Turniej na impy (cav.)

Niedziela, 26 czerwca 2016

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
112Kacper Koziełło
Jakub Pluta
0.0
0.0
WPKOIM/2492.4089.775
214Radosław Lityński
Mateusz Bartosik
1.5
1.5
LDKOIM/24968.245
311Maria Banaszkiewicz
Lena Dąbkiewicz
0.0
0.0
WPKOIM/2492.4045.024
433Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
2.5
2.5
DSWP/24841.344
522Jan Jankowski
Kajetan Wroński
2.0
2.0
WPWP/24840.723
615Sebastian Wojtczak
Łukasz Bartosik
1.0
0.5
LDKOIM/24940.522
724Jakub Kozak
Jan Cieśliński
0.5
1.0
WPWP/24836.122
823Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
2.5
2.0
SLWP/24826.411
98Zofia Duda
Małgorzata Bielińska
0.5
1.0
LDKOIM/2492.4020.991
107Alicja Kaczmarek
Aleksandra Borowczyk
0.0
0.0
WPKOIM/2492.4018.671
1127Adrian Bakalarz
Mateusz Słuszniak
5.0
2.0
SL
MP
WP/24814.701
1231Jakub Janasiak
Dariusz Syncerek
2.0
2.0
LDWP/24813.461
1326Maciej Kędzierski
Włodzimierz Krysztofczyk
2.0
9.0
MP
LD
WP/24812.501
1421Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
1.5
WPWP/24812.461
1510Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
0.0
0.0
WPKOIM/2492.4011.081
1625Marcin Matella
Andrzej Bednarczyk
1.0
1.0
WPWP/2484.851
1730Michał Diak
Łukasz Bielejewski
1.0
1.0
WPWP/2483.551
183Julia Bojanowska
Henryk Chojnacki
0.5
4.0
LDKOIM/2492.402.54
192Jakub Głowacki
Maksym Ratajczak
0.0
0.0
WPKOIM/2492.40-0.15
2032Andrzej Aleksandrzak
Kacper Kopka
13.0
3.0
WP
MA
WP/248-3.00
214Julia Klincewicz
Roland Lippik
0.0
5.0
WP
DS
KOIM/2492.40-3.81
2228Katarzyna Jakieła
Alicja Myśliwiec
0.0
0.0
DSWP/248-15.26
2313Krzysztof Wróblewski
Adam Zalwowski
0.0
0.0
WPKOIM/2492.40-21.68
2429Maciej Racewicz
Adam Pigulski
1.5
1.5
DSWP/248-1.00-22.02
2516Justyna Zielniewicz
Marianna Jeżewska
0.0
0.0
WPKOIM/249-22.50
261Jan Sibilski
Maksym Wujec
5.0
0.0
WPKOIM/2492.40-23.48
2719Karol Maćkowiak
Konstanty Kordas
0.5
0.5
WPWP/248-42.45
289Tomasz Wnykowicz
Mateusz Tomaszewski
0.0
0.0
WPKOIM/2492.40-46.56
296Władysław Walicki
Karol Jabłoński
0.5
0.5
LDKOIM/2492.40-48.47
3017Alicja Bednarczyk
Adela Bogdańska
0.0
0.0
WPKOIM/249-48.89
315Julia Świderska
Cyprian Sokolski
0.0
0.5
LDKOIM/2492.40-50.09
3220Mikołaj Jankowski
Maciej Jankowski
1.0
1.0
WPWP/248-3.00-55.65
3334Julia Midera
Bartosz Macioł
0.0
0.0
DSWP/248-71.73

Statystyka ośrodków...