Turniej na maksy
Poniedziałek, 29 sierpnia 2016
Wyniki z 13 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
130
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
64.06
27
2
66
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
62.82
27
3
74
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MA
MA/88
61.68
26
4
38
Jerzy Kowalski
Andrzej Buczkowski
13.0
4.0
KP
KP/50
61.55
26
5
84
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/230
61.21
25
6
59
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
1.5
MA
MA/46
61.19
25
7
214
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
SL
WP/244
60.90
24
8
39
Jarosław Gąsiorowski
Andrzej Kaźmierczak
13.0
5.0
MA
LD
LD/48
60.52
24
9
193
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
4.0
5.0
SL
SL/87
60.15
23
10
73
Adam Karczmarz
Kazimierz Głowacki
5.0
1.5
MA
MA/88
59.80
23
11
36
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
4.0
KP
KP/50
59.68
22
12
203
Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
2.0
4.0
WP
WP/244
59.56
22
13
1
Zbigniew Sobczyk
Marcin Pastudzki
12.0
2.5
DS
DS/67
59.53
21
14
142
Andrzej Janda
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
59.31
21
15
4
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DS
DS/67
59.31
20
16
41
Szymon Rogut
Andrzej Krakowiak
0.0
5.0
LD
LD/48
59.04
20
17
57
Grzegorz Sokołowski
Sławomir Tyndorf
0.0
2.5
MA
MA/46
59.03
19
18
147
Jerzy Komorowski
Aleksander Kasprzak
5.0
18.0
PM
PM/102
58.88
19
19
109
Jacek Stasica
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MP
MP/40
58.62
18
20
166
Arkadiusz Matyjas
Lechosław Suszka
1.5
5.0
PM
PM/102
58.53
18
21
184
Tomasz Pawełczyk
Michał Kaleta
2.5
2.5
SL
SL/87
58.31
17
22
90
Piotr Markiewicz
Jakub Lenkiewicz
5.0
2.5
MP
MP/230
58.29
17
23
158
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PM
PM/102
58.19
16
24
100
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MP
MP/40
58.16
16
25
11
Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
5.0
DS
DS/67
58.12
15
26
105
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
57.51
15
27
173
Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Hermansdorfer
7.0
7.0
SL
SL/87
57.49
14
28
17
Adam Tomczak
Jarosław Żurawski
4.0
4.0
KP
KP/50
57.38
14
29
139
Wojciech Micek
Damian Smulski
3.0
3.0
PK
PK/51
57.30
13
30
82
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MA
MA/88
57.22
13
31
7
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
57.15
13
32
225
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/244
56.92
12
33
3
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
2.5
13.0
DS
OP
DS/67
56.92
12
34
125
Tomasz Stryszawski
Adam Matyasik
7.0
5.0
MP
MP/40
56.75
11
35
95
Ryszard Skotarski
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
MP
MP/230
56.36
11
36
160
Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
5.0
3.0
PM
PM/102
56.36
10
37
118
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
56.34
10
38
182
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SL
SL/87
56.16
9
39
67
Rafał Maszenda
Danuta Krupnik
3.0
5.0
MA
MA/65
56.08
9
40
46
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
55.99
8
41
54
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
55.99
8
42
197
Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/244
55.75
7
43
143
Jan Warchoł
Marek Szczudło
2.0
2.0
PK
PK/51
55.63
7
44
53
Henryk Krakowiak
Krzysztof Pieles
3.0
1.0
LD
LD/48
55.56
6
45
28
Rafał Konieczny
Adam Drążek
11.0
1.5
KP
KP/50
55.56
6
46
131
Mirosław Morchat
Adam Szempliński
5.0
5.0
PD
PD/81
55.42
6
47
85
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
12.0
9.0
MP
MP/230
55.39
6
48
210
Jerzy Bajka
Stanisław Haręźlak
5.0
4.0
WP
WP/244
55.06
6
49
161
Władysław Łobacz
Stanisław Szejko
2.5
5.0
PM
PM/102
54.99
6
50
110
Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MP
MP/40
54.82
5
51
107
Stanisław Mierzwa
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
4.0
MP
MP/40
54.73
5
52
98
Zbigniew Świderek
Andrzej Broda
3.0
12.0
MP
MP/230
54.67
5
53
211
Olech Bestrzyński
Jerzy Mścisz
13.0
13.0
WP
WP/244
54.65
5
54
149
Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
4.0
4.0
PM
PM/102
54.56
5
55
222
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WP
WP/244
54.40
5
56
103
Czesław Myszczyszyn
Szczepan Kaczka
3.0
4.0
MP
MP/40
54.32
5
57
25
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
54.22
5
58
223
Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WP
WP/244
54.04
5
59
119
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
53.94
5
60
191
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
7.0
5.0
SL
SL/87
53.90
5
61
6
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DS
DS/67
53.89
5
62
108
Stanisław Urbanowski
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MP
MP/40
53.74
4
63
26
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
53.74
4
64
138
Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PK
PK/51
53.65
4
65
52
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
53.46
4
66
132
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
4.0
3.0
PD
PD/81
53.46
4
67
37
Mirosław Graczkowski
Jan Nawrocki
5.0
9.0
KP
KP/50
53.39
4
68
155
Kinga Gawlik
Jorgen Nielsen
5.0
5.0
SWE
PM/102
53.35
4
69
175
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
18.0
18.0
SL
SL/87
53.23
4
70
176
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0
SL
SL/87
53.19
4
71
81
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
53.14
4
72
153
Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
9.0
PM
PM/102
53.08
4
73
106
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/40
52.99
4
74
215
Tomasz Wasilewski
Jerzy Nowak
7.0
12.0
WP
WP/244
52.98
3
75
171
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
52.73
3
76
69
Piotr Nowak
Barbara Ostrowska
5.0
5.0
MA
MA/65
52.71
3
77
15
Sławomir Zagórski
Wojciech Szałapak
2.0
3.0
DS
DS/67
52.69
3
78
217
Jerzy Wilczek
Janusz Suszczyński
3.0
4.0
WP
WP/244
52.58
3
79
195
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
4.0
WP
WP/244
52.48
3
80
186
Roman Zwonek
Janusz Hetmańczyk
4.0
0.0
SL
SL/87
52.36
3
81
200
Witold Szczepaniak
Jan Borychowski
5.0
12.0
WP
LB
WP/244
52.36
3
82
117
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MP
MP/40
52.31
3
83
112
Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
52.19
3
84
102
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/40
52.11
3
85
92
Maciej Kita
Maciej Grabiec
5.0
5.0
MP
MP/230
52.10
3
86
111
Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MP
MP/40
51.94
3
87
94
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MP
MP/230
51.91
2
88
33
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
2.5
5.0
KP
KP/50
51.89
2
89
198
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/244
51.82
2
90
189
Krzysztof Śliwoń
Zbigniew Guła
13.0
13.0
SL
SL/87
51.73
2
91
42
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
51.60
2
92
170
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
1.0
PM
PM/102
51.56
2
93
29
Michał Lewiński
Leszek Hejne
12.0
7.0
LB
MA
KP/50
51.50
2
94
206
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
51.39
2
95
61
Grzegorz Górecki
Dariusz Jagodziński
4.0
1.5
MA
MA/46
51.30
2
96
150
Józef Pochroń
Krzysztof Żak
19.0
4.0
PM
MP
PM/102
51.18
2
97
209
Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
0.5
5.0
LD
WP
WP/244
51.17
2
98
174
Stefan Osadnik
Krzysztof Gaweł
9.0
5.0
SL
SL/87
51.14
2
99
35
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
0.0
1.5
KP
KP/50
51.11
1
100
114
Jerzy Pasich
Jarosław Duda
7.0
4.0
MP
MP/40
51.01
1
101
207
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/244
50.88
1
102
83
Wacław Sypień
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MP
MP/230
50.84
1
103
163
Leszek Szkudlarek
Elżbieta Czekaj
7.0
11.0
PM
PM/102
50.84
1
104
86
Ziemowit Sacha
Krzysztof Jakubas
1.0
3.0
MP
MP/230
50.78
1
105
140
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
3.0
5.0
PK
PK/51
50.78
1
106
178
Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SL
SL/87
50.71
1
107
201
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/244
50.44
1
108
167
Adam Suchodolski
Robert Krawczyk
2.5
4.0
PM
PM/102
50.36
1
109
194
Zdzisław Małek
Ryszard Janiszewski
9.0
2.5
SL
SL/87
50.21
1
110
64
Leszek Dzieńkowski
Tadeusz Gawroński
7.0
4.0
MA
MA/65
50.10
1
111
196
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
4.0
WP
WP/244
50.05
112
63
Michał Maszenda
Leszek Łuniewski
2.5
12.0
MA
MA/65
49.87
113
50
Igor Łobodziński
Mirosław Marszał
5.0
5.0
LD
LD/48
49.77
114
68
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MA
MA/65
49.72
115
151
Wacław Janicki
Krzysztof Antas
17.0
19.0
WP
PM/102
49.55
116
202
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WP
WP/244
49.46
117
205
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.0
1.5
WP
WP/244
49.34
118
2
Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
2.5
DS
DS/67
49.28
119
91
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/230
49.18
120
56
Tadeusz Wiśniewski
Szymon Dutkiewicz
3.0
5.0
MA
MA/46
49.14
121
75
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
49.10
122
40
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
49.09
123
181
Leszek Niemiec
Andrzej Szymczak
13.0
17.0
SL
SL/87
49.04
124
99
Zbigniew Przeginiak
Magdalena Lankosz
3.0
9.0
MP
MP/40
48.98
125
137
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.0
PK
PK/51
48.91
126
190
Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
2.5
5.0
SL
SL/87
48.90
127
79
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
1.5
MA
MA/88
48.83
128
226
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.0
2.0
WP
WP/244
48.48
129
146
Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZ
PK/51
48.24
130
157
Kazimierz Dominiak
Jacek Lew
9.0
13.0
PM
PM/102
48.08
131
101
Halina Święch
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
48.02
132
58
Sławomir Malanowski
Szczepan Okonkowski
2.0
0.0
MA
MA/46
47.99
133
27
Arnold Borkowski
Marek Skonieczny
0.0
0.0
KP
KP/50
47.93
134
204
Zofia Mikołajczyk
Marek Sosiński
4.0
7.0
WP
WP/244
47.88
135
44
Lesław Pyda
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
47.81
136
221
Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
5.0
5.0
WP
WP/244
47.79
137
30
Andrzej Sielużycki
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
47.78
138
224
Ewa Knapik
Dominik Malkowski
5.0
2.0
WP
WP/244
47.78
139
18
Halina Pientka
Tadeusz Rakoczy
2.5
2.0
KP
KP/50
47.76
140
227
Henryk Duszyński
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/244
47.69
141
49
Andrzej Skowroński
Jerzy Gaworczyk
2.5
5.0
LD
LD/48
47.67
142
129
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PD
PD/81
47.64
143
165
Janina Buszman
Zygfryd Figurski
1.5
0.5
PM
PM/102
47.54
144
228
Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Węglewska
0.0
0.0
NZ
WP/244
47.41
145
188
Zygmunt Sienicki
Krzysztof Zieliński
13.0
7.0
SL
SL/87
47.38
146
78
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.0
MA
MA/88
47.35
147
180
Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SL
SL/87
47.34
148
19
Tadeusz Wasilewski
Tomasz Borucki
5.0
5.0
KP
KP/50
47.30
149
13
Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
4.0
DS
DS/67
47.24
150
80
Andrzej Niewiadomski
Wojciech Adamkiewicz
5.0
3.0
MA
MA/88
47.16
151
187
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SL
SL/87
47.10
152
156
Antoni Sękowski
Janusz Kobylarski
18.0
4.0
PM
PM/102
47.10
153
159
Marcin Wasłowicz
Dominik Krajnik
1.5
1.5
PM
PM/102
47.09
154
96
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/230
47.05
155
152
Adam Walczyński
Marta Sikora
5.0
2.5
PM
PM/102
47.01
156
45
Marcin Zbroja
Jerzy Rzymski
5.0
0.0
LD
LD/48
46.83
157
20
Marian Jankowski
Zbigniew Dąbek
4.0
5.0
KP
KP/50
46.79
158
177
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
SL/87
46.75
159
128
Władysław Szałkiewicz
Janusz Pawluczuk
3.0
5.0
PD
PD/81
46.51
160
32
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
2.0
3.0
KP
KP/50
46.26
161
23
Andrzej Karczewski
Lesław Pieśnin
3.0
3.0
KP
KP/50
46.25
162
136
Ryszard Jackowski
Jerzy Matelowski
3.0
2.5
PK
PK/51
46.23
163
220
Maciej Wybranowski
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WP
WP/244
46.17
164
88
Adam Stono
Krzysztof Ziewacz
11.0
5.0
PK
MP
MP/230
46.07
165
123
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MP
MP/40
46.05
166
179
Andrzej Geisler
Andrzej Bacik
4.0
9.0
SL
SL/87
45.96
167
168
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PM
PM/102
45.89
168
216
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WP
WP/244
45.85
169
9
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
45.76
170
8
Marcin Motykiewicz
Leszek Haber
3.0
4.0
DS
DS/67
45.63
171
71
Bolesław Krzewski
Krzysztof Wośkowiak
9.0
5.0
MA
WP
MA/65
45.61
172
169
Marek Boros
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
45.57
173
43
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
45.52
174
212
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
45.51
175
22
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
4.0
4.0
KP
KP/50
45.51
176
115
Mirosław Sady
Edward Warząchowski
12.0
12.0
MP
MP/40
45.44
177
60
Lech Bramorski
Janusz Kafel
1.0
3.0
MA
KP
MA/46
45.43
178
113
Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
7.0
MP
MP/40
45.27
179
124
Grażyna Lachowska
Hanna Łazarska
1.0
1.0
MP
MP/40
45.25
180
122
Eugenia Stefanów
Grzegorz Superson
2.0
11.0
MP
MP/40
45.08
181
148
Krzysztof Czapczyk
Artur Toeplitz
2.5
5.0
PM
PM/102
44.62
182
154
Marek Kryniewski
Witold Kaliński
5.0
12.0
PM
PM/102
44.39
183
135
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PK
PK/51
44.31
184
21
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
2.0
KP
KP/50
44.28
185
162
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
4.0
PM
PM/102
44.09
186
72
Roman Kiełkiewicz
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MA
MA/65
44.01
187
164
Andrzej Pryczkowski
Zdzisław Koza
0.5
2.5
PM
PM/102
43.78
188
10
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.0
DS
DS/67
43.65
189
185
Jerzy Radomski
Janusz Pisarek
12.0
7.0
SL
SL/87
43.51
190
24
Stanisław Ciesielski
Stefan Pigla
5.0
4.0
KP
KP/50
43.51
191
141
Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/51
43.39
192
16
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
43.13
193
133
Jarosław Roszczenko
Piotr Latała
2.5
4.0
PD
PD/81
42.65
194
51
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LD
LD/48
42.49
195
144
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PK
PK/51
42.43
196
48
Mieczysław Niciak
Tadeusz Witek
0.0
0.0
LD
LD/48
41.43
197
104
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/40
41.25
198
120
Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MP
MP/40
41.15
199
65
Jarosław Szczygieł
Maciej Wiącek
4.0
12.0
MA
MA/65
40.81
200
213
Justyna Łaniewska
Lidia Gapińska
1.5
0.5
WP
WP/244
40.71
201
172
Olgierd Zieliński
Jan Pastudzki
0.0
0.0
PM
PM/102
40.68
202
127
Grzegorz Zalewski
Henryk Stecewicz
5.0
3.0
PD
PD/81
40.25
203
97
Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MP
MP/230
40.07
204
183
Stanisław Fangor
Tomasz Bobrowski
13.0
4.0
SL
SL/87
40.05
205
199
Sławomir Tomaszewski
Marian Kanikowski
1.5
3.0
WP
WP/244
40.00
206
219
Jerzy Stefanowski
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/244
39.97
207
5
Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DS
DS/67
39.76
208
87
Tadeusz Murczek
Władysław Słowik
11.0
11.0
MP
MP/230
38.98
209
208
Krzysztof Galubiński
Jerzy Kamiński
1.0
2.0
WP
WP/244
38.58
210
76
Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MA
MA/88
38.54
211
12
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
38.31
212
77
Witold Moreń
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MA
MA/88
37.97
213
93
Adam Dmochowski
Zbigniew Maj
5.0
0.0
MP
MP/230
37.80
214
121
Maria Moryto
Andrzej Jeż
0.0
0.0
MP
MP/40
37.57
215
47
Adam Żywiec
Krzysztof Cieślak
3.0
0.0
SL
LD
LD/48
37.21
216
116
Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
2.0
0.5
MP
MP/40
36.89
217
55
Marian Kalinowski
Zdzisław Marcinkowski
3.0
1.5
MA
MA/46
35.92
218
34
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
35.87
219
192
Henryk Barański
Ireneusz Sapota
3.0
4.0
SL
SL/87
35.39
Statystyka ośrodków...