Turniej na maksy

Środa, 31 sierpnia 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
168Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24465.7315
284Jan Borychowski
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
LB
WP
WP/24464.4115
348Jacek Herman
Marcin Krawczyk
11.0
12.0
MPMP/4064.2814
483Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24463.0713
510Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.0
DSDS/68-0.3360.9713
639Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
7.0
4.0
MPMP/4060.7412
735Piotr Kuc-Dzierżawski
Jakub Kowal
5.0
12.0
MPMP/4060.4711
820Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
4.0
2.5
MPMP/4059.9311
988Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
7.0
11.0
WPWP/24459.2310
1080Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Woźniak
11.0
7.0
WPWP/24458.329
1132Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/4058.009
1287Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
7.0
WP
LB
WP/24456.898
1345Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
1.0
MPMP/4056.837
145Marian Ganicz
Waldemar Majewski
2.5
3.0
DSDS/6856.507
1572Jerzy Bajka
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WPWP/24456.196
1669Leszek Rosochowicz
Przemysław Hauser
5.0
9.0
WPWP/24456.125
1773Ewa Knapik
Henryk Duszyński
5.0
4.0
WPWP/24456.075
1831Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MPMP/4055.124
1917Stanisław Jaros
Marek Górecki
5.0
7.0
MPMP/4054.933
2026Zbigniew Przeginiak
Jan Skuciński
3.0
5.0
MPMP/4054.743
2143Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/4054.353
2261Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24454.093
2330Rafał Śmiałek
Mirosław Kołton
4.0
9.0
MPMP/4054.063
242Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
DSDS/6853.943
2541Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
13.0
11.0
MPMP/4053.403
2663Krzysztof Galubiński
Janusz Suszczyński
1.0
4.0
WPWP/24453.273
2754Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4052.863
2889Jacek Wolski
Krzysztof Janecki
0.5
1.0
WPWP/24452.862
2934Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MPMP/4052.782
304Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6852.732
3112Maciej Rochowicz
Robert Księżopolski
5.0
4.0
DSDS/68-0.3352.642
328Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/6852.322
3357Tomasz Radko
Konrad Ciborowski
5.0
11.0
MPMP/4052.312
3447Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4052.142
3549Tomasz Stryszawski
Reginald Sukiennik
7.0
12.0
MPMP/4052.092
3638Adam Lenda
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/4051.872
3775Sławomir Tomaszewski
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WPWP/24451.651
3828Piotr Stefanów
Magdalena Lankosz
2.0
9.0
MPMP/4051.541
3924Jacek Stasica
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MPMP/4051.201
4086Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24451.151
4150Bogdan Palczyński
Janusz Skrzypek
9.0
4.0
MPMP/4051.091
4244Liz Sylvester
Peter Gill
5.0
21.0
MPMP/4051.031
4359Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MPMP/4050.981
4467Beata Bojarska
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24450.791
4511Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
2.5
OP
DS
DS/6850.611
4658Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
3.0
19.0
MPMP/4050.24
473Henryk Nowiński
Sławomir Zagórski
4.0
2.0
DSDS/68-0.1750.16
4874Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.0
5.0
WPWP/24449.92
4933Marek Orłowicz
Adam Matyasik
2.5
5.0
MPMP/4048.95
5019Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/4048.90
5171Andrzej Zielonacki
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WPWP/24448.62
5240Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4048.21
5360Maria Moryto
Andrzej Jeż
0.0
0.0
MPMP/4048.16
5416Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4048.11
5564Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24447.91
5636Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
SL
MP
MP/4047.72
5737Waldemar Rybka
Jacek Kalinowski
4.0
7.0
MPMP/4047.62
5853Maja Mrozek
Łukasz Pląder
2.0
3.0
MPMP/4047.54
597Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSDS/6847.54
6046Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
4.0
MPMP/4047.48
619Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6846.89
6218Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/4046.79
6313Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/6845.93
641Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6845.68
6578Piotr Surdyk
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24445.15
6656Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
0.5
2.0
MPMP/4044.99
6729Janusz Wrześniak
Dariusz Motyl
2.5
0.5
MA
MP
MP/4044.81
6842Maciej Kliś
Tadeusz Garbacik
3.0
12.0
MPMP/4044.37
6985Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
3.0
4.0
WPWP/24444.34
7023Tytus Bisping
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4044.10
7127Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
1.5
MPMP/4043.97
7215Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
1.5
MPMP/4043.79
7377Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
0.5
0.0
WPWP/24443.79
7466Jerzy Stefanowski
Witold Szczepaniak
3.0
5.0
WPWP/24443.46
7582Sławomir Speth
Barbara Speth
1.0
1.0
WPWP/24443.45
7679Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24443.37
7755Janusz Buksa
Piotr Kamiński
7.0
5.0
MP
SL
MP/4043.11
7822Tadeusz Rejdych
Marek Heichel
7.0
3.0
MPMP/4042.78
7951Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
SLMP/4042.54
8052Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
5.0
4.0
MPMP/40-0.3742.31
8114Teresa Lubas
Leszek Haber
0.0
4.0
DSDS/6841.64
826Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6841.24
8365Małgorzata Zielonacka
Hanna Derdowska-Zimpel
1.5
1.0
WPWP/24440.97
8470Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WPWP/24439.75
8525Jan Surdej
Jacek Surdej
0.0
0.0
MPMP/4038.40
8621Leszek Matusik
Wioletta Matusik
3.0
2.0
MPMP/4037.74
8781Nina Halicka
Michał Zdun
0.0
0.0

NZ
WP/24437.52
8862Andrzej Olejniczak
Marcin Nowicki
0.0
0.0
NZWP/24437.08
8976Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
WP/24436.44

Statystyka ośrodków...