Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 września 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
116Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
3.0
4.0
MAMA/5860.639
218Janusz Tomaszczuk
Adam Łaszczotko
1.5
4.0
MAMA/5841.119
35Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/723.6039.918
421Tomasz Paluchowski
Piotr Józefaciuk
13.0
3.0
DS
MA
MA/5831.037
547Włodzimierz Kwiatkowski
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WPWP/2473.6029.506
626Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MPMP/4129.206
741Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
1.5
WPWP/2473.6025.015
848Piotr Tyranowski
Piotr Biderman
4.0
3.0
WPWP/2473.6022.964
98Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.6019.983
1037Zbigniew Bera
Stanisław Ciach
4.0
3.0
WP
OP
MP/4119.883
1132Ryszard Wójtowicz
Janusz Kuśmierczyk
9.0
2.5
OPMP/4119.842
1246Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
11.0
WPWP/2473.6019.582
1313Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5817.932
1434Maria Haldenby
Colin Haldenby
6.0
6.0
GBMP/4117.502
1535Katarzyna Brewińska
Adam Rydz
0.0
2.0
MA
SW
MP/4116.752
1612Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5815.892
177Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6015.301
1843Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/2473.6011.671
1925Jan Stoklasek
Jacek Kowalewski
4.0
1.0
LB
MA
MP/4111.301
2015Robert Michalski
Eugeniusz Treichel
3.0
2.0
MAMA/5810.541
2140Bogdan Lipczak
Mieczysław Magott
7.0
3.0
OPMP/4110.521
226Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/723.608.771
233Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.608.041
2422Włodzimierz Rutkowski
Roman Kowalewicz
3.0
2.0
MAMA/587.511
2542Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2473.605.57
264Rafał Molenda
Jarosław Molenda
2.5
9.0
DSDS/723.604.72
2731Grażyna Furdzik
Hanna Łazarska
0.0
0.0
MPMP/413.76
2829Bogdan Grzelak
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WPMP/410.11
2923Magdalena Wąsowska
Elżbieta Szymańska
1.5
0.0
PMMP/41-2.67
3019Daniel Wacławek
Bogdan Kakietek
2.0
5.0
MAMA/58-4.60
3130Ewa Pułczyńska
Józef Gładysz
2.0
5.0
MA
MP
MP/41-4.80
3224Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/41-5.52
3320Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/58-5.68
3444Jacek Matuszak
Janusz Kopras
0.0
3.0
NZ
WP
WP/2473.60-7.28
359Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/723.60-8.03
3633Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
1.5
2.0
MAMP/41-10.15
3749Barbara Podgórska
Ewa Knapik
3.0
5.0
WPWP/2473.60-10.76
3839Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
3.0
3.0
ZPMP/41-12.22
391Piotr Rapacki
Władysław Możdżeń
1.5
0.0
DS
DS/723.60-13.62
4027Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/41-16.55
4138Maria Moryto
Andrzej Jeż
0.0
0.0
MPMP/41-18.88
4228Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.5
0.5
WPMP/41-28.02
4336Franciszek Miska
Rafał Grzesik
3.0
0.0
MP
MA
MP/41-30.07
4411Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.0
0.0
MAMA/58-34.56
4517Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MA/58-39.01
462Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DSDS/723.60-42.68
4750Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2473.60-63.85
4814Mariola Nierobisz
Andrzej Nierobisz
0.0
0.0
MA/58-100.80

Statystyka ośrodków...