Turniej na maksy
Środa, 28 września 2016
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
47
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/89
65.31
18
2
93
Piotr Latała
Janusz Karpowicz
4.0
3.0
PD
PD/41
64.48
18
3
112
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/244
63.16
17
4
119
Jacek Wędrychowicz
Jerzy Bajka
12.0
5.0
WP
WP/244
63.06
17
5
21
Dariusz Węgrowicz
Paweł Szymaszczyk
5.0
7.0
MA
MA/282
62.64
16
6
120
Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WP
WP/244
62.36
15
7
83
Jacek Kowalewski
Tadeusz Urbanek
1.0
5.0
MA
PK
PD/41
62.30
15
8
85
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
3.0
4.0
MP
PD/41
61.98
14
9
126
Krzysztof Galubiński
John Catlow
1.0
1.0
WP
WP/244
61.64
14
10
5
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
61.55
13
11
138
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/244
61.54
13
12
125
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
7.0
11.0
WP
WP/244
60.97
12
13
58
Tomasz Stryszawski
Adam Matyasik
7.0
5.0
MP
MP/89
60.53
12
14
86
Mirosław Fechner
Andrzej Biliński
7.0
0.0
DS
PD/41
59.74
11
15
121
Piotr Biderman
Henryk Duszyński
3.0
4.0
WP
WP/244
59.39
11
16
134
Adam Peszke
Ewa Knapik
4.0
5.0
WP
WP/244
59.38
10
17
56
Mateusz Sobczak
Marek Jaworski
7.0
12.0
DS
MP
MP/89
58.94
10
18
6
Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
2.5
OP
DS
DS/68
58.90
9
19
55
Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
2.0
19.0
MP
MP/89
58.81
9
20
4
Zofia Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
4.0
2.0
WP
DS
DS/68
58.07
8
21
29
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
1.5
MA
MA/282
57.57
8
22
118
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
57.46
7
23
7
Franciszek Zarzecki
Lech Warężak
13.0
9.0
DS
DS/68
57.18
7
24
72
Stanisław Jaros
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/89
57.15
6
25
41
Małgorzata Praszałowicz
Marcin Wilczyński
5.0
4.0
MP
MP/89
57.12
5
26
132
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.0
1.5
WP
WP/244
56.86
5
27
79
Eryk Hamerski
Ryszard Wojnarski
2.5
2.5
OP
OP/273
56.76
4
28
68
Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MP
MP/89
56.71
4
29
87
Jacek Sroczyński
Bernard Jadczak
0.0
9.0
DS
PD/41
56.65
4
30
20
Bogdan Stankiewicz
Wojciech Kała
0.0
3.0
MA
MA/282
55.96
4
31
97
Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WP
PD/41
55.38
4
32
107
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
55.26
4
33
65
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MP
MP/89
55.18
4
34
62
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
54.79
4
35
40
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
3.0
MP
MP/89
-0.37
54.59
3
36
52
Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MP
MP/89
54.40
3
37
123
Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
11.0
3.0
WP
WP/244
54.22
3
38
113
Witold Szczepaniak
Stanisław Zakrzewski
5.0
13.0
WP
WP/244
53.76
3
39
133
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WP
WP/244
53.50
3
40
54
Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
2.0
1.0
MP
MP/89
53.43
3
41
63
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/89
53.34
3
42
3
Sammy Bałdysz
Cathy Bałdysz
4.0
17.0
DS
MA
DS/68
53.27
3
43
2
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DS
DS/68
53.15
3
44
48
Andrzej Trygar
Waldemar Rybka
12.0
4.0
MP
MP/89
52.82
3
45
23
Wiktor Cała
Piotr Nauman
4.0
4.0
MA
MA/282
52.60
3
46
84
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PD
PD/41
52.35
2
47
89
Mirosława Siwek
Piotr Wróblewski
5.0
1.5
MA
PD/41
52.35
2
48
73
Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Dudzik
5.0
12.0
MP
MP/89
52.03
2
49
91
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
PD/41
51.92
2
50
75
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/273
-0.63
51.85
2
51
66
Grzegorz Superson
Kazimierz Gałka
11.0
5.0
MP
MP/89
51.85
2
52
130
Jan Borychowski
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
WP
WP/244
51.73
2
53
122
Hieronim Nowacki
Marek Janik
5.0
4.0
WP
WP/244
51.47
2
54
14
Paweł Litwiński
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DS
DS/68
51.41
2
55
10
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/68
51.12
2
56
39
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/89
50.94
2
57
114
Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/244
50.77
1
58
11
Bohdan Błęcki
Aleksander Skorupa
11.0
5.0
DS
DS/68
50.76
1
59
81
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
2.5
OP
OP/273
50.40
1
60
24
Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/282
50.31
1
61
88
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.0
1.5
DS
PD/41
50.31
1
62
33
Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
2.5
4.0
MP
MP/89
50.17
1
63
49
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MP
MP/89
50.13
1
64
19
Andrzej Reda
Zbigniew Gżałczyński
0.0
0.0
MA/282
50.03
1
65
78
Andrzej Cięciała
Henryk Mańka
1.5
2.0
OP
OP/273
49.94
1
66
38
Maciej Szczerczak
Kazimierz Chłobowski
3.0
11.0
MP
MP/89
49.92
1
67
95
Elżbieta Marcinkowska
Andrzej Gintrowicz
0.0
0.0
SW
WP
PD/41
49.83
1
68
131
Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WP
WP/244
49.82
69
51
Janusz Wrześniak
Dariusz Motyl
2.5
0.5
MA
MP
MP/89
49.68
70
71
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/89
49.64
71
76
Bernard Broda
Kajetan Olewicz
5.0
7.0
OP
OP/273
49.56
72
80
Jan Glenz
Wojciech Soroka
3.0
0.5
OP
OP/273
-0.63
49.42
73
35
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/89
48.97
74
46
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
1.5
MP
MP/89
48.75
75
69
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MP
MP/89
48.55
76
12
Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DS
DS/68
48.19
77
61
Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
5.0
MP
MP/89
48.08
78
50
Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MP
MP/89
48.01
79
34
Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
3.0
MP
MP/89
47.90
80
94
Janina Orłowska
Marek Janota
0.0
1.5
MA
PD/41
47.48
81
99
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA
PD/41
47.41
82
15
Henryk Mastalarz
Henryk Nowiński
3.0
4.0
DS
DS/68
47.06
83
117
Marcin Nowicki
Małgorzata Zielonacka
0.0
2.0
NZ
WP
WP/244
47.06
84
64
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
4.0
MP
MP/89
46.97
85
22
Tomasz Sułkowski
Sławomir Rokicki
5.0
1.5
MA
MA/282
46.46
86
67
Janusz Buksa
Piotr Kamiński
7.0
5.0
MP
SL
MP/89
46.36
87
106
Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WP
WP/244
46.32
88
26
Zdzisław Olszewski
Jerzy Olszewski
4.0
1.0
MA
MA/282
46.27
89
45
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MP
SL
MP/89
46.15
90
17
Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.0
DS
DS/68
45.95
91
70
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MP
MP/89
45.93
92
90
Teresa Piasecka
Urszula Stefaniak
0.0
1.5
SW
PD/41
45.84
93
57
Jerzy Pasich
Jan Skuciński
7.0
5.0
MP
MP/89
45.59
94
30
Jerzy Stanaszek
Hubert Kędziorek
0.0
0.5
MA
MA/282
45.50
95
96
Elżbieta Brewińska
Iwona Wróblewska
0.0
1.0
MA
PD/41
45.30
96
59
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MP
MP/89
44.92
97
32
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/89
44.88
98
1
Marian Ganicz
Waldemar Majewski
2.5
3.0
DS
DS/68
44.84
99
9
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/68
44.67
100
102
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
1.5
1.0
SW
PD/41
44.57
101
18
Wojciech Lubas
Ryszard Nowak
5.0
13.0
DS
DS/68
44.49
102
28
Zbigniew Skibicki
Piotr Kopko
5.0
1.5
PM
MA
MA/282
44.49
103
44
Wiesław Skrzyszowski
Magdalena Lankosz
9.0
9.0
MP
MP/89
44.49
104
124
Cezary Serek
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WP
WP/244
44.40
105
25
Jerzy Cel
Tadeusz Wroński
3.0
0.0
MA
MA/282
44.31
106
31
Janusz Sokołowski
Tadeusz Prewo
0.5
0.0
MP
MP/89
44.29
107
115
Sławomir Tomaszewski
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WP
WP/244
44.24
108
27
Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
0.0
0.0
MA
MA/282
43.86
109
13
Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
13.0
4.0
DS
MP
DS/68
43.59
110
37
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/89
43.54
111
137
Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WP
WP/244
43.29
112
60
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MP
MP/89
42.98
113
42
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/89
42.93
114
127
Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Węglewska
0.0
0.0
NZ
WP/244
42.86
115
36
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
42.86
116
110
Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.5
0.5
WP
WP/244
42.85
117
109
Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Matuszewska
1.0
1.0
WP
WP/244
41.74
118
98
Danuta Samujłło
Mirosław Samujłło
0.0
11.0
LD
PD/41
41.21
119
77
Leopold Przygoda
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OP
OP/273
40.82
120
103
Kazimiera Gałązka
Leszek Adamczyk
0.0
0.5
PM
SW
PD/41
40.58
121
100
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
1.5
1.5
MA
PD/41
39.76
122
43
Hanna Łazarska
Józef Gładysz
0.0
5.0
MP
MP/89
39.56
123
128
Krzysztof Janecki
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WP
WP/244
39.17
124
101
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
PD/41
38.42
125
104
Maria Kaczmarek
Anita Michnowska
0.0
0.0
SL
MA
PD/41
38.15
126
111
Andrzej Olejniczak
Maciej Masłowski
0.0
1.5
NZ
WP
WP/244
37.39
127
135
Nina Halicka
Barbara Speth
0.0
1.0
WP
WP/244
37.37
128
105
Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
0.5
0.0
WP
WP/244
36.09
129
16
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.0
DS
DS/68
36.03
130
108
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WP
WP/244
35.83
131
116
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
35.40
132
129
Wojciech Przybylski
Mieczysław Lewandowski
0.0
0.0
NZ
WP/244
35.07
133
53
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MP
MP/89
34.25
Statystyka ośrodków...