Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 15 września 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
126Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24755.237
211Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/724.8051.746
319Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/2473.6043.995
415Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/724.8041.554
527Piotr Tyranowski
Stefan Bernat
4.0
5.0
WPWP/24740.383
66Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.6028.452
725Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2473.6022.552
816Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
4.0
DSDS/724.8017.922
91Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/673.6017.331
108Krzysztof Obłój
Aleksander Czajka
3.0
7.0
DSDS/673.3516.171
1112Dorota Kwintkiewicz
Zdzisław Patreuha
2.5
4.0
DSDS/724.8014.951
125Jerzy Gładysz
Tomasz Struzik
12.0
5.0
DSDS/673.6012.141
1320Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2473.6011.391
1422Witold Szczepaniak
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2473.609.371
153Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/672.604.39
167Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/673.60-2.49
179Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DSDS/673.35-12.28
184Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSDS/672.60-12.88
1913Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/724.80-13.86
202Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
3.0
2.0
DSDS/673.60-20.92
2117Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/724.80-21.77
2223John Catlow
Krzysztof Galubiński
1.0
1.0
WPWP/2473.60-24.43
2321Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
1.5
1.0
WPWP/2473.60-25.95
2428Marcin Woźniak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
7.0
5.0
WPWP/2473.60-26.42
2530Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Węglewska
0.0
0.0
NZWP/2473.60-29.83
2624Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2473.60-43.90
2714Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.0
2.0
DSDS/724.80-56.93

Statystyka ośrodków...