Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 25 sierpnia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: J. Neter - S. Zagórski, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
19: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS EW 4 SE D3-1 100-1.64
19: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS EW 2 SW D5+4 230-2.73
19: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS EW 2 SW C4+1 140-1.55
21: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, DS EW 3 NTS DK-2 2004.27
21: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, DS EW 3 NTN C2+2 460-1.73
21: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, DS EW 6 NTS S6-2 2008.45
32: M. Bałdysz - M. Rochowicz, 18.0, DS EW 7 NTW C7= 22208.82
32: M. Bałdysz - M. Rochowicz, 18.0, DS EW 4 HN C3+2 480-2.64
32: M. Bałdysz - M. Rochowicz, 18.0, DS EW 3 NTW CQ-1 50-11.00
43: J. Drozdowski - K. Obłój, 15.0, DS EW 3 SN CA-1 501.18
43: J. Drozdowski - K. Obłój, 15.0, DS EW 3 NTW DJ-2 200-5.45
43: J. Drozdowski - K. Obłój, 15.0, DS EW 3 CS HA= 110-2.73
54: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 9.0, DS EW 2 CE DA+3 150-9.73
54: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 9.0, DS EW 4 CE HA= 130-2.18
54: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 9.0, DS EW 3 CxW S4-3 500-9.55
65: R. Rolka - W. Majewski, 8.0, DS EW 3 NTW S3= 6005.09
65: R. Rolka - W. Majewski, 8.0, DS EW 4 SxS HA-1 2001.73
65: R. Rolka - W. Majewski, 8.0, DS EW 2 NTW C5-1 50-3.27
76: P. Klubiński - Z. Sobczyk, 21.0, DS EW 2 HN H4-1 501.82
76: P. Klubiński - Z. Sobczyk, 21.0, DS EW 4 HS D8-1 1003.82
76: P. Klubiński - Z. Sobczyk, 21.0, DS EW 4 HS D8+2 480-0.09
87: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 3.5, DS EW 4 SxW CA-1 200-6.18
87: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 3.5, DS EW 4 SE HK-3 150-3.64
87: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 3.5, DS EW 4 SN H5-1 502.91
98: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS EW 3 SW DA+1 1700.55
98: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS EW 2 HW C4+1 140-2.55
98: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS EW 2 SS C9-1 503.00
 +/-
 WYNIK-25.00
 MIEJSCE20