Turniej na maksy
Czwartek, 13 października 2016
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
33
Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
4.0
4.0
MP
MP/103
63.59
11
2
43
Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PK
PK/51
63.29
11
3
52
Romuald Bartoszko
Jan Olkowicz
5.0
4.0
WP
WP/252
60.22
10
4
58
Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WP
WP/252
59.88
9
5
39
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/103
59.08
8
6
57
Andrzej Malenta
Tadeusz Bryła
5.0
0.5
WP
WP/252
58.94
8
7
27
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/103
58.90
7
8
13
Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
2.5
DS
DS/67
58.18
6
9
18
Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DS
DS/67
57.11
5
10
21
Jerzy Sadowski
Przemysław Ślesicki
3.0
7.0
MA
MA/164
56.85
5
11
25
Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
1.0
1.5
MA
MA/164
56.03
4
12
28
Krystian Blaut
Jerzy Bałon
2.5
2.0
MP
MP/103
55.48
3
13
54
Stefan Samól
Andrzej Czepnik
3.0
5.0
WP
WP/252
55.07
3
14
12
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
55.03
2
15
2
Łukasz Gaweł
Maciej Bielawski
7.0
11.0
DS
KP
DS/67
54.54
2
16
17
Krzysztof Ćwik
Sammy Bałdysz
4.0
4.0
DS
DS/67
54.44
2
17
19
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
54.36
2
18
34
Halina Święch
Zbigniew Sagan
7.0
9.0
MP
MP/103
53.91
2
19
23
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.0
1.0
MA
MA/164
53.67
2
20
44
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PK
PK/51
53.56
2
21
40
Ewa Kwiecień
Jan Blajda
3.0
13.0
MP
MP/103
53.53
2
22
38
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/103
53.40
1
23
32
Adam Matyasik
Zbigniew Przeginiak
5.0
3.0
MP
MP/103
51.94
1
24
1
Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DS
DS/67
51.86
1
25
3
Andrzej Suchodolski
Mariusz Kowalczyk
4.0
5.0
DS
DS/67
51.58
1
26
48
Andrzej Małdziński
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WP
WP/252
51.39
1
27
16
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
DS/67
51.18
1
28
42
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PK
PK/51
50.73
1
29
24
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MA
MA/164
50.37
1
30
31
Halina Samborek
Bolesław Zysek
2.0
1.5
MP
MP/103
49.48
31
26
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA/164
49.34
32
5
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
48.96
33
47
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WP
WP/252
48.65
34
15
Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DS
DS/67
47.83
35
7
Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DS
DS/67
47.04
36
53
Stanisław Janik
Jan Włodkowski
13.0
7.0
LB
WP
WP/252
46.88
37
55
Radzisław Oczkowicz
Paweł Sosnowski
4.0
4.0
WP
WP/252
-0.50
46.81
38
6
Marian Krzypkowski
Ryszard Rolka
1.0
5.0
DS
DS/67
46.78
39
11
Katarzyna Dufrat
Michał Wittenbeck
13.0
7.0
MA
DS
DS/67
46.71
40
9
Barbara Radomska
Andrzej Telus
3.0
2.5
DS
DS/67
46.38
41
49
Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WP
WP/252
46.21
42
10
Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DS
DS/67
45.98
43
35
Aleksandra Jurkiewicz
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MP
MP/103
45.95
44
20
Przemysław Piotrowski
Dominika Piotrowska
12.0
2.0
DS
DS/94
45.64
45
46
Zbigniew Wilisowski
Damian Smulski
5.0
3.0
PK
PK/51
45.11
46
41
Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZ
PK/51
44.39
47
4
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DS
DS/67
43.04
48
45
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
42.91
49
8
Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
42.49
50
50
Roman Garski
Janusz Wygowski
5.0
9.0
WP
WP/252
42.33
51
37
Marek Pietrzak
Ryszard Calik
2.0
3.0
MP
MP/103
41.98
52
51
Robert Zalewski
Zygmunt Franz
0.0
2.0
WP
WP/252
41.83
53
56
Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
3.0
WP
WP/252
41.28
54
36
Romuald Jasiński
Jan Truniarz
0.0
1.5
MP
MP/103
40.96
55
30
Maciej Szczerczak
Marcin Wilczyński
3.0
4.0
MP
MP/103
37.96
56
29
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
1.5
MP
MP/103
33.84
57
22
Kazimierz Dobrzyniecki
Waldemar Surmacz
4.0
1.5
MA
MA/164
33.75
Statystyka ośrodków...