Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 20 października 2016

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
143Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/12067.3713
249Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24756.3713
37Ryszard Rolka
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/673.6055.2412
456Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
3.0
WPWP/2472.4055.0411
552Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WPWP/24755.0111
680Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25252.2610
718Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7240.299
85Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/673.6038.079
931Adam Dmochowski
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/13735.748
1035Michał Kuczkowski
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPMP/13734.167
1132Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/13733.527
122Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/673.6031.116
1315Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.0
DSDS/6727.615
1419Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7227.465
1510Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/673.6026.374
1648Grzegorz Samol
Kazimierz Lis
4.0
5.0
WPWP/12024.863
1717Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7224.533
188Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/673.6023.753
199Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
2.5
DSDS/673.6020.333
2070Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25219.803
2140Andrzej Broda
Krzysztof Jakubas
12.0
3.0
MPMP/13718.943
2269Jan Olkowicz
Andrzej Małdziński
4.0
4.0
WPWP/25218.262
2358Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/2472.4015.842
2447Bogusław Barański
Marek Juszczak
3.0
5.0
WPWP/12014.432
2568Jan Włodkowski
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25213.772
261Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.6012.342
2736Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
4.0
7.0
MPMP/1379.712
283Henryk Masłowski
Aleksander Skorupa
4.0
5.0
DSDS/673.609.612
2977Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/252-0.588.812
3028Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.5
4.0
MPMP/1378.442
3125Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
0.0
DS
DS/727.511
3222Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/726.361
3353Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2472.405.731
3451Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/2472.405.631
3562John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.0
1.0
WPWP/2472.405.571
3645Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WPWP/1203.511
3774Rafał Junik
Roman Mączkowski
7.0
4.0
WPWP/2523.281
3837Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/1372.431
3965Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
1.5
WPWP/2472.402.171
4057Małgorzata Kamińska
Elżbieta Kamińska
0.0
0.0
NZ
WP
WP/2472.400.74
4150Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
7.0
WP
LB
WP/2472.400.25
4244Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/120-1.12
4326Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/72-1.65
4420Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/72-1.65
4578Jan Linke
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/252-3.12
4629Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MPMP/137-3.82
4724Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/72-5.32
4873Romuald Bartoszko
Stefan Samól
5.0
3.0
WPWP/252-6.58
4939Sławomir Reising
Jakub Lenkiewicz
3.0
2.5
MPMP/137-6.66
5075Janusz Wygowski
Sławomir Czapliński
9.0
5.0
WPWP/252-9.50
5172Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/252-9.52
5279Jerzy Cebo
Paweł Kierszka
3.0
2.5
WPWP/252-12.60
5330Ryszard Skotarski
Adam Krysa
12.0
9.0
MPMP/137-13.53
5454Andrzej Ostrowski
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2472.40-14.18
556Janusz Drozdowski
Marcin Pastudzki
12.0
2.5
DSDS/673.60-15.00
5671Tomasz Pawłowski
Tadeusz Bryła
1.0
0.5
WPWP/252-15.91
5761Włodzimierz Kwiatkowski
Alicja Stefanowska
12.0
3.0
WPWP/247-17.82
5814Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-18.28
5933Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
3.0
5.0
MPMP/137-19.61
6067Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
2.5
4.0
WPWP/252-19.74
6116Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DSDS/67-20.47
6259Michał Zimpel
Hanna Derdowska-Zimpel
1.5
1.0
WPWP/247-20.90
6355Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/2472.40-21.40
6438Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/137-24.77
6564Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/2472.40-26.21
6642Przemyslaw Bogunia
Ryszard Fryska
0.0
1.5
WPWP/120-28.19
6763Jerzy Rodziewicz
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/2472.40-29.29
684Aleksander Czajka
Marcin Motykiewicz
7.0
3.0
DSDS/673.60-31.50
6941Maria Kowal
Roman Kowal
0.0
0.0
WPWP/120-35.24
7034Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/137-36.95
7127Ziemowit Sacha
Jerzy Stępień
1.0
4.0
MPMP/137-37.60
7276Andrzej Malenta
Roman Garski
5.0
5.0
WPWP/252-39.77
7360Ryszard Nowicki
Marek Janik
4.0
4.0
WPWP/2472.40-41.36
7412Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
4.0
5.0
DSDS/67-44.08
7546Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
2.0
2.0
WPWP/120-45.63
7623Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/72-45.73
7721Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/72-51.81
7811Marian Krzypkowski
Waldemar Majewski
1.0
3.0
DSDS/67-79.10

Statystyka ośrodków...