Turniej na maksy
Czwartek, 29 września 2016
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
6
Krzysztof Tokar
Artur Janoś
3.0
3.0
DS
DS/94
63.82
11
2
56
Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/51
63.72
11
3
39
Waldemar Rybka
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MP
MP/103
63.61
10
4
12
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/58
62.42
9
5
16
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MA
MA/58
61.03
9
6
41
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MP
MP/103
60.64
8
7
22
Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MA
MA/58
58.59
7
8
38
Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.5
2.5
MP
MP/103
57.58
7
9
30
Aleksandra Jurkiewicz
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MP
MP/103
57.36
6
10
9
Adam Łaszczotko
Janusz Tomaszczuk
4.0
1.5
MA
MA/58
57.19
5
11
68
Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/252
57.16
5
12
65
Andrzej Małdziński
Janusz Wygowski
4.0
9.0
WP
WP/252
56.90
4
13
18
Jacek Kwiatkowski
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MA
MA/58
56.49
3
14
24
Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MA
MA/88
56.13
3
15
50
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PK
PK/51
55.90
3
16
46
Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MP
MP/103
55.74
2
17
8
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
55.31
2
18
37
Wacław Gąssowski
Zbigniew Sagan
12.0
9.0
MP
MP/103
54.32
2
19
63
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WP
WP/252
54.20
2
20
66
Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
3.0
WP
WP/252
53.60
2
21
20
Michał Blutchard
Daniel Wacławek
0.0
2.0
MA
MA/58
52.41
2
22
55
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
2.5
PK
PK/51
51.93
2
23
25
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
51.43
2
24
2
Piotr Wybierała
Andrzej Malik
1.5
2.0
DS
DS/94
51.39
2
25
60
Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WP
WP/252
51.32
1
26
32
Halina Samborek
Bolesław Zysek
2.0
1.5
MP
MP/103
51.08
1
27
62
Stefan Samól
Andrzej Czepnik
3.0
5.0
WP
WP/252
50.56
1
28
40
Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MP
MP/103
50.44
1
29
23
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MA
MA/88
50.43
1
30
14
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MA
MA/58
50.24
1
31
61
Jan Olkowicz
Radzisław Oczkowicz
4.0
4.0
WP
WP/252
49.33
1
32
52
Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZ
PK/51
49.24
1
33
34
Jacek Jurczyński
Jan Truniarz
2.5
1.5
MP
MP/103
49.03
34
33
Robert Podsiadły
Wit Klapper
4.0
21.0
MP
SL
MP/103
48.81
35
44
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MP
MP/103
48.71
36
28
Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MA
MA/88
48.34
37
27
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.0
MA
MA/88
48.23
38
43
Jerzy Michałek
Grzegorz Lewaciak
21.0
18.0
SL
LD
MP/103
48.05
39
54
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.5
PK
PK/51
48.03
40
3
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
DS/94
47.84
41
29
Adam Matyasik
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MP
MP/103
-0.21
47.25
42
35
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MP
MP/103
46.77
43
19
Andrzej Dachowski
Waldemar Kostrzewa
2.0
4.0
MA
MA/58
46.74
44
67
Robert Zalewski
Andrzej Malenta
0.0
5.0
WP
WP/252
46.50
45
26
Witold Moreń
Bogdan Jaskulski
0.0
3.0
MA
MA/88
45.45
46
58
Rafał Junik
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WP
KP
WP/252
45.05
47
10
Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.0
MA
MA/58
44.78
48
5
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DS
DS/94
44.66
49
59
Roman Garski
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WP
WP/252
44.29
50
49
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.5
PK
PK/51
44.19
51
53
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
44.13
52
45
Eugeniusz Somogyi
Ryszard Calik
1.0
3.0
MP
MP/103
44.00
53
4
Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
1.0
0.5
DS
DS/94
43.92
54
51
Jacek Gąsiorek
Marek Rusek
2.0
2.5
PK
PK/51
43.71
55
42
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MP
MP/103
43.55
56
17
Piotr Latała
Sławomir Latała
4.0
12.0
PD
MA
MA/58
43.48
57
1
Zenon Szanfisz
Andrzej Piłaszewicz
2.0
2.0
DS
DS/94
43.07
58
47
Halina Święch
Edmund Dulski
7.0
0.0
MP
NZ
MP/103
42.68
59
31
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/103
41.92
60
21
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MA/58
41.57
61
64
Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WP
WP/252
41.03
62
11
Robert Michalski
Eugeniusz Treichel
3.0
2.0
MA
MA/58
39.06
63
36
Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MP
MP/103
37.46
64
13
Grarzyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MA/58
36.00
Statystyka ośrodków...