Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 września 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
133Ewa Knapik
Piotr Tyranowski
5.0
4.0
WPWP/2473.6072.149
219Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.6069.298
33Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.6057.017
426Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/723.6037.316
518Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6033.416
640Andrzej Latanowicz
Włodzimierz Kwiatkowski
7.0
12.0
WPWP/2473.6031.605
729Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
1.5
4.0
WPWP/2473.6029.784
81Janusz Drozdowski
Tomasz Koźlecki
12.0
4.0
DSDS/673.6024.243
924Jakub Patreuha
Marian Kupnicki
3.0
17.0
DS
WP
DS/723.6023.532
1030Mirosława Tomaszewska
Janina Bellmann
0.0
0.0
WP/2473.6022.052
114Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/673.6019.672
1215Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DSDS/6718.852
1336John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.0
1.0
WPWP/24716.392
1417Artur Winkler
Antoni Ochot
9.0
12.0
DSDS/723.6013.401
1516Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DSDS/67-0.3012.781
166Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
4.0
DSDS/673.6011.411
1727Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
3.0
4.0
DSDS/727.061
188Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/673.604.031
1932Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/2473.601.071
202Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/673.600.19
2110Leszek Haber
Zdzisław Malkiewicz
4.0
3.0
DSDS/673.60-0.92
2220Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.60-2.64
2314Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-5.10
249Krzysztof Ćwik
Sammy Bałdysz
4.0
4.0
DSDS/673.60-8.21
2531Leszek Patuła
Bernard Kurasz
2.5
2.0
WPWP/2473.60-8.63
2613Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/67-16.02
2723Piotr Rapacki
Władysław Możdżeń
1.5
0.0
DS
DS/723.60-19.40
2835Stefan Żuberek
Bogna Latowska
4.0
2.0
WPWP/2473.60-25.37
2911Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/67-26.66
305Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
13.0
5.0
DS
WP
DS/67-3.60-26.95
3121Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-27.41
3237Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/247-28.12
3334Zofia Mikołajczyk
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/2473.60-34.80
347Ryszard Rolka
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DSDS/673.60-35.81
3538Małgorzata Węglewska
Elżbieta Kamińska
0.0
0.0
NZ
WP
WP/2473.60-43.71
3622Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/723.60-46.70
3725Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/723.60-51.84

Statystyka ośrodków...