MPMP/4115.242
1433Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
4.0
12.0
SW
OP
OP/10512.482
1542Leszek Suder
Józef Mendrek
0.0
1.5

SL
OP/10512.142
169Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/6711.762
173Janisław Fituch
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6710.671
1816Przemysław Zawada
Jakub Lenkiewicz
17.0
2.5
LB
MP
MP/419.521
1922Kazimierz Banek
Jeremi Mazur
7.0
1.5
MPMP/413.609.151
2020Andrzej Pietrucha
Maciej Grabiec
7.0
5.0
MPMP/417.501
2127Michał Kuczkowski
Maciej Rodzaj
2.0
7.0
MPMP/415.021
2237Kazimierz Róg
Maciej Mendrek
9.0
1.5
SLOP/1053.191
2318Wojciech Strzemecki
Anna Litwora
21.0
2.0
LB
MP
MP/413.602.811
244Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/670.36
2514Anna Jankowska
Jerzy Neter
2.5
5.0
DSDS/67-0.33
2629Oskar Trybus
Ryszard Skotarski
2.0
12.0
MPMP/41-0.36
2715Ziemowit Sacha
Piotr Radzikowski
1.0
7.0
MPMP/413.60-2.95
2817Wojciech Stachnik
Marcin Kuflowski
4.0
4.0
MPMP/413.60-4.19
2940Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/105-7.33
3024Adam Krysa
Arkadiusz Kras
9.0
2.0
MPMP/41-9.50
3113Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DSDS/67-9.52
3239Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPOP/105-9.62
3330Bogusław Lesiecki
Piotr Wzorek
12.0
2.5
MPMP/413.60-11.14
3421Aleksandra Talaczek
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MA
PK
MP/413.60-11.19
352Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/67-17.40
365Piotr Klubiński
Szymon Niewiadomski
9.0
2.0
DSDS/67-18.48
378Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
7.0
4.0
DSDS/67-19.07
3828Renata Wajdowicz
Łukasz Kasperczyk
12.0
1.0
PK
MP
MP/413.60-26.30
3925Kacper Kuflowski
Mateusz Sobczak
1.5
7.0
MP
DS
MP/41-28.60
406Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
3.0
2.0
DSDS/67-29.38
4135Jerzy Cholewa
Sebastian Heller
3.0
3.0
SLOP/105-31.71
4244Adrian Spyrka
Ireneusz Wędołowski
3.0
1.5
OPOP/105-38.52
4341Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
2.5
OPOP/105-46.90
441Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/67-48.29
4538Tadeusz Kois
Artur Głowacki
1.5
1.5
OPOP/105-64.29

Statystyka ośrodków...