Turniej na maksy

Czwartek, 6 października 2016

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
154Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10365.7617
228Waldemar Kostrzewa
Piotr Józefaciuk
4.0
3.0
MAMA/5865.2217
355Adam Matyasik
Wacław Gąssowski
5.0
12.0
MPMP/10365.1116
487Tadeusz Wasilewski
Tomasz Borucki
5.0
5.0
KPSL/8762.5816
522Ireneusz Szulc
Łukasz Rokita
4.0
4.0
DSDS/9462.1115
671Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PKPK/5161.1414
76Krzysztof Ćwik
Sammy Bałdysz
4.0
4.0
DSDS/6760.7214
893Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
MP
SL
SL/8760.6613
99Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
4.0
5.0
DSDS/6760.4013
10101Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MASL/8759.5212
11120Andrzej Malenta
Zdzisław Węglicki
5.0
0.0
WP
WP/25259.3912
1285Zbigniew Hałaczkiewicz
Leszek Matusik
5.0
3.0
LD
MP
SL/8759.1911
131Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6758.0511
147Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/6757.2010
1579Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
2.0
2.0
MPSL/8757.1710
1656Wit Klapper
Robert Podsiadły
21.0
4.0
SL
MP
MP/10357.089
1712Janusz Drozdowski
Andrzej Robak
12.0
4.0
DSDS/6756.499
105Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SLSL/8756.499
1966Marek Rusek
Izabella Klar
2.5
2.0
PKPK/5156.347
2018Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.0
DSDS/9456.227
2176Ewa Wdowiak
Stanisław Wdowiak
4.0
5.0
DSSL/8756.066
2244Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8855.976
2369Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PKPK/5155.905
2437Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.0
2.0
MAMA/8855.755
2589Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SLSL/8755.744
2633Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5855.604
2799Ewa Krakówka
Tadeusz Urbanek
1.0
5.0
KP
PK
SL/8754.794
2842Waldemar Surmacz
Kazimierz Głowacki
1.5
1.5
MAMA/8854.494
2981Jerzy Wilczek
Inga Bud
3.0
6.0
WP
SWE
SL/8754.474
3092Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MASL/8754.303
3110Jan Szamkołowicz
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/6754.203
3221Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9453.773
3358Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/10353.633
3451Halina Święch
Zbigniew Sagan
7.0
9.0
MPMP/10353.333
3565Damian Smulski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PKPK/5153.303
36102Stanisław Janik
Jerzy Ujma
13.0
12.0
LB
OP
SL/8752.903
3783Andrzej Bereziński
Zenon Pierzchała
1.5
4.0
OPSL/8752.543
3845Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
1.5
MPMP/10352.423
39124Radzisław Oczkowicz
Janusz Wygowski
4.0
9.0
WPWP/25252.373
4014Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/6752.353
41103Gabriel Szarafin
Halina Szarafin
5.0
0.0
LU
NZ
SL/8752.252
4278Krzysztof Rogalski
Jan Ratajczak
4.0
4.0
DS
OP
SL/8752.152
4367Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5152.092
444Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
5.0
DSDS/67-0.5852.032
45112Tatiana Verkhos
Stanisław Górski
3.0
5.0
SW
OP
SL/8751.922
4698Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
5.0
7.0
MASL/8751.762
4735Daniel Wacławek
Michał Blutchard
2.0
0.0
MAMA/5851.622
48114Sławomir Polak
Danuta Rybarska
5.0
0.0
WP
SL/8751.562
49125Jan Linke
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25251.262
50107Jolanta Makatrewicz
William Frisby
0.5
6.0
WP
ENG
SL/8751.242
51126Piotr Solecki
Jan Włodkowski
7.0
7.0
WPWP/25251.202
52108Lena Johnsson
Lech Łaniewski
6.0
13.0
SWE
KP
SL/8751.041
53116Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25250.651
548Przemysław Piotrowski
Paweł Wittenbeck
12.0
12.0
DSDS/6750.521
86Piotr Błoch
Andrzej Bogdan
0.0
0.0
NZSL/8750.521
5649Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
1.5
3.0
MPMP/10350.391
5734Kazimierz Puczyński
Jacek Kwiatkowski
13.0
4.0
MAMA/5850.241
5895Maja Żabierek
Marek Kozdrach
4.0
4.0
SWSL/8750.231
5929Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5850.081
6096Ilia Krusnell
Emilia Kemuś
6.0
0.0
SWE
SL/8750.071
6120Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/9450.031
62123Roman Garski
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/25250.011
6317Zenon Szanfisz
Andrzej Bakota
2.0
2.5
DSDS/9449.85
6459Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/10349.84
65110Kerstin Hallgren
Goran Lind
6.0
6.0
SWESL/8749.77
6619Maciej Pilecki
Andrzej Aleksandrzak
3.0
13.0
DS
WP
DS/9449.52
6730Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
3.0
4.0
MAMA/5849.49
6857Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MPMP/10349.32
6994Stanisław Drabczyk
Tadeusz Biskup
5.0
5.0
SLSL/8749.19
70118Andrzej Małdziński
Jan Olkowicz
4.0
4.0
WPWP/25249.17
7163Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5149.10
7240Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
7.0
9.0
MAMA/8849.09
7391Leszek Młodziński
Lech Adach
4.0
4.0
LUSL/8748.76
745Arkadiusz Poziemski
Michał Drankiewicz
2.0
2.0
DSDS/6748.63
7572Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
NZ
PK/5148.58
7677Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
1.5
2.0
MPSL/8748.37
7774Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SLSL/8748.17
78113Annika Steisjö
Tony Holm
6.0
6.0
SWESL/8748.08
79117Stefan Samól
Adam Piszczek
3.0
1.5
WPWP/25247.86
8060Maciej Szczerczak
Bolesław Zysek
3.0
1.5
MPMP/10347.63
8126Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9447.54
8261Zbigniew Gruszecki
Jacek Jurczyński
4.0
2.5
MPMP/10347.52
8339Przemysław Ślesicki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
4.0
MAMA/8847.51
8464Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PKPK/5147.44
8580Leszek Gabriel
Anna Gabriel
7.0
0.0
MP
NZ
SL/8747.13
86104Janina Szozda
Marek Kowalski
1.0
0.0
OP
SL/8746.94
8725Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
DSDS/9446.75
88119Romuald Bartoszko
Andrzej Czepnik
5.0
5.0
WPWP/25246.63
89121Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/25246.50
9024Mirosław Powązka
Zdzisława Zabłocka
3.0
2.5
DSDS/9446.48
9143Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8846.36
9238Witold Moreń
Jerzy Cichowski
0.0
1.5
MAMA/8846.35
932Maria Tomczewska
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
PM
DS
DS/6746.06
84Bo Temnell
Brigitta Luning
6.0
6.0
SWESL/8746.06
9536Ryszard Pietrzak
Krzysztof Wierzbicki
0.0
0.0
MA/5845.96
9690Anetta Lindberg
Gunnar Lund
6.0
6.0
SWESL/8745.86
9716Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/6745.70
98100Leszek Muras
Irena Błaszak
2.0
0.0
ZP
NZ
SL/8745.47
9953Claes Lindh
Banaś Stanisław
5.0
0.0
SWE
MP/10344.84
10088Magdalena Wąsowska
Jan Truniarz
1.5
1.5
PM
MP
SL/8744.78
10141Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MAMA/8844.49
10211Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/6744.20
10350Marek Pietrzak
Ryszard Calik
2.0
3.0
MPMP/10344.12
104111Tadeusz Zwoliński
Ewa Piotrowska
1.5
0.5
LB
MA
SL/8744.10
105122Waldemar Kożuchowski
Jerzy Stypiński
4.0
3.0
WPWP/25243.91
10632Tadeusz Pawlak
Tomasz Mikołajczyk
3.0
3.0
MAMA/5842.53
10782Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
0.0
SL/8742.50
108109Władysław Kaczor
Zofia Diakowska
4.0
2.0
MP
DS
SL/8742.31
10947Zofia Dąbrowska
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MPMP/10342.20
11097Gunilla Steiner-Lindgren
Thomas Berg
6.0
6.0
SWESL/8741.98
11146Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10341.80
112106Renata Lange
Michał Voss
0.0
0.0
SL/8741.62
11370Zygmunt Szczudło
Marek Szczudło
2.0
2.0
PKPK/5141.20
11448Halina Samborek
Czesław Samborek
2.0
1.5
MPMP/10341.09
11552Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.5
2.5
MPMP/10339.44
11627Janusz Tomaszczuk
Wiesław Pawlik
1.5
0.0
MA
MA/5839.27
1173Szymon Niewiadomski
Elżbieta Niewiadomska
2.0
1.5
DSDS/6739.02
11873Jan Stoklasek
Elżbieta Szymańska
4.0
0.0
LB
SL/8738.53
11913Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
2.5
13.0
DSDS/67-0.3837.91
12023Krzysztof Tokar
Artur Janoś
3.0
3.0
DSDS/9437.74
12168Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5134.90
12215Barbara Radomska
Andrzej Telus
3.0
2.5
DSDS/67-0.7734.79
12375Bogdan Grzelak
Krystyna Marson
5.0
0.0
WP
NZ
SL/8731.23

Statystyka ośrodków...