Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 25 sierpnia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: B. Radomska - L. Haber, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
15: R. Rolka - W. Majewski, 8.0, DS NS 6 NTE D2+1 14704.00
15: R. Rolka - W. Majewski, 8.0, DS NS 4 HS DK-1 50-9.82
15: R. Rolka - W. Majewski, 8.0, DS NS 4 SE H6+1 450-0.64
26: P. Klubiński - Z. Sobczyk, 21.0, DS NS 3 SN CA-1 50-1.18
26: P. Klubiński - Z. Sobczyk, 21.0, DS NS 3 NTW HJ= 600-10.55
26: P. Klubiński - Z. Sobczyk, 21.0, DS NS 3 NTN H4-3 300-7.64
37: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 3.5, DS NS 3 DE SQ+3 1709.00
37: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 3.5, DS NS 3 NTW HT= 600-7.18
37: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 3.5, DS NS 1 NTN D4+3 1802.82
48: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS NS 3 NTE ST+1 630-5.91
48: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS NS 4 SxS C7-3 800-12.09
48: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS NS 1 NTW C5= 90-0.82
59: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS NS 3 CW D3= 110-3.64
59: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS NS 4 HN D6= 62010.36
59: T. Struzik - J. Szamkołowicz, 12.0, DS NS 6 HS H6-1 50-9.09
61: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, DS NS 4 SW CA= 620-8.09
61: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, DS NS 2 SE C2-1 500.36
61: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, DS NS 3 SN H5+1 1702.73
72: M. Bałdysz - M. Rochowicz, 18.0, DS NS 3 SW DA+1 170-0.55
72: M. Bałdysz - M. Rochowicz, 18.0, DS NS 4 HE DQ= 420-4.91
72: M. Bałdysz - M. Rochowicz, 18.0, DS NS TD 0.00
83: J. Drozdowski - K. Obłój, 15.0, DS NS 4 SE D3-1 1001.64
83: J. Drozdowski - K. Obłój, 15.0, DS NS 4 SW S8= 420-2.27
83: J. Drozdowski - K. Obłój, 15.0, DS NS 3 SW C4+1 1700.55
94: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 9.0, DS NS 4 HN D5= 62011.18
94: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 9.0, DS NS 3 NTN C2+1 4300.73
94: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 9.0, DS NS 6 NTS S6-1 100-6.55
 +/-
 WYNIK-47.55
 MIEJSCE23